Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Ještě jednou ekologie

Odesílatel:  Z. Kotúč

Datum:  07.04.2004 15:02

Zdravím všechny lidi. Když dovolíte, na úvod jsem si vypůjčil malou část příspěvku zveřejněného v tomto fóru dne 9.3.2004 pod názvem "Ekologická havárie v Chrudimi".
Cituji z článku: "K tomu, abychom zasáhli, bychom museli vědět, že došlo k havárii v podzemních vodách." Namítá Josef Hejduk, který .......... atd, konec citátu. Pokud to správně chápu, tak mi z výše uvedeného vychází následující - jdu po nábřeží a do řeky spadne malé dítě. Všechno vidím a z břehu bezstarostně a s čistým svědomím prohlásím: "K tomu, abych zasáhl, bych musel vědět, že se dítě opravdu topí." Pane Hejduk, takhle nějak to máte v hlavě zařízené???Co mě však zaráží snad ještě víc je následující. Po havárii bych očekával přinejmenším dvě věci:1./ NĚKDO z vedení města bouchne pěstí do stolu a prohlásí např.: "Kurva chlapi, tak tentokrát jsme to posrali a neuhlídali. Měli bychom si sáhnout do svědomí a vyvodit z toho důsledky."2./ VŠICHNI z vedení města vědí, že nic nezavinili, a NĚKDO z nich prohlásí např.: "S tou havárií - to fakt není nic hezkého. Ukažme obyvatelům, kde se stala chyba a kdo je na vině, ať se pokud možno nic podobného již nestane."Pokud NĚKDO něco podobného již učinil, omlouvám se mu.
A teď, jestli chcete, vám ukážu konkrétního viníka.
Viníka, který stojí za ekologickou havárií. Chcete to vědět? Vážně to chcete slyšet?? Omluvte mě, mám nějaké povinnosti, pokračování příště.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ještě jednou ekologie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  07.04.2004 15:30

to jsem zvědav na pokračování a nemyslím to ironicky

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.