Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  po volbách

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  07.11.2002 21:18

Tak a máme po volbách.
Kampaně byly famózní a na radnici se nic nezměnilo.
Opět o investicích, dopravě, financích, ... budou v hojné míře rozhodovat doktoři, kteří si odsedí bez aktivity ty čtyři roky v zastupitelstvu a vedení radnice si může na čtyři roky kout plány co všechno prodají, aby si udělali ještě víc kamarádů na další volby, ale jedno pozitivní to mělo - radnice nebude muset schánět peníze na vyplacení stávajícího vedení.
Jsem zvědav jak s tou prázdnou kasu, která po nich zbyla budou hospodařit???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: po volbách

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukáš

Datum:  08.11.2002 15:28

Faktem je, že má náš Stín radnice v tomto případě i celkem pravdu.
Ale já osobně jsem bývalé (současné) radnici vděčen za výstavbu nových domů Na Větrníku.
Takže díky alespoň za to !Vy ne ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: po volbách

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  08.11.2002 17:58

Jo to bylo úctyhodné, ale kdyby nebylo státní dotace, tak by nestál ani jeden baráček - podívejme se na Rozhlednu, kde starosta o prázdninách v tisku a rádiu tvrdil, že se tam začne stavět a přitom dodnes nemají dotaci a s tím co mají v rozpočtu na tuto výstavbu vyhrazeno by postavili tak 10 unimo buněk :o))) Je supr, že na radnici, na investicích seděli lidi, kteří tu nelehkou cestičku k dotacím a výstavbě vyšlapali. I když se ke mně dostalo i to, že se šetřilo, kde se dalo a teď se to vrací jak bumerang a doplácejí na to nájemníci. Může být nepříjemné bydlet v domě, kde Vám padají ze střechy tašky, nebo Vám do bytu teče přes zavřená okna, nebo Vám padají obkladačky a nebo praskají zdi. Nechci být pesimista, ale nebýt mravenčí práce zaměstnanců radnice, tak by se veení nemělo čím chlubit a co si přivlastňovat.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.