Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Silvestr na bazene

Odesílatel:  Pavel V.

Datum:  19.04.2004 09:49

Dobry den,bydlim na sidlisti U Stadionu a konecne sem se odhodlal napsat take svuj nazor na tyto stranky.Jako obyvatel Chrudimi dodrzuji vyhlasku a nesnazim se ji obchazet.V sobotu vecer kolem pul devate sem se lekl,co se to venku deje.Bohuzel jako uz po nekolikate byla bujara oslava v obcerstveni na bazene (jako navstevnik jsem zpozoroval,ze se tyto oslavy konaji minimalne 1x mesicne),ale tentokrat se to neobeslo ani bez petard a rachejtli.Nejdrive sem si rikal,ze nekdo slavi uspech slovenskeho prezidenta,ale pote jsem zjistil pravdu.Je mi to jedno,co se tam deje,ale at v obcerstveni dodrzuji pracovni dobu.Kdyz si chci neco koupit po 19 hodine,je uz bohuzel zavreno,ale jakmile se kona "pitka" pravdepodobne zamestnancu,tak oslavy pretrvavaji az do rannich hodin.Nevim kdo je reditel sportovist,ale bych rad,aby toto radeni skoncilo,pokud neni provozovatel bistra soukroma osoba,jak to zpravidla s mestskymi nemovitostmi vypada!!!Dekuji mestu,ze zridilo tyto stranky k vyjedreni se obcanu,jen doufam,ze to take k necemu povede.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr na bazene

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  A.V.

Datum:  19.04.2004 12:47

Tak to je dobrý,já bydlím na rozhledně a bylo to slyšet nádherně.Nic si z toho nedělej Pavle,podobný případ sme řešili u nás na sídlišti a nikdo s tím nic neudělal (volali sme tenkrát městskou policii a ta přijela až po hodině a půl).I když vyhláška stanovuje klid až od 22 hodiny,tak je to v rozporu s etikou.Asi si koupím ohňostroj a pudu zapálit před baráky starosty,místostarostů,tajemníka,mluvčího,... prostě všechny ty nedbytečný lidi,ktarý dělaj jen pro sebe a na sebe.Ale to by tam hned někdo zakročil,třeba by přišel i pan starosta v pyžamu a bačkůrkách.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr na bazene

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  marco polo

Datum:  21.04.2004 15:27

nevim jak autoři předchozích příspěvků, ale myslím,že pod pojmem demokracie si představuji svobodu jednání trochu jinak.to,že někoho dokáže vytočit pár rachejtlí, když celej život bydlí u průmyslové zóny.a to, že byl ramus slyšet od bazénu až na rozhledně mi připadá velmi absurdní... Lidé by se nejdřívě měli zajímat o své nedostatky a nekritizovat blbosti, ketré trápí jenom jejich hlavu... komplexy se dají léčit i jinými způsoby...za chvíli se nebudeme moci ani nahlas zasmát...arivederči nerváci

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr na bazene

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel V.

Datum:  23.04.2004 08:32

Samozrejme,ze vyhlaska stanovuje dobu klidu od 22 hod,ale kdyz chce nekdo slavit timto zpusobem,at jede nekam na chatu,kde nebydli tolik lidi.Je to Vas nazor Marco Polo,muj je zase jiny.Skoda ze nemam Vas rodny list,ja se za sve jmeno nestydim,i kdyz jsem ho napsal zkracene.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.