Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Od všeho trochu

Odesílatel:  Oblomov

Datum:  22.03.2004 19:45

Pan Lebduška bojuje za zajem verejny, pokud se nahodou kryje se zajmem jeho vlastnim.Nic noveho pod sluncem. To same plati i pro pana Macelu, ktery snad jiz od detstvi pracoval a dale pracuje na mistech, na ktere evidentne nema ani vzdelani a ani schopnosti(viz. tajemnik MěU v Chrudimi- titul Bc. nabyt behem pusobeni na MeU - post dale získán se znacnou podporou jeho pribuzneho, p. Noveho, tehdejsiho starosty - bez predchozi v praxe samosprave - u vedouci funkce nevidane!!!:). Nyni pracuje jako uvolneny radni Pardubickeho kraje a miri na ministerstvo. Prejme mu to. Ale bylo by snad zahodno vice kompetence u jedincu zastavajicich takoveto posty...
PS: Co se tyce meho prispevku, "Vzdyt je to tak jednoduche", byl jsem zrejme spatne pochopen.
Neuvadel jsem zadny konkretni pripad, situace s 15 členy byla smyslena (pouze pro demonstraci). Dale se domnivam, ze zijeme v demokraticke spolecnosti.
Demokracie vyzaduje aktivitu, iniciativu, demokracie nikoho nevodi za rucicku. Chcili vstoupit do pol.
strany, najdu si sekretariat, zaplatim prispevek, nebo zalozim vlastni politickou stranu atd.. Stejne jako za me nikdo nevyplni danove priznani, nikdo za vas do pol. strany nevstoupi. Demokracie vyzaduje ucast. Snazte se se, nestezujte si, nenadavejte, jednejte. Nechte-li zakladat politickou stranu, zalozte obcanske sdruzeni, ovlinujte jinak.S pozdravem Oblomov

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Larry

Datum:  22.03.2004 21:59

OK, sice nevím o co ti jde. V případě p. Macely,ten pokud vím měl projev proti PZ snad jen jednou, ale vždy hlasoval pro . Nevím ani jak jinak p. Lebduška bojuje za veřejný zájem, ale jeho příspěvky na těchto stránkách proti PZ byly konkrétní a byly (na rozdíl od těch kteří byli pro PZ) doloženy fakty, která si každý mohl ověřit. Já jsem tak udělal a byl se podívat na onu PZ. Ten kdo ji tam v tom rozsahu vymyslel a navrhnul byl buď blb a nebo na tom vydělal balík, jiné vysvětlení nemám. Bohužel svědčí to i práci některých zastupitelů. Někteří zřejmě berou svou účast v zastupitelstvu jako "malou stříbrnou" a jinak nic nedělají. Jiní se asi podíleli na dělení balíku nebo ze sebe nechají městskými úředníky dělat pitomce.
A co se týká oné ekologické havárie. Jednoznačně za ni mohou všichni ti, kteří ji zavinili, ale i ti, kdo jí mohli zabránit a to jsou pánové Libý, Hejduk a Moučka. A náš právní řád sice má mechanizmy jak potrestat viníky (viz příspěvky k tomuto tématu), ale uplatni je - to u nás není možné. P. Libý míří do krajského zastupitelstva a dle svého vyjádření i do parlamentu. Asi dle hesla už toho zbabral dost, má na čase jít výš. No, já jej volit nebudu a kvůli němu nebudu volit po letech ani ODS, bude-li on na její kandidátce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  23.03.2004 10:18

Hmmmmmmmmmmm tos to všem natřel ale Lebdušku nedej ....... :-))).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Miki

Datum:  22.03.2004 22:15

Larry, mohl bys trochu rozvést větu o průmyslové zóně: "Ten kdo ji tam v tom rozsahu vymyslel a navrhnul byl buď blb..." . Co konkrétně máš na mysli? Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Larry

Datum:  23.03.2004 12:02

To,že hranice PZ je cca 20 až 30m od nejbližšího domku v Markovicích. A těch domků je tam mraky. A jenom blb mohl přepokládat, že se to bude majitelům líbit a že se neozvou. Kdyby ta zóna byla od Transporty směrem k Pardubicím, tak by ti domkaři neřvali a o nějakém Lebduškovi bychom nevěděli. A na náměstí dnes mohla hrát kutálka protože talíáni mohli pokládat základní kámen.
Jinak je mi to jedno, jen se děsím, že stejně blbým způsobem rozhodování mi mohou postavit něco obdobného pod okny a proto souhlasím s Markovičáky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  23.03.2004 15:06

Běź tam a přehoď to granátem na hod do dálky ty 20-30m je to 50-60m takže tam nedohodíš pokud ti tedy není okolo 18ti a nemáš pořádnej švih v ruce. :-))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Larry

Datum:  23.03.2004 17:17

Silnice je tam široká 5 - 8 m. Dva metry za silnicí je plot. Za ním začíná PZ a hromady hlíny. Nebudu se hádat o 10m. Musíš se tam jít taky někdy podívat.
Věřím, že kdyby se tam postavil ten, kdo to spískal tak by místní hodili i víc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Od všeho trochu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J

Datum:  23.03.2004 15:47

To Mara: you have a cool opinion - the intelligent one with a proffesional point of view.....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.