Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Letiště

Odesílatel:  Jarmila Sedláčková

Datum:  04.04.2004 19:27

Na letišti se objevily cedule s nápisem Letiště, letištní provoz, vsup zakázán. Podepsala jsem petici za zachování letěiště především proto, že tato plocha sloužila nejen jako letiště, ale i dalším účelům. Dnes toho začínám litovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  05.04.2004 18:26

Vážená paní Sedláčková. Cedule, kterými byly vstupy na letiště označeny i v minulosti, o kterých jste se zmínila, jsme byli nuceni obnovit. Občanská iniciativa, brojící proti letišti, dala jako záminku k přerušení provozu na letišti fakt, že by mohlo dojít k ohrožení osob, které se na ploše letiště pohybují. Nicméně každého návštěvníka v areálu Aeroklubu Chrudim rádi uvítáme. Toto opatření je z důvodu bezpečnosti Vaší i naší.
S pozdravemSprávní rada AK Chrudim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  06.04.2004 11:13

Jakpak to vypadá s lítáním ??? Prý je zákaz vzletu ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rampa

Datum:  06.04.2004 13:26

No zatim o nicem takovem nevime, ale tlak druhe strany na vydani takoveho rozhodnuti je.A pokud nekdo takove rozhodnuti uz ma ma klobouk dolu. Nebot my jako hlavni ucastnik rizeni ho nemame.Treba bude neco shnileho ve state ceskem ?????AK Chrudim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letiště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Honza

Datum:  06.04.2004 17:14

Lítejte dál, já Vám podepíšu petice za zachování letiště a případně i podpořím účastí nějakou demonstraci, i když mě někdy taky štvete.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.