Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  obchvat

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  21.07.2011 19:15

Tak obchvat prý odložen. Zemědělci prý můžou dále hospodařit na trase budoucího obchvatu. Víte někdo o tom něco ????? Pardubická Paramo křižovatka je na tom prý stejně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mircek (82.142.121.*)

Datum:  12.04.2012 09:40

Prostě celá tato silnice je zakletá. Začíná to u Parama, jede kolem letiště přes nesmyslný světla u odbočky na Blato a pak člověk zůstane stát jak vořech u Agipu, protože zrovna jsou zarvaný oba kruháky. Ten vocas, kdo tohle navrhoval by měl vrátit diplom, protože to, co se děje v Chrudimi je na pováženou. Hlavně, že se pořád řeší nesmysly

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  26.03.2012 20:59

Je to hrozné.Dnes by se zase z toho dopravního chaosu jeden normálně poblil.Chtěl bych se zeptat jestli náhodou neznáte někdo toho č-ů-r-á-k-a co seřizoval semafory v Chrudimi.Takhle seřídit to mohl jen naprostý idiot nebo zasloužilí člen ODS,TOP09 nebo VV.Já jen,že bych se rád podíval jak takový blbec,který ode mně denně dostane nespočet pojmenování po mužském pohlavním orgánu vůbec vypadá.
Najezdím toho jako profi řidič dost ale to co se děje v Chrudimi okolo silniční dopravy to nemá obdoby.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  27.03.2012 09:46

Přesně tak, jenom idiot, nejlépe zasloužilí člen Úsměv . Proč do toho taháte vládu, když o tomhle vláda vůbec nerozhoduje?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  27.03.2012 20:07

Kdo do toho tahá vládu?Jen jsem toho mínění,že musí být naprosto neschopný jako příslušníci výjmenovaných politických etnik.Tedy pokud nebereme v potaz korupci,mafianské praktiky,zlodějiny atd.To je jejich parketa.
V každém případě to naprogramování semaforu jen zhoršuje dopravní situaci místo toho,aby ji pomáhalo řešit.Pokud jedete po hlavní a na jednom semaforu se rozjedete a na druhém hned nato skočí červaná je to na zabití.Tak to funguje na všech semaforech.Ať vezmu Palackého nebo SNP.Do toho na každých 50m přechod.A pokud si na dopravu stěžují už i pražáci,kteří jsou na něco zvyklí (v autě je slyším ve vysílačce),tak už je to kurevsky na vážkách.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (94.143.232.*)

Datum:  28.03.2012 08:26

Kdo do toho tahá vládu? Přesně vy. V Chrudimi vládne někdo jiný, ale vy tu pořád omíláte písničku o ODS+TOP09+VV (což je mimochodem mnohem kvalitnější koalice, než kdyby tu vládl Paroubek). Nevšiml jsem si, že by chrudimská koalice vedená pány Řezníčkem, Tejkalem a Málkem byla nějak zvlášť schopná.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  28.03.2012 18:21

1.O vládě jsem nenapsal ani slovo.
2.O tom kdo vládne Chrudimi jsem nenapsal ani slovo.Ostatně je úplně jedno,který darebák tahá za provázek.I když je pravda,že tu zasranou pravici i s tunelděkem,alias zlodějem propisek nemůžu ani cítit.
3.Chrudim je imrvere zamrdaná už minimálně deset let.
Což v té době byla věc Libýho a spol....Neudělal nic,teda kromě toho z čeho měl osobní prospěch on a jeho kamarádi.A pokud jsme u té vlády-peníze na obchvat málem byly.Pokud by je vláda neprojebala na slavné křižovatce u Opatovic.
P.S. Dál neodpovídám,nebudu marnit čas s pravicovým fanatikem.....
Fanatizmus - slepé vášnivé nadšení-POZOR NAKAŽLIVÉ!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  29.03.2012 10:13

Zmínil jste pouze vládní strany, žádnou jinou, ačkoli jich v Chrudimi máme plno. Tudíž do toho vládu taháte vy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  30.03.2012 19:14

Fajn,ať je tedy po Vašem.Zmínil jsem pouze vládní strany.Ale proč?Pokud bych byl příznivcem vladních stran,tak se zahrabu metr pod zem a budu držet hubu,protože to co ta banda darebáků předvádí
nemá jen tak ve světě obdoby.Stačí otevřít noviny,pustit televizi nebo internet a slušným lidem se musí zvedat žaludek nebo adrenalin a světu jsme jen pro smích.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  01.04.2012 14:35

Všechny české parlamentní strany předvádějí odpudivé věci, výjimku mezi nimi nenaleznete. Tak proč zrovna ty vládní? Ostatně, říká se, že jaká společnost, takoví politici Úsměv .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  monin (90.178.85.*)

Datum:  28.03.2012 09:42

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  29.03.2012 10:17

Tak, ono by parkovacích míst bylo dost - ale zajděte se tam podívat, co za zrůdnost provedli na sídlišti "U Dukly". Chodníky jsou tam široké tak, aby se tam vyhnuly dva kamiony, tam klidně mohla být další parkovací místa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský (217.169.183.*)

Datum:  30.03.2012 11:11

Hm, a až tam bude hořet, budete hasit kýblem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  30.03.2012 12:16

Naznačujete tedy, že se zeleň ve všech sídlištích v republice nyní promění ve vybetonovanou plochu, aby se tam vedle sebe mohla vyhnout dvě až tři hasičská auta? Pročpak to v jiných sídlištích jde postaru, ale "U Dukly" vznikla takováto zhůvěřilost?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max (77.236.203.*)

Datum:  29.03.2012 09:24

Podle toho clanku ve "zcela nezaujatem" Chrudimskem placalovi pan Velendorf apeluje od roku 2008. To tam ale tato koalice jeste nebyla...
To je vsechno, co na stavajici koalici mate? To je dost malo, ne? Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  29.03.2012 10:17

Problém je, že na současnou koalici nelze nalézt vůbec nic - nic nedělá. A jinak: pan Málek i pan Řezníček byli již v minulé koalici.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max (77.236.203.*)

Datum:  29.03.2012 11:34

To vim taky, ze tam byli.
Jde o to co chteji delat a za co? Tedy hlavne za co? Ono toho v mestsky kase po Vasich kamaradech (budeme-li to brat po jednotlivcich)moc nezbylo, vime? Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  30.03.2012 12:13

O žádných svých kamarádech ve vedení města nevím. Ostatně, je zvláštní, že zbývá dost peněz např. pro Málkovo vícefunkční centrum Rohlík... Nebo už bylo také uloženo k ledu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan (94.143.232.*)

Datum:  27.03.2012 07:56

Včera byla opět Chrudim ucpaná od kruháku u Lidlu na kruhák u bídy mi jízda-spíše popojíždění trvala 12. minut.KDY UŽ BUDE OBCHVAT??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  broskef (46.135.6.*)

Datum:  15.11.2011 06:13

Beseda se starostou 21. listopadu - http://chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=1586

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cech (85.160.123.*)

Datum:  27.07.2011 10:48

Nevím jestli obchvat nakonec bude, ale první krok je jistý a to archeologický průzkum. Že by to archeologům Vaši zemědělci vyorávali ? http://www.chrudim.eu/mesto/aktualne.html/14_1812-zachranny-archeologicky-vyzkum-v-trase-obchvatu-chrudimi-zacne-v-srpnu

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin (213.226.214.*)

Datum:  22.07.2011 20:23

Já zůstávám klidný. Věci veřejné před volbami slíbily, že obchvat bude, mají ministra, který o těchto věcech rozhoduje, tak proč by obchvat neměl být ? Že by to byly jenom lži aby ulovily nějakého voliče ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  26.07.2011 21:54

Já taky. Obchvatu se prostě nedočkáme.A není to jenom kvůli véčkařům. Je to kvůli neschopnosti bývalých vlád a poslanců. Tedy možná spíše kvůli schopnosti, utratit a rozkrást víc, než tahle republika utáhla v letech hojnosti. No a protože v parlamentu a na ministerstvech sedí téměř stejní lidé už 20 let a více, tak i nyní v hubených letech neumí výdaje zkrotit a myslí, že lze získat více zvýšením daní. Nelze, prostě tolik, kolik oni potřebují, tenhle národ nevydělá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  21.07.2011 23:24

Inu, protože stát, tedy vláda a parlament, hospodaří stejně jako naše město, tj. zadlužuje se a tím zadlužuje nás, není divu, ža na potřebné věci nejsou peníze.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  28.07.2011 07:22

No hlavně jsem zvědav jestli budou blokády, když příjde ofiko info o odložení. Někteří, kteří řvali o neschopnosti předešlé garnitury, jsou u moci, tak jsem na ně zvědav. !!!!! předveďte se pánové jak se budete bít.
Jsem občan Chrudimě a vy jste slibovali, div né boj do krve, že se o něj postaráte - už mě nebavěj kolony na Palackýho a u Bídy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  28.07.2011 22:25

Podle studie prováděné ČVUT z důvodu plánované výstavby na Skřivánku, se dá v největší špičce dojet od Borzny na kruhák u Bohemie max za 5 minut. Plánovaná výstavba na Skřivánku a tím vzniklé zhuštění dopravy má tento čas prodlužit max o 1 minutu. Takže jaké kolony? Jaký problém?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  27.03.2012 09:55

Hele, shote, a na co si tady všichni stěžují, když žádné kolony nejsou? A pokud nejsou, tak k čemu obchvat? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  14.08.2011 21:34

to je zajímavý, že jsi shote vloni šil do radnice za nic nedělání a podporoval blokády a ted nic - jde to těžko co, když patříš k současné radnici.........

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (88.100.234.*)

Datum:  15.08.2011 00:52

Bohužel minulé vedení radnice obchvat totálně projelo. A to v době, kdy byla vůle a byly i peníze. No, měli tehdy na radnici jiné priority. Nyní, kdy je ČR zadlužena až po uši, nejsou peníze a jeden ze strůjců dluhu města sedí v parlamentu, kde svým "odpovědným" postojem zadlužuje republiku, se obchvatu nedomůžem. Navíc v době, kdy teprve poznáme co to je krize a v době, kdy na město dolehne v r. 2012 splácení dluhů nasekaných minulým vedením radnice pod taktovkou pana Čechlovského. Nyní opravdu žádná blokáda ani jiná akce nepomůže. Pomůže jedině zázrak a o ten se chodím denně modlit do kostela NPM. Můžeš mi přijít pomoci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  15.08.2011 21:08

a ted si myslím, že je ta správná doba na blokády a né sedět s pr... na radnici a hořekovat, mi nic, to ti před námi. Tehdá to bylo aspoň v usnesení vlády - ted jen v rovině mlhy. Ukažte, že se to radnici nelíbí a vyzvěte lidi - ukažte Pražákům, že to tu myslíme vážně. Ostrá prosba je k prdu a jen k smíchu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  04.11.2011 20:37

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  08.11.2011 11:11

z diskuze na stránkách Chrudimského deníku:Chrudimák, (90.179.214.*), včera 22:41Reagovat..Dostal jsem e-milem názor občana Chrudimi na tento projekt: Možná nevím vše o projektu Zdravé město. Ale podle mne je OSN, je organizací, která, mimo jiné, organizuje předávání miliard do třetího světa na údajnou pomoc hladovějícím. Naprostá většina těch peněz je rozkradena. Rozkradena těmi, kteří v té které zemi vládnou a mohou za bídu. A je pak utracena za zbraně a luxus pro vládnoucí skupinu a také na terorizmus. Tudíž my sami si financujeme své zabití. Rovněž tak organizace WHO vydává spoustu doporučení a stanovisek. Jsou podloženy vědeckými výzkumy a jsou pravdivé. Například jedním z těch doporučení, je opatření ke snížení hluku, který je nepříznivý na lidské zdraví. Dle tohoto doporučení by hluk pro klidný spánek člověka neměl přesahovat 30 decibelů. Na základě tohoto doporučení se všechny členské státy EU a i kandidátské země zavázaly vytvořit plány jak hluk eliminovat do července 2008. A tak se ptám, jak jsou tyto plány promítnuty do opatření města Chrudim v rámci programu Zdravé město? Jak radnice provádí jeho měření a jaké jsou z toho závěry? Jak radnice jedná s SÚS a ŘSD třeba o pokládce speciálního asfaltu na silnicích ve městě, který hluk snižuje, jak kontroluje kvalitu silnic z hlediska zdrojů zvuku (výtluky, propadlé kanály, špatně opravy po různých výkopech apod.)? Jak jedná s podniky na území města o snižování hluku, jaké udělala opatření v dopravě (co dělá např. pro obchvat)..... A není to jenom o hluku. Je to o prašnosti, obsahu těžkých kovů ve vzduchu a dalších aspektech. Prostě projekt Zdravé město je jen papírový, jehož cílem, jak se domnívám, je jen získat ocenění, někam vyjet, udělat si výlet a ohánět se oceněním. Přečtěte si prosím jaké akce jsou uvedeny v Chrudimi, podívejte jak se opakují a zamyslete se co vlastně znamenají. Je to podobný nesmysl jako Fare Trade, zamezení globálního oteplování a podobné nesmysly, které mají jen jediný cíl, umožnit skupině lidí dobře žít za peníze jiných. A k tomu parčíku u kina: Nebyl to požadavek učitelek přilehlé MŠ. Ty v podstatě jenom navrhovaly umístit tam pod strom lavičku a sekat trávu, jejich návrh jsem osobně viděl, nic z toho, co tam je uděláno nepožadovaly. Osobně jsem pro ekologii, třídění odpadu, šetrného chování k přírodě. Ale k tomu není třeba různých ekologických auditů, postačí používat rozum a dodržovat platné zákony. Nechci být jen kritikem. Ovšem, když se někdo v projektu Zdravé město ohání zelení, kterou nevytvořil, ale kterou pomáhá svým rozhodnutím ničit (rozhodnutí o výstavbě bytového domu na Rozhledně - zničení kousku zeleně, nebo dá do projektu dopravní napojení sportovišť prostředkem sídliště U Stadionu (naštěstí to neprošlo a snad už nikdy neprojde), nebo zruší v ÚP stezku kolem Chrudimky, co si mám o projektu Zdravé město myslet?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  19.08.2011 14:12

Vzhledem k tomu, že EU neposkytne ČR přislíbená peníze na vodní díla a to díky zlodějinám při jejich výstavbě, rýsuje se zde reálná možnost převedení těchto peněz na jiné dopravní stavby. Záleží jen na umu vyjednávačů Ministerstva dopravy, které ovládají véčkaři a na umu našich poslanců z Pardubického kraje - tj. hlavně na umu pana Čechlovského. Možná by pár blokád pomoho, ale až v době, kdy bude zřejmé, že peníze lze převést na jiné dopravní stavby, tj i na obchvat Chrudimi. Jinak samozřejmě peníze chybějící díky zlodějinám při výstavbě vodních děl budeme platit z našich daní a pan Kalousek hledá co by ještě šlo zdanit. Ovšem, jako obvykle, při hledání dodatečných příjmů vynechá zdanění hazardu a úspory ve státní správě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  27.03.2012 10:05

Přesně tak. "Díky zlodějnám". Pročpak to nezávisí třeba na umu pana Tichého, který o obchvatu na ministerstvu dopravy jedná každou chvíli, jak aspoň píše Chrudimský deník? A proč ne třeba na umu Chrudimáka Macely, který nyní sedí přímo na ministerstvu dopravy? Přece mu krásně může zavolat jeho stranický kolega Málek, poprosit o přímluvu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  27.03.2012 10:06

Sorry, pana Chvojky. Psal jsem ve chvatu Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.