Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Ocenění člena ČSOP pana Cibulky? Za co?

Odesílatel:  tora (88.103.153.*)

Datum:  22.08.2011 19:44

http://www.pardubickykraj.cz/video.asp?thema=4137&item=67627&videoId=316

Dobrý den, toto video jsem náhodou shlédla a nedá mi to, abych na něj nezareagovala. Člen ČSOP pan Cibulka se stal oceněným dobrovolníkem Východních Čech.. Je to podle mě ocenění, které má určitou váhu a předpokládá se, že na něj dosáhne ten, který ve svém životě udělal něco mimořádného.. V tomto případě pro ochranu přírody, zvířat atd.. Jak je možné, že toto ocenění je dáno někomu, kdo byl před zhruba 10 lety pravomocně odsouzen a měl zákaz se na určitou dobu přiblížit ke zvířatům?
Tento zákaz byl zřejmě jeho oceněním za to, jak opravdu pomáhá přírodě, např. praštit kotětem o zem a dát ho položivé do mrazáku, aby měl později návnadu pro dravce - to se dá nazvat pomocí přírodě a zvířeti? A co například problematika venčení psů v útulku, kdy pan Cibulka spolu s panem Bočkem svorně tvrdí, že na venčení psů jsou dobrovolníci? Tzn. není dobrovolník, není venčení.. Opravdu je dobré oceňovat takového člověka? Pan Cibulka nepochybně udělal za svůj život několik mimořádných věcí, ale opovržení by bylo na místě více, než ocenění.. Ochránce přírody si představuji opravdu jinak..



Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.