Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Čeká to i Romana Málka?

Odesílatel:  PokornyJ (80.237.226.*)

Datum:  14.04.2011 22:39

Kočí se stala obětí své nezralosti, říká šokovaný politolog Pehe

14. dubna 2011, idnes

Kristýna Kočí je podle politologa Jiřího Pehe odstrašující ukázkou toho, co se může stát mladému člověku, který se z ničeho nic dostane do vysoké funkce. "Jeví se mi velmi nevyzrálá, možná ani sama neví, kde končí realita a začínají fabulace," napsal Pehe čtenářům.

Nahrávka bývalé poslankyně Kristýny Kočí, na které mluví o přípravách rozkolu Věcí veřejných za asistence ODS, je poslední novinkou nynější vládní krize.

"Jsem z vyjadřování paní Kočí, jak na té nahrávce, tak v pořadu Události ČT, dosti šokován a konsternován. A to především proto, že tato slečna je jedním z dvou set zákonodárců, kteří spolurozhodují o mém životě i životech jiných," říká Pehe.

Kočí je podle něj důkazem, že by měli mladí lidé před vstupem do politiky nejprve sbírat zkušenosti. "Myslím, že jim náhle získaná moc a vliv trochu zamotají hlavu. Záleží ale samozřejmě na tom, jak mentálně (ne)dospělí jsou. Slečna Kočí se mi jeví jako velmi nevyzrálá," podotkl.

:::

Myslíte, že pan Málek je stejný případ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Čeká to i Romana Málka?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin (213.226.214.*)

Datum:  15.04.2011 16:47

Já myslím, že Kočí je jenom blbá. Málek je ještě k tomu mstivý.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Čeká to i Romana Málka?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  17.04.2011 12:57

Málek je teď předjezdec. To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Čeká to i Romana Málka?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  17.04.2011 17:47

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Čeká to i Romana Málka?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec (213.226.218.*)

Datum:  17.04.2011 20:53

Myslím, že by se chrudimský místostarosta místo dětinského účinkování na téhle rally mohl starat o neutěšený stav komunikací po minulé zimě. To bych asi ale očekával moc. - takže by mi bohatě stačilo v rámci deklarované čistoty a průhlednosti radniční koalice sdělení, kdo mu to sponzoroval a za čí peníze drandil.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.