Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  benefice Kostní dřeň- radnice

Odesílatel:  Karel Netolicky

Datum:  20.10.2002 14:32

Zdravím Vás pane Řezníčku,jenom malý dotaz, jedná se cca rok zpět, neměla se v Chrudimi na zimním stadiónu,konat benefice na podporu pro ,, Regist transplatace kostní dřeně ,, ? , nebyl pro Vás zajimavějším tahákem bývalý předseda vlády p.
Klaus. Alespoň tak usuzuji dle fotogalerie k otvírání ZS. Měl jsem tam podpořit jednoho chrudimského kamaráda, který se mnou začínal v Dukle Praha.
Děkuji za rychlou odpověď Netolický Karel

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: benefice Kostní dřeň- radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petr Řezníček

Datum:  08.11.2002 14:43

Vážený pane, můžu Vás ubezpečit, že pan Klaus pro mne není tak důležitá postava pro otevření ZS v Chrudimi, jak si myslíte. Fakt je ten, že ač bylo vše s Vaším kamarádem panem B. domluveno, tak se v závěru příprav vůbec neozval a slibovaný T.Dvořák prostě nebyl.Ani nikdo z Nadace se nedostavil. Omlouvám se Vám za pozdější reakci na Váš dotaz, ale teprve dnes jsem jej našel.
Zdraví Vás Petr Řezníček

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.