Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  pravda

Odesílatel:  člověk cr

Datum:  25.09.2010 12:07

Jsem obyčejný člověk z Chrudimi a žiji tady už řádku let. Narozdíl od některých kandidujících, kteří získali občanství až před volbami. Viz. pan Štěpánek, který se na čas odvrátil od lidí úplně a žil v lese. Nikdo mu to nebere, ale jaký to obrat!? Teď vše pro lidi nebo je to jen maňásek pana Čechlovského a Jelínka? Kdo nám tady ještě chybí do partičky? Přece pan Kušta. Ale kdo umí, umí. Pan Beránek, ředitel gymnázia si nedokáže uhlídat ani vlastní profesorský sbor, který budí svojí opilostí pohoršení. Je to sice ředitel, co má na starosti výchovu mnohých dětí, ale sám Vám ani neodpoví na pozdrav. Všichni chtějí mluvit do různých organizací města, jako sportoviště, úřad sám, policie, ale přitom nevědí zbla nic o tom,jak to fungovalo doposud. Ani jim nestojíme za to, aby si to zjistili než to dají za velký prachy napsat na svoje plakáty a kandidátní listiny! Navzájem se pomlouvají - to je teda výkvět občanstva, když se nestydí veřejně pomlouvat!To je slušnosti už na začátku!Prostě, vidíme už teď jak to dopadá, když se volí někdo nový, jako věci veřejný. Všichni budeme žrát trávu a žebrat. Až na pár modrých ptáků. To je chcete volit znovu? Musíte si uvědomit, že ve vedení města musí být někdo, kdo o tom už něco ví. Nemůžeme tam navolit jen nováčky, co by tam moc rádi. Pomlouváte Řezníčka, ale kdyby byl tak špatnej, už by tam dávno nebyl. Nevolil se sám. Navíc pan Beránek a další se chvástají cizím peřím. Vždyť sám Řezníček prosadil zveřejňování těch výběrových řízení na internetu, žádný z těchto pánů, co jim tak moc jde "o nás občany". Vemte rozum do hrsti!To tam chcete mít ufologa Štěpánka, arogantního důchodce Beránka (podívejte se na gymnázium, jak ta budova vypadá za ty roky co tam řediteluje!) Třeba Nový je na kandidátce, ale o copak mu asi tak jde? Nejspíš o Skřivánek, aby se tam nestavělo, tak aspoň svoje hlasy postoupí. Vzpamatujme se! Stát nás bude brát u huby a ještě si navolíme lidi, co si chtějí nahrabat???? Vždyť mají jen svůj úzký obzor zájmů... Cožpak vy byste nešli dělat starostu? Už jen ta prestiž.... Jsem starosta... a rázem vám jdou všichni na ruku! Píšou si volební programy, ale jen opisujou to, co chtějí lidi slyšet! Nezjistí si pravdu, kolikrát by pracovali i ve tři hodiny ráno, narozdíl od úředníků. Jsem zvědav, kdo by z nás občanů tam ve tři ráno něco potřeboval. To jsou ti, kteří pracují pro svoje firmičky až do noci a pak ve dne chrápou, protože žádný člověk nedokáže pracovat 24 hodin denně. Spánek je lidská potřeba. Ale oni jsou nadlidi! Kdypak potom dojdou na úřad? Už jsem toho napsal hodně. Chtěl jsem se podepsat, protože se za to nestydím, co jsem tu napsal. Jen mi došlo, že pánové, kteří tak moc chtějí do vedení města, nejsou rozhodně svatí a já chci dožít v klidu. Omlouvám se za anonymitu. Prosím, vzpamatujme se! člověk chrudimský

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pravda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  yes

Datum:  25.09.2010 14:42

nevim, co na to obcan chrudimsky, ale reznicek ne!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pravda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  25.09.2010 16:04

Jen to ne kolik,komu nasl.Co splnil?co ty všechny pozemkx-kolem města-za kolik.Kolik let kandiduje na starostu?MUSÍ MÍT PŘÍŠERNÉ KOMLEXY.Co by asi ještě dělal -učil?Tak v zvláštní škole-tam, je jeho místo a nikdo by nepoznel co je vlastně zač.Co pro město-ne pro sebe udělaL.Proč se ještě o jeho činnost nezajímala POL.ČR.To bycom se dověděli-pokud by nešlo o jeho kamarády.Ono na to stejně jednou dojde.Je to hrůza+o to všec město přišlo-Kolik jich tam stále sedí a jesden se zpět hrne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pravda

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  gambaccr

Datum:  25.09.2010 13:18

Zdar Řezňo :)

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.