Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  WWW Petra Řezníčka

Odesílatel:  trunec

Datum:  29.09.2010 22:12

Při studiu volebních programů chrudimských stran jsem se docela pobavil při prohlížení web prezentace SNK-ED pana Řezníčka. Nejenom že je 4 roky (!) stará, ale jako jediná aktualizace je na stránkách v Diskuzi slavný billboard Dinosaurus. Jestli pan Řezníček chce vést město tak, jako svoje stránky, tak panbůh s námi :)

Podívejte se sem: http://chrudim-snked.wz.cz/index.php?kam=gb

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  baby

Datum:  02.10.2010 10:10

Vždyť on má na svých stránkách billboard, který ho usvědčuje s politického turismu a dinosaurovství! Není ten Řezníček nějakej divnej?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  trunec

Datum:  02.10.2010 10:34

Situace je ještě horší než jsem čekal. Petr Řezníček se na svých stránkách konečně přiznal, proč tam nechává čtyři roky starou kandidátku a volební program.
On prostě zapomněl heslo! Ano, je to prosté, dvacet let sloužící místostarosta, který rozumí uplně všemu, nemá přístup na svůj volební web.

Naskýtá se otázka. Podle čeho si má občan vybrat, když nikdo nezná volební program SNK-ED? Bude se volit podle obličejů? Nebo sladkých slibů v novinách? Obávám se, že tomu tak bude, tak jak tomu bylo u Petra Řezníčka i v minulosti. To, že Petr Řezníček kandiduje aniž by měl volební program přece vůbec nevadí. Stačí pěkná tvářička, hezké sáčko a pár rozdaných slibů a je to doma. Zase budeme 4 roky na radnici.

Nakonec, podívejte se sami na jeho prohlášení: http://chrudim-snked.wz.cz/index.php?kam=gb

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.10.2010 23:49

Jo, jo. Každý soudný člověk pochopí, že p. Řezníček zapoměl heslo. Zapomínání je lidské. Jen by někdo neměl zapomenout, že většina lidí nejsou blbci a proto vědí, že foto bilboardu tam musel dát ten, kdo to heslo před 14 dny znal. Inu jsou věci mezi nebem a Chrudimí a její volbou, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  03.10.2010 08:37

Mladá paní, netvrďte mi, že ten text z 01.10.2010 12:58 psal PŘ osobně. Takovou perlu jako "do další kauzi" snad nemůže učitel vypustit ani pod vlivem. To vážně Mgr. PŘ neumí pravopis?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Podzim

Datum:  03.10.2010 09:00

Řězníček-učitel?
STRAŠNÁ TRAGEDIE.
Co tak může děti učit-podvádět+lhást.
Proboha-raději nan ěho udělajte nějakou sbírku-ať už nikomu-městu-výstavbě domů- naškodí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2010 23:46

Ty stránky ale vytvořila a provozuje Chrudimská volba, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  02.10.2010 17:52

nejsou oni ti lidé z churdimské volby náhodou teroristé???Úsměv
no aspoň vidímě shote, kdo ti leží v žalůdku....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.10.2010 23:44

Zatím rozhodně teroristy nejsou. Ale mají mezi sebou bývalého podvodníka a bývalého zloděje. Tím se diskreditují a divím se těm slušným z nich, že se nechali vlákat do takové party.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  02.10.2010 12:19

Ano shote, stránky Petra Řezníčka provozuje Chrudimská volba. A také ještě obsluhuje web hrad.cz, microsoft.com a swingersparty.ru

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  30.09.2010 00:11

Chrudimská volba? Já tipuju, že je to spiknutí je ještě horší... vytvořila je třetí inteligence Alfa Tauris, neboli Aldebaranu. nechci tě strašit, shote, ale přiletěli sem pro tebe Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  trunec

Datum:  30.09.2010 00:23

Pozor, aktualizace na stránkách Petra Řezníčka! Ovšem k mému velkému zklámání nevyhodil billboard Dinosaurus, ale připsal pod něj tento text: "Petr Řezníček, datum a čas 27.09.2010 22:12
Tento bilbord není z naší dílny. Strach a málo témat pro voliče vede naše oponenty k takovéto kampani. Fotbalový brankař se bojí penalty (po staru "10".) Já ne. Naše "7" přináší sedm dobrých zpráv pro každý den v týdnu po celý rok" ......
Čert aby se v tom vyznal. Je Petr Řezníček masochista, že si nechává ten billboard na svých stránkách? Nebo je v tom něco horšího? Sleduje nějakou nám neznámou strategii? Pojďme vývoj jeho stránek sledovat každý den v týdnu po celý rok :) ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cona

Datum:  04.10.2010 22:44


Fórum čtenářů. nfDNES
výběr z dopisů, redakčně kráceno

Za Řezníčka chcípl pes, teď Chrudim žije

S údivem jsem dočetla článek Konec předvolební idyly ve čtvrteční MF NES. Autoři píšou o negativní očerňující kampani, ke které došlo v Chrudimi vylepením předvolebního billboardu. Ten říkal, že místostarosta Petr Řezníček je na svém postu již dvacet let a za tu dobu prošel asi deseti různými stranami. Když ponechám stranou jasnou pravdivost zmíněného tvrzení, zaráží mě, že redaktoři se zastávají politika, který je zřejmě nejdéle sloužícímmístostarostou v této zemi. Ke kvalitě jeho práce stačí zmínit fakt, že po 15 letech ve funkci místostarosty pro kulturu, se Chrudimi začalo říkat "město, kde chcíp pes". Naopak po dalších 4 letech starostování Jana Čechlovského a jeho místostarosty pro kulturu Pavla Kobetiče se Chrudim stala živým kulturním městem, do kterého se na akce sjíždějí návštěvníci ze širokého okolí. Není to dlouho, co celý český tisk včetně MF DNES oprávněně pranýřoval politiky, kteří nebyli aktivní ani polovinu doby, po kterou je pan Řezníček ve funkci. Nabízí se otázka. Měří se v Chrudimi jiným metrem? z.pochobradska@email.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  05.10.2010 09:11

Někdo mi říkal, že pan Řezníček je jako korkový špunt. Za všech okolností se drží na hladině. To, že jenom mluví a nic nedělá mu přece umožnilo to 20-ti leté místostarostování. Sliby přece nic nestojí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  05.10.2010 12:18

Ale stejně tak jen mluví a nic nedělá i Beránek a přece se neudržel. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  gambaccr

Datum:  30.09.2010 12:54

To nemá cenu sledovat, do 3 měsíců bude zase v jinačí straně :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: WWW Petra Řezníčka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  30.09.2010 11:07

Já jsem se na jeho stránky díval a je to nářez. Tak trochu zaspal dobu a ještě si nestačil vyměnit kandidátku. Volební program je pořád stejný, ale co by jsme taky čekali nového. Na svých vlastních stránkách má Brontosaura, sám se k němu vyjadřuje a potom blábolí něco o fotbale a dobrých zprávách po celý rok. Nechce se náhodou stavět do role oběti meziplanetrárních spiknutí ?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.