Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kdo je Roman Málek?

Odesílatel:  Sv. Jiljí

Datum:  05.02.2011 14:25

Myslím, že nebude na škodu podívat se na osobu smutného hrdiny současné chrudimské politiky. Nic moc jsem o něm nevěděl, ale novinové zprávy z poslední doby mě donutily vyhledat si o něm informace. Na jeho vlastním webu mě zaujala ta, ve které Roman Málek sděluje, že byl ve svých 26 letech zařazen do encyklopedie Who is ... v České republice ? ... http://www.mistostarosta.cz/index.php/informace/575-encyklopedie-who-is-who-se-rozrusta ... Pro ty, co tuto "bibli" zamindrákovaných a ctižádostivých neznají sděluji, že v ní může být každý, do si zaplatí za zveřejnění svého profilu, či odebere předražené a ve zlatě vázané svazky. Inu lidská ješitnost je nekonečná:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je Roman Málek?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  05.02.2011 15:28

Roman Málek myslím vyniká ve dvou oblastech. Má přemíru nesmyslnách nápadů (např. rozhledna ve tvaru kašpárkA v Chrudimi, muzeum strašidel, cyklostezky od nikud nikam ...). A snaží se ničit lidi, kteří mají na věci odlišný názor. Proto už při sestavování na koaličním jednání prezentoval seznam úředníků, kteří by měl za "jeho" vlády skončit. Na prvním místě Josef Štepánek, Marousek, Kadeřábek... Postupně na tom pracuje.
Jinak je to ambiciózní mluvka prakticky bez vzdělání, pokud tedy pominu integrovanou střední školu v Chrudimi a hlavně bez jakýchkoli zkušeností.
V minulosto se holosil dotacemi, které do města přivedl. Jednalo se o projekty, na kterých se nepodílel. Jsem zvědavý, co přivede za peníze ve tomhle volebním období.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.