Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pareček u kina

Odesílatel:  RichardHerbst

Datum:  11.03.2011 21:20

Haló lidi, což takhle udělat si takové minireferendíčko? Zajděte se juknout na "parčík" u řeky Chrudimky v ulici Svatopluka Čecha, tam naproti mateřské školce u kina. Na pozemku města se tam "COSI" rodí. Poptal jsem se, co TO bude stát a kdo TO zaplatí! A teď otázka do referendíčka: Pořídil(a) by sis TOTO na TOMTO místě, kdybys na TO měl(a) peníze? ANO? NE?
PS: A neostýchejte se napsat svůj komentář.
Dobrý den a mějte se rádi.
Richard

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pedroso (90.178.46.*)

Datum:  25.03.2011 20:37

Tak jsem se tam byl podívat. No ta fontánka, co tam byla před tím, byla lepší. Nedokážu si ale představit, že budu ležet cca 10cm od krajnice, kde jezdí a parkují auta a relaxovat. Nechci dávat někomu podnikatelský záměr zadarmo, ale podobných kruháků je v Chrudimi cca 6 a budou určitě další. Co vy na to? Kdo do toho půjde? Rozumní těžko, město určitě. A co založit Hnutí za smysluplné projekty v Chrudimi a začít tak nějak kontrolovat co, kde, proč a zda to není jen vyhazování peněz. Jsou to peníze i z Vašich daní. Tak co Vy na to?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Johnny Depp (188.134.129.*)

Datum:  12.04.2011 15:55

Zdravím - jakmile Hnutí vznikne, dejte mi vědět, hned se přihlásím!! Jediný plus vidím v tom, že to má pan starosta blízko....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  27.03.2011 21:05

Ano, je to vyhazování peněz. Ovšem tu zakázku někdo schválil a zadal. Tím bylo bývalé vedení chrudimské radnice v jejímž čele stál p. Čechlovský. Toho se ptejte proč takhle plýtval s našimi penězi. A hlavně se ho ptejte, zda v PS nedělá totéž.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  15.03.2011 10:08

Herbste mám lidi rád ale ne takový, co nemaj přehled o tom co se ve městě děje a nesou zato odpovědnost. Jste toho zářným příkladem. Kdo nemá přehled neumí ani hospodařit. To je jednoduchá rovnice. U vás o to víc nebezpečná, pokud si člověk pozorně přečte vaše myšlenkový pochody který víc přípomínaj huliče trávy než zodpovědnýho rozumnýho politika - viz. otevřený dopis k letnímu kinu. Něco tak slaboduchýho primitivního jsem dlouho nečetl. Proto se neostýchám vás vyzvat: měl byste s tím hulením konečně přestat nebo se jít udat, pokud nás máte rád a tohle město. Jinak jste mu zatraceně nebezpečnej.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.03.2011 21:10

Na rozdíl od tebe vildo, mám ráda většinu lidí. Ovšem ne ty, kteří jiné za odlišný názor napadají, překrucují jejich slova a vychvalují jen sami sebe, své činy. Bohužel ty do téhle sorty lidí patříš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Risa

Datum:  15.03.2011 19:17

Tak se stalo, že jsem náhodou navštívil tyto stránky a tuto debatu a váš komentář, který mne velice překvapil. Abych uvedl věci na pravou míru. Já osobně si občas join rád dám a pokud si myslíte že je to věc, za kterou by se měl někdo jít udat tak by jste zřejmě měl lépe poznat naše zákony, protože užívání marihuany není protizákoné. Dále bych rád podotknul že vaše myšlenkové pochody budou zřejmě na menší úrovni, než tady pana herbsta, pokud nedokážete poznat řečnickou otázku. Nemluvě o vašem vyjadřování na úrovni adolescenta. Takže příště až budete chtít na někoho reagovat, laskavě si rozmyslete co to vlastně píšete, aby z vaší hlavy náhodou zase nevzešel jakýsi výkřik do tmy kterým pouze ztrapňujete sám sebe.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  16.03.2011 14:43

Jedna nevinná věta a co může prozradit - že je Ríša hulič trávy a spolu s ním někteří jemu podobní v komisích města. Aniž to kdo ví, je tam i člověk s kriminální minulostí, jeho syna hledá interpol a má na krku exekuci. K němu se třeba chodí radit Málek, protože to má naproti. Ale takových zbankrotovaných "odborníků" najdeme v komisích MěÚ víc - třeba mezi svobodnými. Toliko jen malý průzkum v řadách lidí, kteří v současnosti řídí naše krásný město.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.03.2011 21:14

To, že něco není protizákonné, automaticky neznamená, že je to dobré. A hulení, ať tabáku, nebo něčeho jiného skutečně není nic moc. Většinou to ukazuje na to, že dotyčný buď nezná škodlivost, nebo má slabou vůli. To je jenom poznámka k hulení, nic víc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  15.03.2011 19:57

To jsi teda ubožák,když užíváš drogy a ještě to tady píšeš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Risa

Datum:  15.03.2011 21:30

Pijete vino? nebo pivo?..tak to jsou taky drogy..jen tak mimochodem...a velice pochybuji o nějakém vážnějším následku při užívání marihuany řekněme jednou do měsíce...a pokud mi chcete oponovat rád si přečtu nějakou studii, stačí sem napsat odkaz.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Risa

Datum:  15.03.2011 21:32

Ale dobrá přiznávám pro zdraví to jistě dobré není ale to spousta věcíjako je smog,tučná jídla a podobně, takže si asi nemáme co vyčítat nemyslíte?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.03.2011 23:52

Bohužel někdy si moc vybírat nemohu. Například smog, nebo vzduch plný cigaretového kouře, prachu a pod. Tak proč si kazit zdraví ještě navíc? Jinak prakticky každé jídlo je v malém množství zdravé, ve velkém škodlivé. I přemíra snědeného chleba, ale i mrkve, (rámcově kilogramy) zapůsobí jako jed. A k tomu hulení trávy, poslední studie dokazují, že její kouření je i v malých dávkách škodlivé, působí nevratné změny v mozku, podobně jako nadměrné požívání alkoholu. Kupodivu jedná se o horší působení oproti jiným drogám. Navíc kouřové zplodiny působí v těle (plíce, průdušky, sliznice) stejně jako kouření tabáku, ovšem protože se do trávy nepřidává při jejím zpracování např. močovina, je to v menší míře, ale je. To nemění nic na skutečnosti, že pro některé onemocnění působí různé masti, tinktury a pod. jako lék, případně zmírňují stav. Ostatně i heroin se používá v lékařství. Studie existují, dají se nalézt, ale většina z nich je v angličtině.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  11.03.2011 22:08

Mám dojem, že se jedná o jakýsi minigolf. Nevím, zda je tohle místo to nejlepší, kolem je vozovka. Klášterní zahrady, Michalák, park u divadla, areál letního kina nebo Městský park by se mi líbily víc. Kolik to budede stát nevím také, ale vzhledem k tomu, že jsem tam dnes viděl jakési lavičky či lehátka, tak to asi laciné nebude. Začalo se tam budovat, pokud se nemýlím, již loni. Vzhledem ke stavu v jakém to nyní je se s tím už nic jiného, než dokončit, dělat nedá. Myšlenka to zřejmě není zlá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina (77.104.206.*)

Datum:  23.03.2011 22:19

Jako minogolf to teda nevypadá...ta lehátka jsou zarážející. Fakt chci vidět toho exhibicionistu, který si tam půjde vyvalit šunky To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vat

Datum:  12.03.2011 10:32

Rekonstrukci parku organizuje Mgr. Petr Řezníček. Ten nám úpravu představil, takže informace obdržíte od něj. Taktéž vás může informovat paní Šárka Trunečková z městského úřadu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  14.03.2011 22:07

Pánové Lebduška a Herbst, dva významní členové koalice, která vládne tomuto městu, se diví, cože to jejich koalicí ovládané město staví v ulici Sv. Čecha.... vám ostatním to nepřijde na palici? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot (90.179.214.*)

Datum:  24.03.2011 01:13

Jenomže zadání, projekt a realizaci minigolfu provádělo bývalé vedení radnice. Tedy p. Čechlovský se svými kumpány.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  donbas (67.159.39.*)

Datum:  24.03.2011 10:09

Tuto dezinformaci je nutné upřesnit. Zadání realizoval současný starosta Řezníček (zodpovědný za investice) a současný místostarosta Roman Málek (zodpovědný za dotace), prostřednictvím projektu Zdravé město. Projekt zadalo oddělení investic (Petr Řezníček), realizuje oddělení investic, opět Petr Řezníček. S projektem nesouhlasil nikdo s občanů, na které se radnice odvolává, ba naopak, všichni v okolí jsou zděšeni. To že je to zvěrstvo, je neoddiskutovatelný fakt.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina (77.104.206.*)

Datum:  08.04.2011 14:08

pokud budete kdokoliv mít cestu kolem MŠ Svatopluka Čecha, nahlédněte na nástěnku, která je hned za dveřmi. Je tam vyvěšený původní projekt, který MŠ předkládala v roce, tuším, 2007...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.