Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Situace v Chrudimi(4)-p.Trávníček a noclehárna

Odesílatel:  Hillary

Datum:  30.03.2004 16:25

ad4) Vůbec by mi nevadilo, kdyby se z Chrudimi stalo město, kde lidé budou mít především čisté a zdravé ovzduší. Nevím, proč by se tedy v CR musela za každou cenu stavět prům. zona, navíc v místě, kde jsou v blízkosti byty. A řešení kruh. objezdů a tzv.
Trávníčkovo kolečko? Hrůza!!! Místo aby se představitelé města co nejvíce snažili o obchvat, tak ještě 10x změní trasu a již vidím, jak jim přicházejí dotace, když pořád něco mění a sami nevědí, co vlastně chtějí. Prostě neschopnost našich představitelů mne již nenechává lhostejnou, a proto aspoň touto formou vyjadřuji nesouhlas s věcmi, které mne nejvíce pálí!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Situace v Chrudimi(4)-p.Trávníček a noclehárna

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  budouci zastupitel

Datum:  01.04.2004 12:16

ses dost dobrej pesik:-)))))))) probud se a ber realitu takovou jaka je!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Situace v Chrudimi(4)-p.Trávníček a noclehárna

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hlas radnice

Datum:  01.04.2004 14:26

A hlavně drž hubu a krok.
A neupozorňuj na nic, co se Ti nelíbí!To nás nezajímá!Vše, co děláme, děláme pro blaho našich občanů!Radnice

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Situace v Chrudimi(4)-p.Trávníček a noclehárna

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Larry

Datum:  02.04.2004 17:42

Ano. "Já jsem první rádní." tudíž jsem nejchytřejší.
Neznáme to odněkud? Silně mi to připomíná Naše furianty.
A netýká se to z radnice jenom p. Trávníčka.
Jinak souhlasím, proč smrad, kouř v Chrudimi.
Revokujme usnesení o PZ dokud je čas.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.