Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Evidence vozidel Chrudim

Odesílatel:  ghshsjks (77.93.216.*)

Datum:  23.02.2012 06:30

Zdravím, jaké máte zkušenosti s evidencí vozidel v Chrudimi? Já jsem přihlašoval úplně nové auto se všemi doklady od prodejce na 4x, slyšel jsem od více známých, že když si vytáhnete číslo k úřednici Hegerové je ho lepší zahodit a vytáhnout nové. V jedněch dveřích není problém a ve druhých peklo!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Evidence vozidel Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  martin66 (212.24.141.*)

Datum:  23.02.2012 10:50

V Chrudimi mám pouze špatné zkušenosti. Je tam paní, která má velké mindráky a léčí si je na lidech. Mě osobně vyloženě šikanovala, když jsem byl odhlásit auto.
Všechno jsem měl v pořádku, podle zákona. Techničák+ potvrzení o převzetí autovraku a jeho likvidaci. Přesto mě odmítla auto odhlásit, protože podle ní jsem měl jiný formulář, než který má ona. Navíc jsem auto dal zlikvidovat v Pardubicích, což není okres Chrudim. To byl prostě problém.Co teď, auto nemám, potvzení v ruce. Nakonec jsem to vyřešil, že jsem odešel a následně šel do jiné kanceláře, kde mi auto odhlásili bez problému.
Tato paní dělá problém všem, jak jsem slyšel od svých známých.Vyloženě buzeruje lidi a jedná se právě o tutu paní Hegrouvou. Doporučuji pokuď na ni narazíte, zmačkat lístek odejít, protože ta hledá, vytváří problémy, kde nejsou... Prostě Vás bude dusit, buzerovat a srát do nepříčetnosti. Běžte k někomu jinému.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Evidence vozidel Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO (213.226.211.*)

Datum:  26.02.2012 14:46

Mám podobnou zkušenost, neznalost zákona a neochota se do něho podívat. Jsou dost nepříjemné, naštěstí ne všichni.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.