Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  25.04.2011 19:35

Tak se mi z několika zdrojů dostala informace, že to vypadá, že jediná fungující speciální třída pro děti s postižením motoriky směřuje k zániku. Na paní ředitelku, která zuby nehty drží tuto speciálku chodějí udání, město na ni posílá kontroly a potřeby finanční pomoci pro asistenty se k ní město staví zády a přitom v několika bodech svého programového prohlášení zmiňují handykepované a sociální pomoc.

z program. prohlášení:
 Podpoříme aktivity zdravotně postižených
 Budeme podporovat činnost hospice, dětského domova se školou a neziskových organizací působících v sociální oblasti

Státními škrty školka přišla o peníze na sistenty a město místo pomoci vyhazuje peníze za blbosti - viz řezníkův parčík za skoro půl mega před zmiňovanou školkou.

Málek se radši chce zalíbit kamartádům z neziskovek, než aby mohl rodičům, ke kterým se život otočil zády. Pár jich znám a nechtěl bych být v jejich kůži, je to očistec. Někdo může říct dostávají peníze od státu, ale když jsem slyšel kolik byli nuceni dát za zdravotní kočárek (přesně dle potřeb dítete). tak i moje první auto stálo polovičku (a to jim pojišťovna dala směšnou třetinu).

Poslední co jsem zaznamenal je, že školka je nucena dělat dobročinou sbírku na to, aby si mohla asistenty udržet a učitelky přišli o část platu, jen aby na to bylo. Páni radní styďte se, školka na kterou se vloni jezdili dívat poslanci, v regionu dělá obrovskou reklamu a vy na ně házíte bobek. Je vidět jak vám je zdraví lhostejné - asi budete radši, když to tam skončí. Všichni ze školky máte moji podporu a nedejte se.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  20.05.2011 23:20

tak nám uběhl měsíc a situace nabrala rychlý spád - bohužel cestou do pekla. Udání, kontrola a odchod ředitelky. viz noviny Chrudimska.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  25.05.2011 23:36

Podle šeptaného chrudimského zpravodaje, se nejedná o nic jiného, než hledání vhodného místa pro jednu příbuznou nejmenovaného dinosaura místní politiky. Takže se momentálně hledá hůl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina (77.104.206.*)

Datum:  27.05.2011 14:10

Jen doufám, že ta příbuzná nebude přímo sestra...pak Bůh ochraňuj všechny děti ve školce, nejen ty handicapované!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  heleno (199.48.147.*)

Datum:  26.05.2011 08:00

Shote, to jsem neslyšela, o kterém politikovi to tvrdíš?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  26.05.2011 22:22

Netvrdím, jen sděluji, co jsem slyšela, může to být pomluva, ale také nemusí, v té šeptandě to má docela reálné základy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  25.04.2011 22:20

Je pravda pravdoucí, že na různé pochybené projekty je pěnez dost. Jen namátkou, parčík u zmíněné školky (tedy je to aktivita bývalého vedení radnice), ze kterého již zmizela (někdo je ukrad?) lehátka a aktivita pana Málka na zřízení tábořiště u rozhledny Bára. Je také pravdou, že bývalé vedení po sobě zanechalo jen smrad a dluhy, ovšem nějaká koruna pro postižené děti by se snad najít mohla. I za cenu zmenšení expozice slavného MBS, či oželení nějakého koncertu na náměstí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt (213.226.208.*)

Datum:  26.04.2011 16:37

Možná by stačilo, kdyby představitelé města méně cestovali. Výlety do všech možných a nemožných spřátelených měst. Cestování na nesmyslné soutěže, to všechno stojí dost peněz. A potom není na to základní a tím by jistě měla být podpora nejlepší školky v Chrudimi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimák (213.226.213.*)

Datum:  26.04.2011 09:41

Jen si dovolím trochu oponovat s tím parčíkem - zadání pro investice bylo od pana Řezníčka v rámci Zeleného města a lehátka prý zmizla na základě kritiky lidí. Ale o to v tomto příspěvku nejde - a jsem rád, že v tomto se shotem máme jednotnou řeč. Na kraviny a sebe zviditelňování je peněz dost, ale tam, kde by opravdu pomohli, tam si musí člověk vyškemrávat každou korunu.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.