Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Odesílatel:  Brzlík

Datum:  12.10.2010 15:58

Vzhledem k tomu, že někteří z nás, kteří chtějí volit Stranu svobodných občanů, přijímají s jistými rozpaky nominaci necharismatického Eduarda Beránka jako lídra kandidátky, rozhodli jsme se podpořit křížkováním jako kandidáta na starostu podnikatele a člena celostátního vedení této strany Josefa Lebdušku. Prosíme, dejte mu o víkendu svůj hlas, aby město konečně získalo kvalitního starostu!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  07.12.2010 16:01

Vzhledem k tomu, že se pan Lebduška nedokázal domluvit ani se svým partnerem v podnikání nedá se předpokládat, že by byl schopný komunikovat s lidmi v zastupitelstvu. Rozhodně to není dle mého názoru vhodný člověk do jakékoliv veřejné funkce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Brzlík

Datum:  12.10.2010 16:10

Vzhledem k tomu, že někteří z nás, kteří chtějí volit Stranu svobodných občanů, přijímají s jistými rozpaky nominaci necharismatického Eduarda Beránka jako lídra kandidátky, rozhodli jsme se podpořit křížkováním jako kandidáta na starostu podnikatele a člena celostátního vedení této strany Josefa Lebdušku. Prosíme, dejte mu o víkendu svůj hlas, aby město konečně získalo kvalitního starostu!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rocek.j

Datum:  12.10.2010 19:46

Já ho budu volit, má to v hlavě srovnaný a hlavně je mladej a plnej energie. Což se o Eduardovi Beránkovi říct nedá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  muzejník

Datum:  13.10.2010 07:19

Ing. Josef Lebduška
5. kandidát Svobodných v Chrudimi pro komunální volby
Životopis
Narozen v Praze, ZŠ v Trh. Kamenici, vyučen kovářem v r. 1969, poté studium SZTŠ v Litomyšli, které jsem ukončil v r. 1973 následně dálkové studium ČVUT Praha, úspěšně ukončené v r. 1980. Pracoval jsem jako kovář v Výzkumné stanici chovu koní ve Slatiňanech,po studiu SZTŠ jsem v r. 1973 nastoupil do Transporty Chrudim. Kde jsem postupně pracoval jako zámečník, technolog, konstruktér, pracovník obchodního oddělení a vedoucí oddělení MZT. Od r. 1990 jsem začal soukromě podnikat. V minulosti jsem byl členem KSČ. Bydlím od r. 1974 v Chrudimi, jsem ženatý mám dvě děti a 5 vnoučat.

Moje priority
Pokud budu zvolen do zastupitelstva města Chrudim, chci v prvé řadě přiblížit rozhodování o městě chrudimským občanům. To je co nejvíce informovat chrudimáky o chystaných akcích a výstavbách tak, aby bylo možno společně s dotčenými občany nalézt vyhovující řešení. Chci také zastavit zadlužování města. V druhé řadě je mým cílem zamezit rozprodávání městského majetku pod cenou, zamezit různým výběrovým řízením šitým na míru jedinému uchazeči a zamezit nevýhodným smlouvám, které zdražují služby občanům. Chci zamezit neustálému zvyšování daně z nemovitostí. Peníze vynaložené městem musí být použity tak, aby z nich měli prospěch všichni občané města a ne jen určité zájmové skupiny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  12.10.2010 16:29

Nechápu proč bych měl volit stranu a kandidáta tak chudého a neschopného, že svoji kampaň musí provozovat tapetováním jednoho příspěvku na veřejném fóru. Pokud to sem tedy nevložil agitátor z nějaké jiné strany který doufal, že tím ostatní spíše odradí Úsměv . Chápu že jde ve volbách o docela slušné prachy, ale nejde mi do hlavy, jak si někdo může myslet, že agitací (navíc velice hloupou) na tomto bezvýznamném fóru s omezenou návštěvností něčeho dosáhne? (To se netýká jen tohoto příspěvku, ale většiny blouznivců shotem počínaje a Krmelcem konče).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Melasa

Datum:  12.10.2010 16:40

Taky tomu nerozumím. Sice jsem slyšel, že Lebduška by do toho šel a nějakou podporu si u jedné politické strany ověřoval - ale souhlasím s tím, že rozjíždět nějakou kampaň tady je ztráta času Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Brzlík

Datum:  12.10.2010 16:49

A nebo ztrácíte nervy, že se objevil těsně před volbama silný kandidát? Josef Lebduška je v první řadě slušný člověk, ve druhé úspěšný podnikatel a ve třetí řadě má politické zkušenosti, protože je členem celostátního vedení Svobodných. Takže podle nás dobrá volba Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podporujeme Josefa Lebdušku na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Brzlík

Datum:  12.10.2010 16:11

Vzhledem k tomu, že někteří z nás, kteří chtějí volit Stranu svobodných občanů, přijímají s jistými rozpaky nominaci necharismatického Eduarda Beránka jako lídra kandidátky, rozhodli jsme se podpořit křížkováním jako kandidáta na starostu podnikatele a člena celostátního vedení této strany Josefa Lebdušku. Prosíme, dejte mu o víkendu svůj hlas, aby město konečně získalo kvalitního starostu!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.