Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  autoservis Tuněchody

Odesílatel:  nitraM (213.235.187.*)

Datum:  28.06.2011 12:19

Dobrý den,

rádbych se s vámi podělil o mou zkušenost s autoservisem Radouš v Tuněchodech, už si jinak nemohu pomoci. Začalo to před dvěma lety, kdy mi odcházela poloosa a bylo volné přední kolo. V Tuněchodech mi to opravili a řekli, že je poloosa nová a že ložisko ve volném kole utáhli a bude to dobré, nabídli mi tuto opravu bez dokladu a levněji, samozřejmě jsem to přijal, jsem blbec. Bohužel se mi krátce poté, přetrhl rozvodový řemen a motor se "potkal", jel jsem tedy opět k panu Radoušovi, ten mi vše "opravil". Nejprve jsem stanovil strop opravy na 15 000Kč. To mi potvrdil, jinak by přicházel na řadu jiný motor. Bohužel jsem ale při převzetí auta musel zaplatit 23 000Kč, jinak mi prý auto nevydá, prý mám ale vyměněný i klínový řemen, dohoda o cenovém stropu tatam. Mimo to mi řekl, zě dva měsíce stará poloosa má prasklou manžetu, když jsem se dožadoval opravy, tak se najednou k ničemu neměl a chtěl doklad o tom, že to opravdu dělal on, moc dobře věděl, že jsem si ho před dvěma měsíci nevzal. Zajel jsem s tou prasklou manžetou tedy k jinému opraváři Autoopravna Chrudim, tam mi zdělili, že poloosa nebyla v žádném případě nová, ale jen zrepasovaná, tedy namazaná a očištěná, no a prý odchází. Opět jem platil novou poloosu, navíc mi mrkli na celou přední mápravu a technici se zhrozili, prý mám štěstí, že jsem se nenaboural, že mi neupadlo kolo. To kolo, kde mi v Tuněchodech utáhli ložisko a je to prý v pořádku, to ložisko se úplně rozsypalo. No co, vše mi v Autoopravně Chrudim opravili a do teď to vše bez problémů slouží. dále se mi po opravě potkaného motoru, panem Radoušem, začal ztrácet olej a v mém novém servisu to prohlédli, a co, pan Radouš pouze nedal nová těsnění k ventilům, je to fakt odborník, proto se dostává olej do spalovacího prostoru a mizí. No a poslední, co mi v Tuněchodech měnili, je ten klínový řemen, spadnul a to proto, že nedali se řemenem i novou napínací kladku, která upadla stářím, samozřejmě jsem ji ale platil, jen už je to dva roky a tak doklad je už k ničemu. Tak prosím, kdo si chce nechat opravit svoje auto, tak ať zváží komu ho svěří. Díky za přečtení Martin.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: autoservis Tuněchody

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondra12 (213.226.214.*)

Datum:  21.07.2011 22:08

S tim co uvedl pan Martin na autoservis Radous nemohu zasadne souhlasit.Z vlastni zkusenosti mam uplne jiny nazor.V autoservisu Radous jsem byl scela spokojen,opravili mi auto rychle,kvalitne a za dobrou cenu.Tuto autoopravnu mohu doporucit kazdemu mam s nimy mnohalete zkusenosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: autoservis Tuněchody

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondra12 (213.226.214.*)

Datum:  21.07.2011 22:06

S tim co uvedl pan Martin na autoservis Radous nemohu zasadne souhlasit.Z vlastni zkusenosti mam uplne jiny nazor.V autoservisu Radous jsem byl scela spokojen,opravili mi auto rychle,kvalitne a za dobrou cenu.Tuto autoopravnu mohu doporucit kazdemu mam s nim mnohalete zkusenosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: autoservis Tuněchody

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO (213.226.215.*)

Datum:  28.06.2011 18:58

To je těžký. Ono sehnat v Chrudimi opraváře není nic jednoduchého - zvlášť, když o tom člověk něco ví a nechce auto svěřit kdejakému patlalovi.
To, že je "utažení ložiska" pitomost už teď víte taky. Já osobně bych tam po tomhle "zákroku" už nevlezl a nechal na to podívat někoho jiného.
To, co popisujete, je jednoznačně minimálně na přes hubu, ale na druhou stranu - vy jste kavka, která se nechala škubat.
S přístupem pana Mošnera jsem také velmi spokojen a myslím, že jste konečně našel kvalitní servis. K tomu nezbývá, než blahopřát - jak jsem psal v úvodu, v Chrudimi to není jednoduché.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: autoservis Tuněchody

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max (213.226.208.*)

Datum:  28.06.2011 22:56

Jo, na Secsky jsou fajn a umej, stejny plati o servisu pana Kucery na Vetrniku. V obou servisech spokojenost a delaji i "mene zname" znacky aut a nebojej se Úsměv
K Tunechodum nevim co dodat, snad jen tam uz nejezdit, at opravuje vraky svym znamym...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: autoservis Tuněchody

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (213.226.215.*)

Datum:  29.06.2011 22:48

Taktéž spokojenst s panenem Fišerou v Blehovsku.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.