Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská

Odesílatel:  Jeden z Menšiny (213.226.208.*)

Datum:  15.10.2011 17:36

Tak jsem chtěl přispět novému útulku na Sečské ulici, a proto jsem předtím rozklikl facebook, který byl uveden na webových stránkách.
http://www.facebook.com/event.php?eid=241114069271335
Zajímalo mne, co bych mohl pejskům donést. Po přečtení zpráv na Facebooku jsem však pochopil, že zde nemám možnost žádného psa adoptovat. Tomuto městu platím daně a najednou mám odepřen přístup do organizace, která pod město 100% spadá. Ještě, že útulek v Podlíšťanech je tak blízko a spadá to pod slušného pana starostu Mvdr.Jeníka, kterého si vážím.
Neháže všechny lidi do jednoho pytle.

I většinoví bílí týrají psy, stejně jako černí nebo žlutí. Neznamená to, že všichni jsme hovada. Ale tento útulek Chrudim na Sečské ulici je zřejmě jiného názoru, a proto se omlouvám, že jsem chtěl pejskům připlatit na léčbu.


Zde jsou informace z oficiálního facebooku útulku Chrudim na Sečské ulici, (jména ostatních jsem nahradil návštěvníky a návštěvnicemi) :

Útulek Chrudim: škoda, že nemůžu být sprostá... Ty lidi jsou fakt ho****
06 říjen v 9:14 · To se mi líbí · 2 lidem

Návštěvnice: Naprosto souhlasím!!
06 říjen v 9:14 · To se mi líbí

Útulek Chrudim: Ale vydat psa menšině, na to bohužel také nemám omluvu...
06 říjen v 9:15 · To se mi líbí

návštěvnice: Kéž by se každý dokázal postarat o přítele pejska přesně tak, jak by měl. Trhalo mi srdce, když pořád kňučela.
06 říjen v 9:18 · To se mi líbí

Návštěvnice 2: Je roztomilaÚsměv
06 říjen v 10:10 · To se mi líbí · 1 osoba

Návštěvník: Ja sprostej byt muzu, jsou to kurvy. Rad bych si vzal jednoho domu a pak ho z hradeb vratil na ulici.
06 říjen v 14:09 · To se mi líbí

Útulek Chrudim: Děkujeme za Jackie moc, jste moc hodná! Co se týká vydávání pejsků a koček v novém útulku Chrudim, těmto lidem je vydávat my nebudeme... Bohužel ne každému v útulku je jedno, kam psa dá, hlavně, že ho dá a má splněno... Takhle to my dělat nechceme.
06 říjen v 10:19

Návštěvnice 3: Taky posláno a zajímalo by mě, jak někoho může napadnout, dát cikánům pejska ?!?! Bohužel, škoda
06 říjen v 9:23 · To se mi líbí · 1 osoba

Pomoc Zvířatům Taky bych jim ho nesvěřila...
06 říjen v 9:25 · To se mi líbí · 1 osoba

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  17.10.2011 08:42

Kdysi exisovali antošci. Psy chytali, jedli a prodávali jejich sádlo. Dnes jsme povýšili psy výše než děti. O děti se mnozí starají hůře než o psa. Možná, kdyby každý majitel psa byl povinen složit kauci, 5, 10 tisíc na jeho případnou péči v útulku a psa dal povinně očipovat, bylo by po problémech. Když podobný problém umíme vyřešit s autovraky, proč ne se psy?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bohemund (213.226.213.*)

Datum:  18.10.2011 07:38

Jasně.
A rodiče budou skládat kauci 250 tisíc před tím, než počnou dítě.
Hlavně všechno regulovat, dirigovat a občana přisát na struk státu co nejdříve a nejvíce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mám odepřeno adoptovat psa v Útulku Chrudim Sečská

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal (77.247.181.*)

Datum:  18.11.2011 09:08

Bohužel je to tak. I po 22 letech po pádu komunistů tu jsou stále lidi, kterým chybí regulace a i když tvrdí opak, rádi by se vrátili do doby, kdy mohli vydávat nařízení ubírající lidem svobodu a nebo alespoň posílat anonymní udání na lidi, kteří se nechovají podle jejich představ. I když nyní tvrdí něco jiného poznáte to například z nápadů sebrat hospodským volbu zda-li jejich podnik bude kuřácký nebo ne atp. Strašně rádi by ovlivňovali co kdo bude dělat na svém soukromém majetku a pokud to není podle jejich představ tak začnou dotyčného alespoň pomlouvat. Tato jejich povaha se potom přenáší i do snah hovořit do veřejných věcí, řízení města atp. Toto právo jim samozřejmě neupírám, ale díky jejich touze po regulacích, neřízeních a omezování druhých k řešení skutečných problémů nijak nepřispějí.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.