Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Jiří Dienstbier

Odesílatel:  pepe

Datum:  08.01.2011 17:24

Sice to sem nepatří,ale...Je mi smutno, že odešel takovýto člověk, kterého jsem si vážil, jako jednoho z mála politiků, ikdyž jsem s ním ve všem nesouhlasil.Je jedno zda je člověk levičák, nebo pravičák, pokud je slušný.ohužel takových to lidí je v naší politice miízivé procento a většina z nich bývá vyštípána a mají pramalou šanci cokoli zasadního ovlivnit. Nám pak nezbývá, než volit mezi Patem a Matem, mezi karieristou, zlodějem a mafiánem. S panem Dienstbierem zemřel další kousek vymírající slušnosti v naší politice a společnosti vůbec...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.