Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  A ještě jednou kruháky.....

Odesílatel:  T.

Datum:  24.03.2004 19:54

Pro všechny milovníky a příznivce chrudimských kruháčůjeden odkaz - užijte sito!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: A ještě jednou kruháky.....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  24.03.2004 19:58

Hmmm... tak tudy cesta nevede..
eště jednou a čitelně:http://sweb.cz/tyy/Kruhovy_objezd.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: A ještě jednou kruháky.....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  26.03.2004 12:47

V nové připravované verzi Diskuse to již bude fungovat automaticky (myslím tím překlad http://xxxx na odkazy).
K dispozici bude již, doufám, během příštího týdne.
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: A ještě jednou kruháky.....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  25.03.2004 08:01

K "T. 24.3."Hmmmm...kouknul jsem a je to opravdu zajímavá hříčka.
Po delším dumání nad smyslem tohoto uspořádání jsem dospěl k názoru (snad správnému), že by mělo umožňovat najet na kruhák vlevo i vpravo dle rozhodnutí řidiče (na klasický kruhák v ČR jen vpravo), odstraní to objíždění celého kruháku když chci vyjet sousedním levým výjezdem (v ČR, ve VB naopak). Je to asi extrémní řešení, které se snad v ČR (nebo dokonce v CR! ;-))neobjeví. Můj kladný názor na klasické kruháky to neovlivní.
S pozdravem Blix :-)P.S.: Předem se omlouvám pokud jsou mé dedukce nějak chybné.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.