Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  27.09.2010 17:09

ROZHOVOR S FRANTIŠKEM PILNÝM - OMLUVA ZA ZVUK - OPRAVDU FUČÍ.
http://www.youtube.com/watch?v=--75xNkj1ws

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  27.09.2010 18:06

To nevypadá na naučené, já ho takto znám - mluví z patra. A přijdu se na mítink přesvědčit. Držím Vám palce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  27.09.2010 17:38

Kodle, zeptej se p. Pilného, proč jako jednatel neposkytuje zákonem požadované údaje o své firmě Střechy PILNÝ s.r.o. a jak může podnikat v jeho další firmě LKN s.r.o. - která údaje poskytla a prodělala za sedm let podnikání 1.5mil. Kč.. Taky by mě zajímalo dosažené vzdělání p. Pilného. Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  27.09.2010 17:28

já se předem omlouvám, ne že bych něco proti panu Pilnému měla, ale tenhle proslov na kameru, byl tak dokonale naučený, že se mu příliš vytknout nedá. Otázkou je, zda takhle dokáže reagovat i na jiné problémy ve městě nebo pouze na problém zvaný obchvat, kterým si zřejmě dobře a dlouhodobě nastudoval. Co však může vědět člověk, který teprve čerstvě vešel do pol. strany o řešení zdejších problémů. Neříkám aby někdo volil pana Řezníčka nebo něco takového, ale myslím si, že by se měli volit lidé, kteří se v pol. alespoň nějakou chvíli pohybují a vědí co to obnáší...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Richard Herbst

Datum:  27.09.2010 17:59

Pan Pilný otázky předem nevěděl a nemohl se tudíž odpovědi naučit./ natáčení rozhovoru jsem byl osobně přítomen/ Souvisle a spisovně mluví i v běžné řeči, chápu, že to dnes málokdo. A do politiky musel každý jednou vstoupit jako nováček, to bychom tady měli dodneška opravdové dinosaury. Richard Herbst

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  27.09.2010 20:02

To je opravdu šikula. Vytvoří souvislou větu i v běžné řeči. To je opravdu skvělá aprobace. Kdypak nám ale odpoví, jak je to s jeho podnikáním ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kocour.Chrudim

Datum:  28.09.2010 09:33

Vážený Pepine,
čtu vaše připomínky a musím říci, že jsem Věci veřejné nevolil a volit jsem je nechtěl. Když ale čtu vaše odpovědi a dotazy jiných, je mi líto pana Pilného a VV v Chrudimi. Co když něco dokážou? Takže VV v Chrudimi, jeden hlas ode mne dostanete.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  28.09.2010 15:45

Mě je ale jedno, koho jsi chtěl, nebo koho budeš volit Kocoure. Nemyslím, že bych tady někoho urážel. Jenom mě zajímá, jak pan Pilný podniká. Má tři firmy: KOVOS CZ nevyvíjí žádnou činnost, firma Střechy PILNÝ porušuje zákon a neposkytuje informace o svém hospodaření pro obchodní rejstřík a firma LKN zase vykazuje za osm let podnikání ztrátu 1,5mil. Kč. Tak by mě zajímalo, jestli nemáme jen dalšího zájemce o teplou židli na radnici, který není schopný se svoji prací uživit. Nebyl by teda ani první a asi ani poslední.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  28.09.2010 17:29

Podle toho, co jsi psal, je firma posledních několik let v zisku, ztráta na začátku podnikání není nijak vyjímečná, třeba někam společnost investovala. Když Tě to tak zajímá, proč se nezeptáš přímo u zdroje - mají na svých stránkách jistě nějaké kontakty.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  28.09.2010 19:51

Já jsem napsal, že firma je po osmi letech podnikání v kumulované ztrátě 1.5mil Kč. Ztráta na začátku podnikání není problém. Ale když je firma ve ztrátě i po osmi letech, tak to je dost na zamyšlení. Proč tedy podniká a z čeho financuje ztrátu ? Neměla už bát dávno v likvidaci pro předlužení ? Třeba mi někdo od zdroje odpoví ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  28.09.2010 09:38

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  28.09.2010 10:24

ING. LUBOMÍR MOTYČKA - Strana práv občanů - Zemanovci - TAKÉ V CHRUDIMI ...
http://www.youtube.com/watch?v=ZKEdsS5ZdgE

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rozum

Datum:  27.09.2010 20:27

pepine připadáš mě jako zrající pepin.Trochu to tady smrdí.Buď jsi jen takovej rejpavej chudinka co si anonimně léčí komplex,nebo nastrčenej provokatér.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  27.09.2010 19:26

no moc otázek tam nebylo, spíše mluvil k tématu o kterém hovoří neustále, ale dobré no....jen si nemyslím, že člověk, který má zkušenosti boužel v úplně jiném oboru nemá na to, aby se stal starostou, ale ano jestli během 4 let něco předvede, tak potom ať je třeba starostou Prahy, ale na tuhle funkci si představuji někoho ostřílenějšího....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: FRANTIŠEK PILNÝ - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rozum

Datum:  27.09.2010 19:56

A vy si myslíte že politikem se člověk vyučí?
Nebo mě spíš připadá že chcete na radnici nechat lidi kteří tomu opravdu ruzumí,-(umí krást,lhát,podvádět a mastit si vlastní kapsy ).Tak tyhle staré struktury opravdu volit nebudu

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.