Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ZŠ Bojanov

Odesílatel:  D.Erra

Datum:  04.03.2004 22:40

Vážení rodiče, chci se na Vás obrátit s prosbou o informace o úrovni výuky a učitelského sboru na ZŠ Bojanov. V dohledné době se mám totiž stěhovat do spádové oblasti této školy a moje děti by ji měly navštěvovat. Samozřejmě pro ně chci to nejlepší, ale zprávy, které o této škole kolují mi nahánějí hrůzu.
Dověděl jsem se například jak probíhal zápis do první třídy a velmi mě šokovalo, že v době nedostatku dětí a hrozícího zavírání vesnických škol je problémem to, že děti nedrží správně nůžky, nedávají mamince přednost ve dveřích atp. A když se některé z nich náhodou umí podepsat, je rodičům vytknuto, že se dítě podepsalo zdrobněle. Na druhé straně si potom při výuce některé učitelky nechají od dětí tykat. Dále jsem zaslechl cosi o učiteli stresujícím děti špatnými známkami z pracovní a výtvarné výchovy.
Vůbec nejvíc mě vyděsily údajné večírky a různé akce pořádané vybranými členkami učitelského sboru.
Nemyslete si o mně, že jsem úzkostlivý měšťák, co se bojí, aby se jeho rozmazleným spratkům nedálo příkoří, sám jsem zažil učitele, kteří si uměli u dětí zjednat respekt, ale byla to přirozená autorita.
Chtěl bych Vás tedy požádat o radu a informace ohledně vztahů a situace na této škole. Pokud se k mému příspěvku vyjádří přímo někdo z učitelského sboru ZŠ Bojanov, budu moc rád. Předem děkuji a omlouvám se, že se nepodepisuji vlastním jménem, na mých dětech mi opravdu záleží a nechci jim způsobit potíže ještě dříve, než začnou do této školy docházet.
D. Erra

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pražák

Datum:  04.04.2004 23:59

Vážení přátelé ZŠ Bojanov.
Úvodem bych zdůraznil,že toto je můj první příspěvek,takže nejsem D.Erra,Čenda ba ani Anonym.
Možná jsem zklamal někoho,kdo o mně roznáší pomluvy,že zde házím špínu na členy učitelského sboru místní školy,nebo,že mne pověřil někdo,jež nemá k dispozici internet.Je mně ho upřímně líto a věřím,že tak konal v nevědomosti,nebo pod vlivem návykové látky.
K poměrům na zdejší škole bych napsal jen krátce: myslín,že rodiče mají možnost kdykoliv navštívit školu a zeptat se na prospěch či chování svého dítěte a popřípadě se poradit s učitelem na dalším postupu.
Druhá strana mince: učitel má k dispozici žákovskou knížku a myslím,že není problém jednou za čas informovat rodiče podrobnější zprávou o prospěchu a chování dítěte.
S pozdravem Petr Valenta,Pražák z Hůrky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Čenda

Datum:  30.03.2004 13:26

Tuto školu jsem navštěvoval před mnoha lety. Tehdy měla v okolí jméno a člověk se nemusel stydět za to, ze které školy přichází. Tenkrát tu pod vedením 'soudružky' ředitelky Veselé působili učitelky Zárubová, Zelená, Červinková, Blažková a učitelé Němec, Zikmund, Janeček. Mám pocit, že se starou generací učitelů odešla z bojanovské školy i úroveň výuky, dobré vztahy k dětem i jejich rodičům a hlavně autorita a vážnost učitelů (paní učitelka Blažková to sama nezachrání). Nyní si zdejšího učitelského sboru neváží ani děti ani rodiče a podle toho to také vypadá. Myslím si, že to je hlavně vinou samotných učitelů.
Až budou členové učitelského sboru se stejným nasazením jako při oslavě dne učitelů přistupovat k výuce dětí a jiným prospěšným aktivitám, budou vzájemně spolupracovat a nebudou mezi sebou tolerovat špatné lidi vše se jistě zlepší.
Čenda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Psycholog

Datum:  31.03.2004 07:02

Čendo, tato odpověď je určena výhradně Tobě.
Když čtu Tvoje řádky,je mi Tě upřímně líto.Tvoje potřeba veřejně kritizovat,vzdychat po starých časech a odsuzovat kohokoliv za cokoliv svědčí o jediném:CHYBÍ TI LÁSKA!Nic a nikdo na světě není jen černé nebo jen bílé,a pokud chci o něčem nebo někom hovořit,měl bych to dělat objektivně.Jestli chci kritizovat učitele za způsoby jejich práce,měl bych si to nejdřív zkusit,abych věděl, do čeho to vlastně mluvím.
A pokud pracuji v kolektivu, který kromě pracovních povinností žádné jiné vyžití nezná/s vyjímkou veřejných kritik a pomluv/,pak je to stav spíš k politování.
"Kdo chce psa bít,hůl si vždycky najde."Rozumné lidi tímto způsobem nepřesvědčíš-vědí,že každá mince má dvě strany,ty druhé-senzacechtivé-přesvědčovat nemusíš-jsou na tom stejně jako Ty.
LÍBÍ SE TI PŘEDSTAVA,ŽE BY SE NA VEŘEJNÝCH STRÁNKÁCH KDEJAKÝ HEJHULA NAVÁŽEL DO TVÉ PRÁCE A TVÉHO SOUKROMÍ?Z hlediska své profese Ti doporučuji navštívit nejbližší psychologickou poradnu,a pokud se Ti to příčí,tedy pak k úplnému vybití erotický salon.
Nejlepší by bylo sehnat si někoho,kdo by Tě měl rád...
Ale jak,při Tvé povaze,viď? Psycholog

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Čenda

Datum:  31.03.2004 13:21

Skoro jsi mě rozbrečel. K psychologovi asi nepůjdu, abych tam nenarazil na stejného odborníka jako jsi Ty a na erotický salón nemám ani peníze ani žaludek.
Takže díky za posudek, vytiskl jsem si ho. Č

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  máňa

Datum:  31.03.2004 19:57

Čendo, pokud jsi měl tak rád pana učitele ZiGmunda, moh sis aspoň zapamatovat, jak se opravdu jmenuje, a ne mu komolit jméno.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Čenda

Datum:  01.04.2004 09:48

Milá Máňo,za komolení jména se panu učiteli Zigmundovi samozřejmě omlouvám a jestli se Tě to nějak dotklo, omlouvám se i Tobě. To víš, je to už pár let a člověk zapomene spoustu věcí. Mimochodem nenapsal jsem, že bych měl pana učitele Zigmunda nějak zvlášť rád, pouze jsem se snažil upozornit na generaci učitelů, ke které patří. Č

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  maminka žáka 4.třídy nedávno zrušené ZŠ

Datum:  21.03.2004 12:14

Vážení občané Bojanova (a všech přifařených obcí),málo si vážíte daru, který vám byl dán: že je u vás stále ještě základní škola (ne tak zkažená městským prostředím a vlivy), kam můžete posílat své děti.
Zároveň s tím i centrum mládí a života, spoustu nových aktivit a činností, možnosti zaměstnání ....
Místo toho vymýšlíte všemožné způsoby, jak se jí zbavit a přispět k jejímu uzavření - tím, že ji falešně obviňujete, že chcete děti posílat jinam apod.
Není vám hanba?? Ne nadarmo se říká, že hodnotu "věcí" poznáme teprve tehdy, až se nám jich nedostává.
Podobně tomu totiž bylo i u nás: rodiče z touhy "po senzaci" přispěli ke zrušení naší venkovské málotřídní školy a přitom nedomysleli důsledky (na děti, na obec, na sebe samé). Nyní už jen litují...
Nechcete se tomu vyvarovat? Začít přemýšlet, hledat pravdu, dívat se na věci kolem sebe správnýma očima a hodnotit je čistým srdcem...?Kéž byste vždy jednali správně, aniž byste nejdřív museli sklízet ovoce svých předešlých špatných rozhodnutí...! Marie

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana

Datum:  31.03.2004 17:06

Milá paní Marie,ve všem s Vámi plně souhlaím.
Jana

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SBOR

Datum:  19.03.2004 13:54

Vážení!Co namítnout na tyto dohady? Přijeďte se do naší školy podívat, o všem můžeme pohovořit ústně a potom můžete soudit.
Pedagogický sbor ZŠ Bojanov

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  úča

Datum:  18.03.2004 19:17

Nejdřív mi připadalo pod moji úroveň vyjadřovat se k této snůšce polopravd (mimochodem myslím, že tuším, odkud vítr vane), protože, jak už věděli staří filosofové, nemá smysl někomu něco vysvětlovat - přítel to nepotřebuje a nepřítel stejně neuvěří.
Učím na ZŚ v Bojanově a byla bych velice ráda, kdyby byl tento příspěvek chápán jako vyjádření MÉHO VLASTNÍHO názoru na věc, nikoliv jako oficiální prohlášení školy.
Patřím k těm učitelkám, kterým „děti tykají“. Chtěla bych však podotknout, že ne při vyučování, ale mimo něj. Nevím jak Vám, ale mně připadá přinejmenším zvláštní vyžadovat mimo vyučování vykání od rodinných příslušníků ( v mém případě od sestřenic a bratranců), od dětí mých přátel, které mě odmalička znají jako „tetu“, popř. od mladých hasičů na kroužku.
Myslím, že i přesto si ke mně děti nedovolují víc drzostí než ke kolegyním.
Možná jsou moje názory zkreslené „předrevoluční“ výchovou, ale mám dojem, že zdravit dospělé, dovednost neohrozit sebe ani ostatní nůžkami při výtvarné výchově, určitá samostatnost – např. při převlékání na tělocvik (některým dětem to trvá téměř 30minut) nebo schopnost reagovat i na „kalendářní“ podobu svého jména (i když mu doma říkají např. Pepíčku), by pro dítě nastupující do školy mělo být samozřejmostí, a to i na „vesnické škole, která bojuje o každé dítě“.
Pochopitelně v této souvislosti nevyvracím možnost jistého nedorozumění učitelky a rodičů během zápisu do 1.třídy (této fáze zápisu jsem se osobně neúčastnila), možná, že forma podání těchto informací „nesedla“ každému rodiči. Mám však dojem, že podobná situace může nastat i na kterékoliv jiné škole.
Zajímalo by mě přesnější vysvětlení „podivných metod“ vyučování – bylo by to prosím možné, Batmane?No – to jsem se teda rozjela, místo abych se učila na státnice – jsem totiž jedna ze dvou neaprobovaných učitelek na této škole (máme pouze SpgŠ). Já končím studium na vysoké škole za necelý měsíc, kolegyně za rok - tudíž naše neaprobovanost nebude trvat věčně.
Vážený D.Erro. Chápu, že chcete pro své dítě jen to nejlepší. V době současných možností mi však připadá (mírně řečeno) nemoderní získávat informace o školském zařízení systémem „jedna paní povídala...“. Daleko více, než jak často chodí učitelé společně na večeři (a věřte, že tato společnost není nijak vybírána), by mě asi zajímal jejich přístup k dětem a schopnost předávat informace. Mohu potvrdit, že v tomto směru (podle údajů nedávno zjišťovaných pro moji diplomovou práci) si škola vede docela dobře.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  D.Erra

Datum:  18.03.2004 22:37

Paní (nebo slečno) učitelko, velmi Vám děkuji za Váš příspěvek. Jsem opravdu moc rád, že jste se rozhodla napsat. Uznávám (po tom, co jsem si znovu přečetl svůj první příspěvek, který tuto překvapivou diskusi rozpoutal), že ne všechno jsem napsal objektivně a věcně. Psal jsem pod dojmem pro mě ztěží uvěřitelných informací a opravdu mi nešlo o nic jiného, než o vyvrácení těchto "drbů". Je mi líto, že mé obavy byly pochopeny jako snaha pomluvit a očernit Vaši školu. Bohužel mě nenapadla jiná možnost, jak si o ní na dálku udělat obrázek. Na druhou stranu jsem rád, že jsem svůj dotaz vznesl takovýmto způsobem, protože kdybych napsal: "Víte něco o ZŠ Bojanov?", asi by mi nikdo neodpověděl.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů u státnic i v budoucím životě.
K příspěvkům typu: " vaše dítě do té školy chodí....., paní D.Erra....."atd. - Já jsem se snažil slušnou formou (i když ne zrovna šťastnou) získat informace, pokud nemáte skutečné argumenty, vaše dedukce mě nezajímají.
Děkuji všem za přínosnou diskusi D.Erra

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Richard

Datum:  18.03.2004 13:59

Paní D.Erro, nyní můžete velmi názorně vidět obraz Vašeho nitra a Vašeho záměru, při psaní prvního dotazu na ZŠ Bojanov.
Pokud by jste chtěla znát seriózní informace, zněl by Váš dotaz věcně a bez házení špíny.
Protože Vám však šlo pouze o pomluvy, ptala jste se zveřejněným způsobem.
A protože jste o kvalitě výuky ve skutečnosti nic vědět nechtěla, proto Vám ani nic jiného psát nebudu.
Svým příspěvkem neobhajuji ZŠ Bojanov, se kterou nemám vnitřně nic společného. Pouze nastavuji zrcadlo příčině, která za celým tímto humbukem stojí.
I na ZŠ Bojanov existuje mnoho nesprávných způsobů výuky, není toho však více, než na jiných školách, natož velkých městských.
Až se bude celá lidská společnost snažit o správný způsob života, potažmo výuky, naplní všechny mezilidské vztahy, všechny úřady a instituce touha po ušlechtilosti a pravém lidství. Poté se objeví i v našich školách učitelský sbor a atmosféra, do které budeme s radostí posílat děti. A díky ušlechtilosti, které se lidé ve škole od učitelů naučí, budeme potkávat méně a méně takových v nitru zkažených lidí, jako je paní D.Erra.
Paní D.Erro, pošlete Vaše děti do ChrudimiS pozdravem Richard.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Anonym

Datum:  18.03.2004 14:34

Dobrý den.
Pane, ja Vašemu příspěvku nerozumím. Mohl byste prosim objasnit, o čem jste psal a co jste tím chtěl říci?Děkuji, s pozdravem A.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  F.L.Věk

Datum:  17.03.2004 22:33

Reaguji na Vaši zprávu. Stále nevím zda máte děti nebo dítě v ZŠ Bojanov. Ale Váš názor na celou věc vidíte jednou stranou mince, podívejte se na to i z druhé strany mince. Jestli máte dítě ve zdejší škole, tak jej a dejte je do jiný, pro Vás do lepší školy a pak poznáte co dítěti chybí a že chyba není v učitelském sboru, ale ve VÁS!!!!!!!! Myslím, že záleží na dítěti, bude se Vaše dítě na své rodiče dívat dobře, když bude navštěvovat školu např. v CR a bude muset vstávat o hodinu a půl dříve???? Myslíte si, že dříve to tady chodilo lépe a byl zde lepší učitelský sbor???????ZEPTAJTE SE....... a uvidíte.( Sám(a) jste zažil(a). )Je to Váš subjektivní názor na danou věc a nikdo Vám ho nebere.
Přijďte učit do školy a sám(a) uvidíte.
Nejsem učitel a co vidím , tak bych to nemohl dělat, je to práce pouze pro silné nátury, jelikož rodiče pomlouvají učitele a na výchovu svých dětí nemají čas.
A o tom to je::::@FLV

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Drahomíra

Datum:  17.03.2004 20:20

Ach, jo, každý inteligentní člověk si z (zde předpokládaného) "příkoří" vezme to nejlepší! Myslíte si snad o svých dětech, že nejsou inteligentní????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Batman

Datum:  10.03.2004 13:39

Dobrý den, reaguji na zprávu,kterou jsem si přečetka o ZŠ Bojanov. Sama jsem tuto školu navštěvovala a znám učitele, kteří tam učí. Myslím si, že učitelský sbor je velice rozmanitý a neházela bych všechny do jednoho pytle.
Jsou tam učitelky, které uznávám a mají přirozenou autoritu. Myslím, že děti něco naučí.¨Na druhou stranu je tu spousta nových kantorů, kteří mají někdy podivné formy práce a přístupu k dětem. Učí zde i neapobovaní učitelé, kteří nemají o daném předmětu "ani páru". Vloni a možná předloni tam učil jeden učitel angličtinu a prý to byla katastrofa a to doslova a do písmene. Nenaučil děti vůbec nic.
Dále si myslím, že někteří matematici mají v té matematice pěkný nepořádek a učí věci napřeskáčku a nedůsledně.
Když bych to shrnula. Poradila bych vám, aby jste se obrátil na někoho, kdo v té škole má dítě a promluvil si jak s rodičem, tak s tím dítětem. Možná by jste se dozvěděl spoustu zajímavých věcí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Batman

Datum:  10.03.2004 13:39

Dobrý den, reaguji na zprávu,kterou jsem si přečetka o ZŠ Bojanov. Sama jsem tuto školu navštěvovala a znám učitele, kteří tam učí. Myslím si, že učitelský sbor je velice rozmanitý a neházela bych všechny do jednoho pytle.
Jsou tam učitelky, které uznávám a mají přirozenou autoritu. Myslím, že děti něco naučí.¨Na druhou stranu je tu spousta nových kantorů, kteří mají někdy podivné formy práce a přístupu k dětem. Učí zde i neapobovaní učitelé, kteří nemají o daném předmětu "ani páru". Vloni a možná předloni tam učil jeden učitel angličtinu a prý to byla katastrofa a to doslova a do písmene. Nenaučil děti vůbec nic.
Dále si myslím, že někteří matematici mají v té matematice pěkný nepořádek a učí věci napřeskáčku a nedůsledně.
Když bych to shrnula. Poradila bych vám, aby jste se obrátil na někoho, kdo v té škole má dítě a promluvil si jak s rodičem, tak s tím dítětem. Možná by jste se dozvěděl spoustu zajímavých věcí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana

Datum:  08.03.2004 07:10

Milý D.Erro,já s Bojanovskou ZŠ osobní zkušenosti nemám, ale děti mojí známé tam chodí. Podle toho, co vím od ní na těch fámách asi něco bude, protože ona sama říká, že kdyby měla mějakou jinou možnost a děti neměly ve škole kamarády, dala by je jinam. Tím Vás samozřejmě nechci strašit, je to asi jako všude jinde na malých školách - všichni se se všemi znají a pak je těžké, aby byly děti hodnoceny objektivně. A paní učiteky jsou prostě paní učitelky - nervózní až neurotické(na druhou stranu, kdo by nebyl když má něco naučit bandu puberťáků), dokonalé a neomylné . S Anonymem musím souhlasit, že Občan Bojanova to tak trochu potvrdil sám.Reakci Deklena jsem nepochopila, mohl by se vyjádřit přesněji? S pozdravem Jana :o)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Elena

Datum:  16.03.2004 19:09

Vzhledem k tomu, že se školou nemám žádné zkušenosti, nehodlám ji ani obhajovat ani očerňovat. Vcelku mě ale udivuje, že se k tématu vyjadřují téměř výhradně ti, kteří se školou nemají vůbec nic společného. Očerňovat cokoli pouze argumenty "jedna paní povídala" mi připadá docela chabé. A navíc - neznám téměř nikoho, kdo by nekritizoval školu a učitelský sbor, kam chodí jeho vlastní děti - ať je to škola ve velkém městě, nebo na malé vesnici.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  08.03.2004 08:43

Jano, nějak jsem nenašel reakci Deklena k tomuto tématu o které se zmiňuješ. Nedošlo k nějakému omylu?S pozdravem Blix :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  08.03.2004 18:17

Jen se neboj zjišťoval jsem si něco, jedna známá manželky je od tamtud (Bojanov) a odhlásili dítě někam do Chrudimi, ale ne kuli těm věcem jak se zde psalo, ale kuli tomu že si myslí že vyuka v Cr bude lepší a učitelé konec konců také :-)), takže jsem nezaspal, ale hledal info :-))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana

Datum:  08.03.2004 14:44

Zase jsem se přehmátla a na Tvou otázku jsem odpověděla u Tvého druhého příspěvku. To víš - ženská! J. ;o)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Občan Bojanova

Datum:  05.03.2004 12:23

Že se nestydíte, D. Erro!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  08.03.2004 08:38

Mohl byste prosím konkretizovat za co se má D.Erra stydět?S pozdravem Blix :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana

Datum:  08.03.2004 14:39

Myslela jsem Deklenovu reakci na Anonyma - " a já nechápu tebe..." Nevím co ani koho nechápe. J.:-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  06.03.2004 13:44

dobry den, obcane bojanova,opravdu nechapu Vasi provokativni a negativni odpoved na naprosto prirozeny a slusnou formou napsany dotaz rodice, ktery jenom chce vedet, do ceho sve dite posila. Tento rodic nevznesl zadny nazor na skolu v bojanove, jenom s pochopitelnymi obavami nadnesl naprosto korektni formou nekolik neoverenych informaci s otazkou, jestli je na nich neco pravdy.

Z Vasi reakce, mily obcane Bojanova, mne proto pripada, ze treba asi pochazite prave z (potrefeneho?) ucitelskeho sboru teto skoly, jinak byste se nenechal tak unest. A dokonce me z Vasi odpovedi vyplyva, jako by jste bezdeky potvrdil rodicem nadnesene obavy. Ze by? Husy prece nekejhaji jen tak nadarmo, jak znamo, ze...
Rodici: o ZS v Bojanove nic nevim, ale asi bych poradil zavolat si na skolskou inspekci, uplne nejlepsi pak by bylo sehnat si pani Dolezalovou, vedouci odboru skolstvi na byvalem okrese, ta ma prehled jako asi nikdo. bohuzel nevim, kde pracuje ted, ale myslim, ze by vam na ni dali kontakt na zdejsim soucasnem odboru skolstvi mestskeho uradu, pan Ivan Slejska ci nekdo jiny.
Anebo, a to by bylo uplne nejlepsi a primo nezkreslene od zdroje, zeptat se nekoho z Bojanova ci okoli, jehoz deti do skoly chodi...
s pozdravem

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  06.03.2004 20:36

a já nechápu tebe .....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  D.Erra

Datum:  16.03.2004 08:13

Omlouvám se, že jsem se opozdil s poděkováním za Vaše příspěvky. Děkuji za všechny. Občanu Bojanova bych chtěl vysvětlit, že to, co jsem napsal nebyl můj názor, ale pouhý dotaz. Tak jak uvedl Anonym, Občan Bojanova svojí negativní reakcí vše vlastně potvrdil (i za to mu děkuji). Po rozhovoru s rodiči několika dětí navštěvujících bojanovskou školu mé obavy neopadly, tak Vás prosím o další příspěvky.
Děkuji D.Erra

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  D. Kollo

Datum:  16.03.2004 09:23

D.Erro, Vaše dítě v současné době navštěvuje bojanovskou školu a Vy jste jen využil způsob, jak veřejně, leč anonymně kritizovat školu. K tomu jste nepotřebovat ani velkou odvahu.
D. Kollo

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mara

Datum:  16.03.2004 09:26

pochybujei že toto někdo ze školy vůbec čte ... a i kdby rozhodně to tanm zase taková hlína nebude .....
pokud má někdo problém ať dítě vezme a dá jinam ....
mít jakékoliv pochybnosti udělám to ihned a nemluvím o tom s lidmi po chatu :-)))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ZŠ Bojanov

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  D. Kollo

Datum:  16.03.2004 09:23

D.Erro, Vaše dítě v současné době navštěvuje bojanovskou školu a Vy jste jen využil způsob, jak veřejně, leč anonymně kritizovat školu. K tomu jste nepotřebovat ani velkou odvahu.
D. Kollo

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.