Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Komupak patří tento web?????

Odesílatel:  loping

Datum:  29.09.2010 09:33

Myslel jsem si, že tento web patří městu nebo nějaké neziskovce, omyl, patří panu Kuštovi!!!!!! Takže to už pak vše napoví o chválících informacích na Chrudimskou volbu.

Zde jsou údaje: http://www.nic.cz/whois/?d=chrudim.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Komupak patří tento web?????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.09.2010 19:37

Ty jsi fakt moula. Když ti to tak vadí a když ti přijde tak neobjektivní, tak jdi jinam.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Komupak patří tento web?????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  29.09.2010 16:37

To si zase objevil Ameriku. Já se mu jenom divím, že ty plky už dávno nezrušil. A vlastně by mohl tuto diskuzi proměnit na oslavu všeho, čeho by chtěl a nikdo by to ani nepoznal, natož aby s tím mohl něco dělat. Tak by třeba tvůj příspěvek vymazal a bylo by po skandálních odhaleních. Ale zase by jsme se neměli čím bavit. Takže za mě velké díky, fakt se skvěle bavím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Komupak patří tento web?????

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  baby

Datum:  29.09.2010 09:37

Heuréka! Loping je génius. Objevil to, co celé město ví už 10 let. Ano, www.chrudim.cz patří Milanovi Kuštovi. A pan Kušta je také jediným majitelem domény na celém světě, který dovolí, aby na ní byl už několik let pravidelně pomlouván a urážen. Docela frajer, co říkáte shoti a spol?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.