Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  reakce na p. Jelínka

Odesílatel:  občan

Datum:  25.11.2002 23:43

Potešila mně vaše reakce na krátké zamyšlení a reakci na článek Zora a jsem rád, že aspoň na těchto stránkách má občan možnost nahlédnout trošku pod pokličku férovosti či neférovosti jednotlivých stran.
Pokud mám reagovat na respektování programu chrudiské volby - kterou proklamujete, tak se musím srdečně zasmát , neboť její volební kampaň je vlastně podvodem na voliče, kteří tomoto sdružení dali svůj hlas. Jak jinak si vysvětlit náhlé změny na post starosty(ky) města - p. Kudrnáč ( očemž její představitelé vlastně věděli před volbami a v průběhu jednání dlaší změna).A průběh povolebních jednání směřoval k tomu zaměstnat neschopné krajské radní. Máte pravdu kandidátka ODS nenabízela asi jiné řešení než na post starosty p.
Libého, což není nejšťastnšjší řešení. Ale k jednání nebyla jen ODS.A ruku na srdce - že by Vás zásadovost stála místa na radnici - zkuste to nazvat pravým jménem. Věřím také že tato povolební situace otevřela lidem oči a budou si více všímat svých volených zástupců v zastupitelstvu. Věřím také, že radnice zprůhlední svá rozhodnutí v městském zastupitelstvu, tak aby bylo občanům jasné kdo v zastupitelstvu pracuje a řeší připomínky a náměty občanů, a kdo si jen honí triko a při hlasování je vždy neutrální " zdrží se hlasování.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: reakce na p. Jelínka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Luboš Jelínek

Datum:  26.11.2002 09:35

Milý občane,dělá mi trochu problémy rozšifrovat Tvůj text, ale budiž, zkusím reagovat. Píšeš: "Pokud mám reagovat na respektování programu chrudimské volby - kterou proklamujete, tak se musím srdečně zasmát , neboť její volební kampaň je vlastně podvodem na voliče, kteří tomoto sdružení dali svůj hlas. Jak jinak si vysvětlit náhlé změny na post starosty(ky) města - p. Kudrnáč ( očemž její představitelé vlastně věděli před volbami a v průběhu jednání dlaší změna)" ... Moc Tvé větě nerozumím, ale jestli říkáš, že Chrudimská volba navrhovala na starostu Ondřeje Kudrnáče, potom víš víc než já. Možná by stačilo, zjistit si, koho jsme navrhovali na zastupitelstvu.
Přiznám se, že dešifrování Tvého příspěvku mi dělá trochu problém. Ani Tvá druhá tajemná věta: "A ruku na srdce - že by Vás zásadovost stála místa na radnici - zkuste to nazvat pravým jménem", mi moc nenapověděla o svém obsahu. Vážím si jakékoliv diskuse a myslím, že tohle město ji potřebuje jako sůl, ale když není na co reagovat ...
Dík za pochopení a čekám další zprávy:)Luboš Jelínek

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.