Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Trochu mimo

Odesílatel:  Oblomov

Datum:  05.04.2004 19:28

Nejdrive bych rad vsechny ujistil, ze na radnici rozhodne napracuji. Jinak bych sem neprispival a nesnazil se presvedcit na anonymni diskusi jedince, kteri, vetsinou, presvedcit nejdou. Oznacovani nekoho za jineho jsem tu jiz meli a vtipne to vubec nebylo(minimalne ne pro mistostarostu). Ale pokud si chce nekdo "prolustrovat" vsech 250 zamestnancu MeU, preji mu prijemnou zabavu.
A ted odpoved na otazky:1. Netvrdim, ze vsude sedi kompetentni lide. Jen rikam, ze narikanim na webove diskusi nic nezmenim.
Je tu mnoho moznosti,ktere vam demokraticky pravni stat dava k tomu, abyste mohli do tvorby rozhodnuti na svech urovnich zasahovat. Jen se podivejte, kolik lidi chodi na zasedani zastupitelstva,ktere se navic kona jen jednou za 3 mesice!!!Je to smesne, jak si zde pak vschini stezujete, ze vas nikdo neposloucha, ze si politici delaji, co chteji. Ono nestaci jim to rici jen jednou za 4 roky, to kazdy rychle zapomenene. Ale politici, i komunalni, totiz nevidi realny (face to face) tlak verejnosti. Nejaka diskuse? Tech par vyvolenych, co maji internet a navstevuji ji? Cha, 50 hlasu. Nezajem.
Jinak plati jiz to, co jsem napsal drive.
2. Samozrejme, ze na tvorbe statniho, potazmo komunalniho, rozpoctu se podilime vsichni. Ja jen v nadsazce narazel na to, kdo jakym dilem!3. Co se tyce p. Kudrnace, je pravdou, ze se v boji za Chrudim neprethl. Na druhou stranu je vsak po politicich na vsech urovnich vyzadovana ferovost. Pak se ptam, zda je na miste za kazdou cenu "kopat" za sve mesto, i kdyz tim porusuji sve zasady a zpusobuji nespravedlnosti? (Argumentace, ze tak jednaji vsichni, alespon u me, neobstoji.) Viz Litomysl a Vysoke Myto, kam diky dobrym kontaktum na PsP CR tecou penize jak vodovodem. AVSAK NA UKOR JINYCH, KTERI KONTAKTY POSTRADAJI. Toto(klientelismus etc.) kritizujeme u jinych, ale pokud by slo o nas, prijimali bychom takove jednani s povdekem?Ja tedy ne. Btw., mohu vas ujistit, ze napr. p.Macela, radni pro dopravu, je podstatne vice odpovedny za neexistujici obchvat Chrudime nez p. Kudrnac. Ale to by museli nekteri jedinci skutecne neco umet, nez jen sedet na zidli. A ja myslim, ze p. Kudrnac toho umi jiste vice. Narozdil od vyse jmenovaneho "dopravniho" radniho.
4. Zaverem strucne poselstvi: Pokud nekoho neznam, nehodnotim ho. Viz JR, ktery se nejdrive zepta, kdo je Korejtko, ze o nem cetl, resp. cetl, co rekl.
Nasledne vsak prohlasi, ze soude dle JEHO VERBALNIHO PROJEVU BLA,BLA,BLA...!!!!Budto JR nevi, coznamena slovo verbalni(a je trochu jednodussi), nebo lze. A k tomu bych se priklanel nejvice. CASTO SE ZDE OVSEM SETKAVAM S TIM, ZE NEKDO PREDLOZI NEPODLOZENE TVRZENI(VIZ NAPR. HILLARY) A CEKA, JAKE BUDOU REAKCE, CO SE BUDE DIT. VDECNE TEMA JSOU(ODJAKZIVA), UREDNICI(HNED SE OZVE FLAKACI, POVALECI ETC.), STAROSTA, MISTOSTROSTA ETC. JA TAKE NETRPIM VROZENYM OBDIVEM K UREDNICTVU, ALE ZNAM MNOHO SCHOPNYCH JEDINCU, STEJNE TAK, JAKO ZNAM DOST TECH NESCHOPNYCH. PROTO ALE NERIKAM, ZE UREDNICI JSOU FLAKACI. STEJNE JAKO S MNOHA KROKY STAROSTY LIBEHO SOUHLASIM, TAK PROTI MNOHA BROJIM A VYOVALAVAJI VE MNE ZLOST.ALE VZDY, A NEBUDE TOMU NIKDY JINAK, VOLIM MENSI ZLO. PTAM SE TEDY, CHCETE ZA STAROSTKU PI. HROCHOVOU, KTERA NENI SCHOPNA SOUVISLEHO PROJEVU BEZ SLOVNIKU? NEBO NEKOHO LEPSIHO, BYT NE ZROVNA DOKONALEHO(A TED MLUVIM OBECNE)?CO TEDY CHCEME? CHTELI BYCHOM BYT NA JEJICH MISTECH MY.SAMOZREJME, KAZDY BY SE CHTEL MIT DOBRE.
PAK SI JESTE MUSI STRIZLIVY JEDINEC POLOZIT OTAZKU: MAM NA TO? CO JSEM V ZIVOTE DOKAZAL. DOKAZAL JSEM VICE NEZ TLACHAT(HLOUPE)? A NAKONEC MUSIM ZVEDNOUT ZADEK A NECO UDELAT.
S pozdravem OblomovPS: Jsem zvedav, zda bude dnes zase na zastupitelstvu deset lidi, jako vzdy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JR

Datum:  06.04.2004 07:23

Máš ve všem pravdu, milý obhájče (jaká je Tvá taxa na hodinu???).
"""Chrudimská radnice je nejlepší, jakou si jakékoliv město v ČR může přát a pan tajemník Mgr. Korejtko je nejlepší tajemník, jaký kdy kde tajemničil......."""Kolik se dá vyinkasovat za tuhle krásnou větu, Oblomove?A malá poznámka k té zmiňované jednoduchosti - při psaní nepoužívám slova, u kterých bych nevěděl, co znamenají, to jaksi není můj styl, takže při použití slova verbální jistě vím, o čem píši.
A u nejlepšího tajemníka v ČR - ta verbálnost jaksi spočívá v jeho způsobu komunikace a tam je možné hovořit o určitém slušně řečeno poněkud neprogresivním projevu váženého pana mgr. - zadrhávání, opakování slov, nesouvislý projev (pokud vůbec nějaký) atd.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  06.04.2004 08:56

Nebudu se nikoho zastávat, ale ty prostě LŽEŠ, nejdříve jsi se ptal kdo je Korejtko, pak že ho neznáš, ale že jsi ho slyšel (či viděl) a 5.4. čas 13:46 "Korejtka znám, takže dobře vím, o kom mluvím." tvoje slova. :-)))))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JR

Datum:  06.04.2004 10:10

Lžu, nelžu.....o to tady přece vůbec nejde....
Psal jsem, že dotaz na Korejtka byl míněn pro navození diskuse o konkrétní osobě (jéje že ho znám, Chrudim není Praha......)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Z. Kotúč

Datum:  05.04.2004 22:38

Což takhle zkusit udělat z anonymní diskuse diskusi autorskou??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza

Datum:  06.04.2004 18:13

ANO. Ale vyžaduji certifikát od správce, jinak by opět někdo mluvil mým jménem a to nechci.
A to,co napsal L. 05.04.04 je docela výstižné snad bych jen některé malinko přesunul.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  07.04.2004 11:16

Registrace se již opravdu brzy dočkáte, certifikát ani https ale alespoň zatím neočekávejte.
Ale i tak bude Vaše jméno (přezdívka) z 95% chráněno.
Když si někdo na Vás pustí na nějakém přístupovém bodě snoop nebo něco jiného, máte prostě holt smůlu.
Na takovéhle pitominky ale doufám nemá nikdo čas a ani větší zájem.
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  07.04.2004 15:34

Jen dotaz jak bude zabezpečeno, abych si např. já nezaregistroval nick name divokej bill a nebo obráceně někdo moje, když se k registraci dostanu dříve než on ??? Jak bude zabezpečeno, aby z jedné IP nebylo možno dát více nick name ??? a v případě že na jednu Ip bude jen jedno nick name tak z jedné firmy, úřadu atd. bude moci komunikovat jen ten nejrychlejší !!!!! Ale pravděpodobně pude o to že bude jen nick name chráněno heslem že ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  08.04.2004 20:58

> Jen dotaz jak bude zabezpečeno, abych si např. já
> nezaregistroval nick name divokej bill

To bohužel nijak, kdo dřív přijde, ten dřív mele Hmmm

> Jak bude zabezpečeno, aby z jedné IP
> nebylo možno dát více nick name ???

Také Vás bohužel zklamu, ale mám k tomu pochopitelné
důvody:
- za jednou IP adresou může být schováno 1000
firemních uživatelů.
- u jednoho počítače se může střídat spousta lidí,
viz. internetové kavárny apod.

Z toho vyplývá, že když někdo bude prostě chtít, tak
může mít nick name kupu a nedá se s tím moc dělat.

Ale jde mi hlavně o to, aby se za "stálé známé" členy
nevydával někdo cizí.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  L.

Datum:  05.04.2004 22:29

Zřejmě opravdu pracuješ na radnici. A doufám, že to co jsi teď řekl je míněno docela upřímně. Alespoň to tak vypadá. Nevím kolik lidí sleduje tuto internetovou zábavu, ale v křesle starosty bych si docela dovedl představit p. Malou, nevím co na to ona, P. Hrochovou neznám, nevím, ale na dnešním zastupitelstvu měla docela dobrý projev ohledně rodiny S., slovník jsem nepotřeboval a ona také ne.
Jelíka, Kudrnáče jako opozici ano. I když nevím proč nedokážou využít zjevných chyb k získání voličů. A ostatní? Řezníček, učitel z politické školy a lídr téměř všech stran. Umí opravdu dobře mluvit, ale jinak skutek utek. Nejvýše protěžuje hokejisty, Broďák mu v tom možná pomáhá. Trávníček nejen, že mluvit moc neumí, ale i když prosazuje něco dobrého (pouze vyjímečně), tak to od něj vyzní blbě. Libý? Opravdu libový frajer, kterému sem tam něco vyjde, ale zákulisní pletky, hlavně ve svůj prospěch už opravdu umí. Moučka? No, někdo tam pro pobavení musí být.
Broďák, Pulpán, Joska, Beránek, Vojtěchovský, a zbytek komunistů? Póvl který tam nemá co dělat. Snad až na Balcara. Učitel Kopecký? Jestli stejně přistupuje k dětem ve škole, tak jsem rád, že moje neučí. A ti ostatní? Pouze plnidlo do počtu.
Tak co s nimi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J

Datum:  06.04.2004 10:43

Výstižné,trefné...
Souhlas.
J

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Trochu mimo

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hillary

Datum:  07.04.2004 18:54

Myslela jsem si, že jsem svou diskusi ukončila, ale musím reagovat a říkám otevřeně, že v této formě vyjadřování se k "věcem chrudimským" budu pokračovat.
Nejdříve k Oblomovovi. Já jsem zde napsala svůj názor, a ne nepodložené tvrzení. Bohužel se zasedání nemohu zúčastňovat, nebot´má pracovní doba mi to nedovoluje. Věřte, že bych uvítala, kdybych se na otázky, které jsem předestřela, mohla zeptat našich zastupitelů pomoci e-mailu.
Jinak ještě k dalším věcem. Je jasné, že v této republice dochází k lobbování. Jsem zvědavá, až se dostane p. Libý do Parlamentu, jak se bude chovat ke Chrudimi. Podle jeho dosavadní politické kariéry bych ho však přirovnala k dnes již "politické mrtvole" - paní Benešové. Prostě nepřemýšlet a přitakat a kývat na všechno , co mi poručí strana.
Ještě k jedné věci - podle mého názoru - je to můj názor(a podložený určitým právním vědomím) si myslím, že město může za to, že určité komunikace v Chrudimi (a nemyslím tím komunikace uvnitř bývalé Transporty) byly prodány firmě Onivon(nebo jak se jmenuje, musela bych si to vyhledat, což se mi nyní nechce). Oni by totiž na městu měli vědět, že to, co je ve skutečnosti určitá komunikace, může být v katastru označeno jako ostatní PLOCHA a ne jako ostatní KOMUNIKACE, a tím je zaděláno na problém. Tohle by naši radní měli sledovat, zvláště když věděli, že se něco začíná dít s majetkem bývalé Transporty. Mějte se fajn. Chrudimi a diskusi zdar!!!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.