Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  kruhak u lidlu

Odesílatel:  Suder

Datum:  08.02.2011 04:22

Tak jsem koukal na krasny prispevek k bezpecnosti provozu, Na kruhaku u lidlu je nainstalovana svetelna tabule umoznujici pohyblivou reklamu. Kolik tady musi byt bouracek aby si nekdo uvedomil ze takova vec v krizovatce je maximalne nebezpecna?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pilka

Datum:  09.03.2011 22:20

Ten kruhák je fakt zajmavej. Na jedný straně kempujpu bezdomovci, na druhý tahle reklama. Člověk neví co s vočima.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  11.03.2011 14:51

Tady je malá rada.Zavřít oči

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  10.03.2011 13:10

Top je jednoduché - řidič má sledovat provoz, ne bezďáky nebo baráky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  20.02.2011 17:27

Jednoduché řešení-pár dlažebních kostek a je po problému.Nezbývá než doufat,že ten bilboard brzo zaujmé nějakého vandala.V každém případě ten kdo tam povolil tuto reklamní plochu instalovat je nezodpovědný tupec.Je pravdou,že pro peníze český úředník prodá i vlastní děti.Ostatně jsme se o tom v nejednom případě mohli přesvědčit i v tom našem Kocourkově.To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  17.02.2011 10:46

Konečně je v Chrudimi nějaká zajímavost, a už je na to kritika.Jedním okem sleduji provoz na silnici,druhým okem reklamu a v pohodě jedu,není co řešit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  17.02.2011 21:24

Nojo, jenže problém je, že jsou tu ještě bezdomovci a až bude hezky, tak ještě řidiči budou čučet po ženských a čtyři oči moc lidí nemá Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  17.02.2011 19:04

Pro jednookého dost velkej problém.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  17.02.2011 20:02

Tak ať si veme nějakýho poradce na hradě je jich zbytečně stovky,

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  16.02.2011 21:35

Děkuji řidičovi/řidičce auta se snadno zapamatovatelnou značkou 2E2 2200 za to, že dneska večer kolem 19:40 najednou prudce zabrzil na prázdném kruháku a (nejspíše) čučel na tu reklamu. Málem jsem se mu podíval do kufru!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  logo2

Datum:  08.02.2011 08:04

Naprosto souhlasím, včera jsem tam jel a ta tabule je podle mne nebezpečná, protože poutá pozornost řidiče ve chvíli, kdy má dobržďovat před kruhákem. Jestli ji odbor dopravy povolil, pak by mě zajímalo, jestli věděli co povolují.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kruhak u lidlu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Suder

Datum:  08.02.2011 20:46

Tak reklamy u silnice by primo mela povolovat policie, tak me napada ze ten kdo tuto reklamu povolil bud nerozumi tomu co dela, nebo si to nechal zaplatit v obojim pripade je to velky hazard se zdravim lidi

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.