Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Letní kino 2

Odesílatel:  shot

Datum:  11.08.2010 23:46

Nevíte někdo, co je pravdy na tom, že se má stavět nové letní kino v klášterních zahradách?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  loping

Datum:  27.09.2010 23:13

A ve stávajícím kině má být betonová plocha, brrrrrr.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  baby

Datum:  29.09.2010 09:26

A proč by tam neměla být plocha na parkování? Už jste někdy hopsali na ples v šatech a s botama v ruce? Ráda bych, aby mě manžel na ples odvezl až ke vchodu a po plese zase odvezl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2010 21:00

Těch plesů tam není zase tolik, přejít kousek od ulice není tak hrozné. Nehledě na to, že hodně aut tam zajelo a opět odjelo. Navíc pokud jedete vlastním autem, tak si manžel nedá ani sklenku vína. Takže tohle hodně účelové a průhledné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  loping

Datum:  29.09.2010 09:29

To jistě - malé parkoviště pro cca 50 aut za muzeem už nyní je - je jen škoda, že na vjezdu je závora jen pro vyvoléné - úředníky města a besedy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  28.09.2010 09:04

To není tak docela pravda. Má tam být plocha pro parkování, pořádání konzertů, promítání a pro další společenské akce. Navíc se tím zpřístupní muzeum. Součástí projektu je i poměrně velký park, který má 2ha a končí až u soutoku Chrudimky s jejím ramenem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karlík

Datum:  28.09.2010 17:49

Pepine stále víc si říkám jestli na tom nejsi přímo angažován.
Nevěřím,že když se tam udělá plocha pro parkování,tak se tam budou dělat další kulturní akce.A to že se zpřístupní muzeum je další totální nesmysl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  28.09.2010 20:15

Tak teď si odhalil další spiknutí. A jsem nucen se přiznat. Jsem na tom osobně velmi zaangažován. Až se to celé vybuduje, koupím si vrtulník a budu tam přistávat. Město mi to samozřejmě nestandardně a neprůhledně pronajme Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  28.09.2010 21:11

Tak jsem poprvé viděl vizualizaci toho prostoru za Muzeem a jsem nadšený. Nicméně nečekám, že by pár psychopatů přestalo vykřikovat, že tam bude parkoviště. Ostatně 11. září stejně zosnovala CIA a Elvise jsem potkal minulý týden v Pardubicích....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2010 01:50

Jasně. Na vizualizaci není parkoviště, Štěpánek na videu o žádném parkování nemluvil. Jsou to všechhno jenom výmysly, ta plocha je hřiště na házenou a pod ní jsou umně schovány lavičky pro provoz letního kina. Jdi se už vycpat s takovým lhaním. Domnívám se, že je všem zcela jasné, proč muselo letní kino skončit a proč najednou Chrudim bude fušovat do kongresové turistiky. A aby lidi moc neřvali a někomu mohl zůstat vejvar, tak se bude budovat nové. Možná v klášterních zahradách.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  29.09.2010 08:46

No já tam kromě parkovací plochy hlavně vidím velký park, klidovou zónu a prostor pro volný čas. Ale samozřejmě jsem podplacený, protože normální člověk jako shot by tam rád měl zrezlé letní kino s kopřivama, do kterého chodí na představení 20 lidí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  28.09.2010 22:49

Takže letní kino opravdu obětujeme a zničíme jej ????????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  28.09.2010 09:13

TAK MUZEUM A AREÁL LETNÍHO KINA - TO MI BYLO VYSVĚTLENO TAKTO:
http://www.youtube.com/watch?v=LF7a9Zl1r_o

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  28.09.2010 15:08

Parkoviště u tak krásné budovy? Přede tím nádherným schodištěm a průčelím? A jen pro zajímavost, na čí pozemek bude ústit most propojující areál a Poděbradovou ulicí? Což kodlcr nedokáže zveřejnit i jiný názor na využití areálu? Pokud je mi známo, velice se v tom angažují Chrudimští patrioti, což takhle rozhovor na téma areál letního kina s jejich předsedou p. arg. Kopečným?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  28.09.2010 15:50

Před schodiště do krásné budovy podle tebe patří popelnice a rozlámané sedačky viď. Ta vizualizace je skvělá, konečně si můžeme udělat představu, jak by to mělo vypadat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  28.09.2010 17:09

Rozlámané sedačky a popelnice tam jsou proto, že areál je zanedbaný. Není tam letní koni, nepořádá se tam nic a majitel, město, se o areál nestará. Vizualizace není špatně provedená, ale přesto si myslím, že areál by mohl vypadat jinak, mít lepší využití a mohl by "žít".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino 2

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  28.09.2010 15:19

URČITĚ TADY PAN ING.ARCHITEKT KOPEČNÝ BUDE. PEVNĚ VĚŘÍ, ŽE ZÍTRA ODPOLEDNE.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.