Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Situace v Chrudimi(2) - p.Řezníček a zimní stadion

Odesílatel:  Hillary

Datum:  30.03.2004 16:12

ad2)Jsem matka malých dětí, které chtějí v zimě bruslit.
vzhledem k tomu, že platím v CR daně, očekávám, že mně i mým dětem budem k dispozici zimní stadion. Jak tomu je ve skutečnosti? O víkendu, kdy většina rodičů chce být se svými dětmi a chce si zasportovat a tedy i zabruslit, musí projít tímto martyriem:a) nejdříve zjistit, kdy je o víkendu bruslení pro veřejnostb) z denního tisku se to nedočtu, ze Zpravodaje také ne, takže pokaždé musím telefonovat a dotazovat sec) skoro pokaždé se naštvu, protože 1 - 2 hodiny denně pro veřejnost, to je výsměchKdyž jsem se jednou dotazovala, jak je to možné,bylo mi řečeno, že vše ostatní mají hokejisté. Je veřejným tajemstvím, že především pan Řezníček propaguje hokejisty, ale stadion byl zastřešen z našich daní a těch hodin pro veřejnost by mělo být více!!! Nehledě na výsledky chrudimských hokejistů.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.