Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Mgr. Pavel Kobetič

Odesílatel:  muzejník

Datum:  27.09.2010 06:38

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Fórum čtenářů
25. září 2010 0:00
výběr z dopisů, redakčně kráceno
Vaše názory nás zajímají Pište, volejte, mailujte: náměstí Republiky 56, Pardubice 530 00, redpa@mfdnes. cz, tel. 467 303 111
Za Řezníčka chcípl pes, teď Chrudim žije
S údivem jsem dočetla článek Konec předvolební idyly ve čtvrteční MF NES. Autoři píšou o negativní očerňující kampani, ke které došlo v Chrudimi vylepením předvolebního billboardu. Ten říkal, že místostarosta Petr Řezníček je na svém postu již dvacet let a za tu dobu prošel asi deseti různými stranami. Když ponechám stranou jasnou pravdivost zmíněného tvrzení, zaráží mě, že redaktoři se zastávají politika, který je zřejmě nejdéle sloužícím místostarostou v této zemi. Ke kvalitě jeho práce stačí zmínit fakt, že po 15 letech ve funkci místostarosty pro kulturu, se Chrudimi začalo říkat "město, kde chcíp pes". Naopak po dalších 4 letech starostování Jana Čechlovského a jeho místostarosty pro kulturu Pavla Kobetiče se Chrudim stala živým kulturním městem, do kterého se na akce sjíždějí návštěvníci ze širokého okolí. Není to dlouho, co celý český tisk včetně MF DNES oprávněně pranýřoval politiky, kteří nebyli aktivní ani polovinu doby, po kterou je pan Řezníček ve funkci. Nabízí se otázka.
Měří se v Chrudimi jiným metrem?
z.pochobradska@email.cz

Toto je zářný příklad předvolební politické manipulace na objednávku. Nejlínější úředník celého městského úřadu Mgr. Pavel Kobetič je stavěn do role zachránce chrudimské kultury:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mgr. Pavel Kobetič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  27.09.2010 18:21

Asi se jim nechce z radnice.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mgr. Pavel Kobetič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  27.09.2010 18:27

Pavel Kobetič sice nebyl vidět, ale město za poslední čtyři roky ožilo. Na náměstí se pořád něco děje, takže pro mě dobrý. Nebo to je tím, že kulturu přestal mít na starosti Řezníček a vláček se nám odbrzdil a rozjel Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mgr. Pavel Kobetič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rozum

Datum:  27.09.2010 21:22

Nedivým se že se na náměstí stále něco děje.Je to sice drahé.Lidem se to moc nelíbí,že se tyto akce konají zrovna na náměstí,ale místní radní chtějí mít asi vše na očích.
Mnoho s těchto akcí by bylo vhodnější uvádět jinde ,třeba v amfiteátru letního kyna.Jenže to by ho nesměl nějakej trouba uzavřít.
Prý je v havarijním stavu!!! Není to snad tak že tam někdo chce stavět třeba garáže??? A město mu to rádo nechá možná i zadarmo.možná k tomu ještě opraví komunikaci.
Je mě s toho tady zle,zvláště když jsem se dozvěděl,že Kušta bude stavět na náměstí hotel a to mezi kostelem a jeho novou balustrádou.A radnice chce přeložit celou silnici na náměstí.Kocourkov.To si někdo asi pěkně přilepšil do svého rozpočtu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mgr. Pavel Kobetič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.09.2010 21:59

Tak zkuste volit ty strany, co mají v programu, že tomu zabrání. Budou-li mít dostatečný počet hlasů, pak takové zhovadilosti padnou. Rozhodně to však v programu nemá strana pana Kušty. Letní kino pak zůstane na svém místě, rovněž tak i silnice kolem kostela.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mgr. Pavel Kobetič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  loping

Datum:  27.09.2010 23:03

To já určitě budu. Je škoda, že radnice (nebo jen někdo kdo vládne) si dělá z ostatních lidí srandu.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mgr. Pavel Kobetič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  27.09.2010 18:29

Vtipné Pepine...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.