Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Jak pohřbít železnice

Odesílatel:  Mexiko (77.104.207.*)

Datum:  29.05.2011 08:52

O tohle se musím podělit, protože mi to hnulo žlučí. Zadání bylo jednoduchý - potřebuju se v pátek odpoledne dostat s kolem do Borový u Poličky. Představa byla jednoduchá - pojedeme vlakem tam za známýma a v sobotu si to z kopců sjedeme na kolách. Jenže ..... vlak z Chrudimi odjíždí v 17:00, ve Žďárci je v 17:29 -to by byla pohoda, kdyby navazoval další vlak. Ale ouha - vlak sice navazuje (odjezd 17:33), ale jede jen 3km do Skutče, kde jsou další dvě minuty na přestup na další vlak. Kdo tohle vymyslel, no tak to fakt musel být "inžýnýr". A je jedno, jestli jde o cyklisty nebo babku s taškou - přestupy zdržují a protivný. A když připočítám, že za každý použitý vlak se za kolo platí 25 Kč, tak nakonec pojedeme autem. A ČD si můžou odškrtnout další necestující a vesele pokračovat v plánech na rušení železnic. Ach jo, mráz aby jim ..... roztrhnul.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak pohřbít železnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO (213.226.215.*)

Datum:  29.05.2011 12:49

Dobrý den, pokud je pro vás problém počet přestupů a nedostatek času, můžete přece využít spojů č. Sp 1987 Vysočina (odj. CR 17:00, příj. ŽuSk 17:29) a Os 15329 (odj. ŽuSk 18:16, příjezd BorováuP 18:57). Třičtvrtě hodiny na přestup vám snad stačit bude.

Pokud se vám zdá naopak dlouhá doba přepravy, tak jeďte vlakem o hodinu dřív, tam je také pouze 1 přestup a jsou na něj v ŽuSk 4 minuty.

To se někdy u vlaku stává, že nejede přesně ve chvíli, kdy vy si vzpomenete - v tom je skutečně automobil flexibilnější.

Co se týče ceny za přepravu kola - lze koupit celodenní doklad za 50kč (v tom případě neplatíte v každém vlaku znovu, jak uvádíte).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak pohřbít železnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO (213.226.215.*)

Datum:  29.05.2011 12:50

Oprava: u vlaku o hodinu dříve (Os 5313) je na přestup na navazující spoj (Os 15375) minut DESET (ne čtyři, jak jsem nesprávně uvedl výše).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak pohřbít železnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko (77.104.207.*)

Datum:  29.05.2011 21:33

Hlavně mně spíše naštvalo to dvojí přesedání kvůli těm třem kilometrům.

Ten vlak dříve nestíhám kvůli pracovní době a vlak později je zase pozdní vzhledem k tomu, že ještě v pátek večer nás čeká hodinka cesty na tom kole.

A k jízdním řádům ještě z jiné trati, které akutně hrozí zrušení - předminulý víkend jsem byl v Doudlebech nad Orlicí (odbočuje zde trať do Rokytnice). A dvakrát za sobotu jsem chytil čekání u závor a obojí s naprosto stejným scénářem - na vjezdu do nádraží čekal motorák od Rokytnice, nejdříve ale odjel vlak směr Žamberk a Letohrad a teprve potom vjel motoráček na nádraží. No tomu říkám logika.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak pohřbít železnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  03.06.2011 18:57

20 let jsem pracoval u ČD a ČD Cargo - tak mě tady popisované prasárny ani nepřekvapí.A není to nic nového pod sluncem.Takové jobovky pro zpříjemnění cesty vlakem jsou u této společnosti na denním pořádku už pěknou řádku let.Zkuste se dotázat třeba pana ing.Štěpána - on byl v sestavování grafikonu,nenávaznosti spojů a jejich rušení naprostým virtuozem.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.