Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Zdravím Oblomova

Odesílatel:  Z. Kotúč

Datum:  07.04.2004 23:55

Milý Oblomove,nevím jak ostatní, ale mě jste svým ujištěním o tom, že na radnici rozhodně nepracujete, nepřesvědčil.
Když totiž bude vedle mě sedět člověk schovaný za černou plentou a bude prohlašovat, že je ředitelem CIA, taky mu neuvěřím. Možná (abych použil vaše slova) by to chtělo kontakt face to face - tváří v tvář. Pak bych musel uvěřit a rád bych se i omluvil (pokud se mýlím). Jasně, moderní doba vymyslela v počítačové hantýrce "nick". Pro mě to však zůstává anonym. Navíc - věřte dneska někomu, a obzvláště anonymům.
Každopádně jste, alespoň pro mě, zajímavá figura na tomto fóru. Skoro bych se vsadil, že kdybyste pracoval v tajných službách, pak zcela jistě jako "zametač stop". Ve svých příspěvcích si sice občas lehounce rýpnete do radních města (snad aby se neřeklo), ale pak se velkým obloukem dostáváte do finále, kde obvykle konstatujete, že vlastně vše je v nejlepším pořádku.
Přiznám se, že plně nechápu vaše slova: "chci tady přesvědčovat lidi, kteří se nedají přesvědčit". O čem je chcete přesvědčovat? Snad aby vstoupili do vaší strany? Nebo že citrón není žlutý, ale modrý? Není snad přirozenější, když si každý svobodný občan udělá obrázek sám??A závěrem - snad se neurazíte - ta závěrečná pasáž z vašeho posledního příspěvku: "Co tedy chceme? Chceme být na jejich místech (na místech radních, jak vyplývá z kontextu). Chceme se mít dobře." Tak tomu říkám Louis de Funés v nejlepších letech! To jste opravdu tak naivní a nedochází vám, že spousta lidí na politiku dlabe a bohatě jim stačí, když se věci budou dělat bez přetvářky, bez neprůhledných závojů, otevřeně a na rovinu??Teď už opravdu závěr. Velice často se zde oháníte demokracií. Soudím, že vy sám v ni moc nevěříte, že? Proč se ostýcháte podepsat pod svoje názory?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.