Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  22.09.2010 20:11

Můžu se zeptat o co se jedná ? Ta adresa mi vyhazujee chybu. Díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukáš Pleskot

Datum:  23.09.2010 17:45

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  25.09.2010 00:40

Jen mám dojem, že ty připomínky nepsali ti lidé, kteří jsou pod tím podepsání. Tedy alespoň ne všichni, rozhodně alespoň jedno jméno je zneužito. Že by Chrudimská volba sahala i k takovým podpásovkám? To se tak hodlají chovat i na radnici?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  25.09.2010 01:50

Už jsem to viděl na živo. Je to skvělý. Jenom nerozumím, proč by to měla být podpásovka. Je tam, snad něco nepravdivého ? Nebo snad autoři zapomněli na jějaké politické uskupoení ? A o podpásovkách by mohl pohovořit třeba sám pan Řezníček. Je to slibotechna a kromě dinosaura by mohl dostat ještě bilboard s velikým hadem Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  23.09.2010 16:14

Musím uznat, že tohle je velmi originální nápad...dnes jsem jela okolo třikrát a pokaždé jsem se musela zasmátÚsměv
Myslím, že to není vůbec nijak urážející, naopak někdo přesně vystihl současnou situaciHAHAHA!
Takže gratuluji aktérům, kteří to vymysleli....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rouci

Datum:  23.09.2010 18:57

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  muzejník

Datum:  30.09.2010 15:46

Kampaň v Chrudimi sjela do suterénu

»Ad Konec předvolební idyly Volební kampaň některých volebních stran v Chrudimi sjela z horních pater politické etiky až do jejího suterénu. Co k tomu může vést? Zpravidla se v anonymních útocích na politické konkurenty odráží nedostatek sebedůvěry, konkrétních témat, které potřebuje město k řešení pro spokojený život jeho občanů, nebo strach z volebního neúspěchu.

Právě, kdy chybí upřímná snaha sloužit v politice široké vrstvě obyvatel, dochází i k takovémuto způsobu vedení volební kampaně, která dosahuje i do určité míry známky zbabělosti. Vždy jsem si myslel a myslím, v kantořině i politice, že hodnocení žáka i politika by mělo vycházet z výsledků jeho práce. Nikdy mě nezajímalo, kdo je tatínek mého žáka. Také hodnocení politika v komunálním prostoru by mělo vycházet z toho, co skutečně dokázal udělat pro město a jeho obyvatele a jak se v něm chová. A zda se mu dá věřit. Také chápu, proč se v této době před volbami tak manipuluje s údaji a fakty, které mají jediný cíl. Poškodit, odvést pozornost jiným směrem od svých nedostatků a pravých úmyslů při získání vlivu a moci ve svůj prospěch.

V komunálním prostředí pracuji dvacet let a nikdy jsem nepotřeboval silnou politickou stranu jako výtah k moci. Ani pomluvy či nepravdy do mého rejstříku agitace nikdy nepatřily. Ve své práci vždy vycházím z významu slova zastupitel. To je ten, který lidi zastupuje při řešení jejich problémů.

Také vývoj našeho sdružení probíhal naprosto přirozeně a bez výrazné podpory silné strany. Začínalo s titulem Sdružení pro Chrudim s většinovým podílem lidí bez stranické příslušnosti, kteří chtěli pracovat pro město Chrudim, přes SNK k SNK ED. Já jsem se stal členem SNK ED v roce 2005. Naše sdružení nezávislých kandidátů SNK ED si vždy dokázalo získat přízeň chrudimských občanů bez finančních prostředků stranických pokladen či z privátního sektoru.

Naše volební kampaň se vždy opírala o výsledky naší práce. Možná právě z těchto důvodů plynou obavy těch, kteří potřebují získat vliv na radnici pro uspokojení svých individuálních zájmů, nebo těch, kdo kampaně platí. Možná právě proto je chrudimský občan vystaven masáži smyšlenek, nepravd z novin, které se svým vzhledem tváří jako městské noviny.

Petr Řezníček, budoucí starosta města Chrudim

Tak jsem si pěkně poplakal a můžu kolaborovat dál.
Váš Petr

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  30.09.2010 20:07

Úplně mi zvlhlo oko, co všechno musí p. Řezníček snášet. A to všechno kvůli jednomu bilboardu, který používá heslo strany, za kterou on sám kandidoval v létě - totiž boj proti politickým dinosaurům. Potom následuje soupis politických stran a uskupení za něž kdy kandidoval a to do městského zastupitelstva, krajského zastupitelstva i parlamentu ČR. Takže v čem je urážlivý ? Jen měl někdo odvahu nazvat věci pravými jmény. A o tom, že je pan Řezníček pracovitý nikdo nepochybuje. Jenom to všechno za těch 20 let nestihl a chtěl by svoji rozdělanou práci dokončit ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.09.2010 21:05

Což o to, Řezníček se tím živí. Tak se vůbec nedivím, že znovu kandiduje. Ale proč leze znovu do politiky odsouzený daňový podvodník, to tedy opravdu nevím. Nebo, že by měl v Chrudimi také hodně nedoděláno?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  30.09.2010 21:17

jestli je někdo odsouzený, tak snad sedí za mřížema a nemůže kandidovat za Chrudim, nebo snad ne??? opět se ptám na konkrétní jméno (ať spoň víme, kdo je ten odsouzený)????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.09.2010 22:54

Buď nejste z Chrudimi, nebo se stavíte do role hlupáka. Ne při každém odsouzení se sedí (i když jeden z kandidátů Chrudimské volby zcela jistě seděl),ale pro mne je důležitější zda to spáchal a co spáchal. Dokážu pocopit, že někdo byl odsouzený za dopravní nehodu a kandiduje, ovšem nějak mi to nebere, když kandidují lidé odsouzení za podvody a krádeže. A dokonce za daňové podvody související s oškubáním města Chrudim při nákupu pozemků pro průmyslovou zónu.Zeptejte se kandidátů CHV. Domnívám se, že by tací lidé měli odstoupit sami z kandidátky. A možná proto je v Chrudimi najednou kampaň ve stylu velkého Jirky P.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Viky

Datum:  30.09.2010 23:42

shote, neustále se opakujete a stále vám v hlavě leží jen bezpráví a nespravedlnosti...jako by byly páchané přímo na Vás. Obchod s pozemky města co se týká průmyslové zóny, byl prostě jen obchod, záležitost koupě-prodej a to, že kupující přistoupí na podmínky prodávajícího, je zcela běžná věc a záležitost již nemusíte takto pořád rozpitvávat a rozmazávat, už to stejně nezměníte a pokud litujete, že jste to nebyl právě Vy, kdo se chytil příležitosti za pačesy ve vhodnou dobu a na vhodném místě, je to jen Vaše smůla. Chce to být příště více aktivní a ne jen poukazovat na následky. Tak se s tím smiřte, nebo běžte a udělejte to samé v jiném městě, kde průmyslová zona zatím není a město Vám vyjde vstříc. Udělejte prostě to samé a nebo se nad to povzneste a nechte to již být

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bujón

Datum:  02.10.2010 18:28

Nerozumím tomu, proč se VV v Chrudimi distancují od billboardu s Dinem? Právě mi tady vedle v reklamách vyběhly oficiální celostátní stránky VV a víte, jaký slogan u nich je? "Velcí dinosauři už odešli, a co ti malí na Vaší radnici?" Mám tomu rozumět tak, že to jen taková hra se slovy? Já na bráchu, brácha na mě? Lotr nebo hrdina, všichni jedna rodina? Chruidmské VV by měly vysvětlit, jak dalece myslí své proklamace vážně?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.10.2010 23:25

Mám pocit, že nerozumíš více věcem. Padouch nebo hrdina, všechno jedna rodiny by se spíš hodilo na Chrudimskou volbu. Těch prvých tam pár na kandidátce mají. Ano, VV chtějí sesadit ty dinosaury na radnicích. Chtějí to udělat slušnou formou a nejde jen o ty co jsou vidět. VV chtějí sesadit hlavně ty, kteří tahají za zákulisní špagátky. Doufám, že se objeví rozhovor s paní Michalovou na toto téma.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  baby

Datum:  03.10.2010 10:16

Aha, shot v další kvalifikaci. Tentokrát jako vykladač politické filosofie VV, kdo je Dinosaurus a kdo ne. Takže podle něj Řezníček vegetující v jedné funkci na radnici 20 let dinosaurus není a prvních pár kandidátů v Chrudimské volbě je. Opět mistrovská logika. On se ani u pánů Beránka a Řezníčka lepší advokát očekávat nedá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  03.10.2010 09:58

Ještě, že jsi nám vysvětlil, jak to tvůrci volební kampaně Věcí veřejných s těmi dinosaury skutečně mysleli. Oni vlatně bojují proti Chrudimské volbě Úsměv . A paní Michalová je z úplně jiného hnízdečka, ale jistě názor VéVéček kvalifikovaně doplní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.10.2010 20:22

Co se týče PZ, to nebyla otázka koupě - prodej. To byla otáźka manipulace s fakty, kdy tehdejší starosta p. Libý a p. Kušta zastupitelům tvdili, že je to výhodné. Později se ukázalo, že nemají všechny pozemky, že není kanalizace, že není přístup a že na rozdíl od původní dohody, že pro město skoupí pozemky a prodají je městu za co koupili plus skutečné náklady, si vymysleli fiktivní faktury za 40 miliónů o které tak připravili město. No a to byl základ onoho daňového podvodu, kdy zkusili obrat i stát.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  30.09.2010 22:57

Já chci znát jména, ne kecy, pomluvy a náznaky. Kdo seděl? Kdo byl odsouzený?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.09.2010 23:08

Jeden kandidát v zadních pozících jejich kandidátky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bujón

Datum:  30.09.2010 23:19

No sakra, mě už by to taky zajímalo! Jaký jeden kandidát vzadu? Snad není těžký napsat jméno, když to víš a nebo drž zobák. Já si myslím, že ty tady jen otravuješ vzduch a šíříš pomluvy. Představuju si tě jako tlustýho, brejlatýho, tvarohovatýho, pihatýho úchyla s malým pinďou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  30.09.2010 20:16

super komentář, naprosto souhlasím...čekala jsem, kdy to tu pan Řezníček bude komentovat, ale že se podepíše jako budoucí starosta, tak to mě docela dostalo....vysoké sebevědomí to ano, ale kdyby aspoň takhle byla vidět nějaká jeho práce pro město, to bych ocenila více....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  23.09.2010 20:21

Tak to je za poslední rok to nejlepší, co se tady objevilo. Fakt se bavím, kde to visí ? Chci to vidět na živo Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  23.09.2010 22:18

Konečně to někdo o panu Řezníčkovi řekl. Víc než práci, ovládá umění, jak se udržet u moci 20 let. Ruku na srdce. Už jste někdy někoho viděli ve vysoké manažerské funkci takhle dlouho?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  26.09.2010 20:13

Já myslím, že se Řezníček zapíše délkou svého místostarostování do Guinessovy knihy rekordů. Tím proslaví nejem sebe, ale i celé naše krásné město i s námi občany, kteří mu to těch 20 let žereme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  27.09.2010 16:55

To by byl vlastně jeho největší přínos pro tohle město. Zanechal by za svoji dlouhou kariéru významnou stopu. Jinak jenom žvaní a jestli se něco nestane, bude žvanit další 4 roky, než konečně půjde do zaslouženéjho důchodu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karlík

Datum:  27.09.2010 17:03

Já jen doufám že ho už nikdo volit nebude.
Každej si snad udělal jasno co je to za hada.
A hřát si ho na prsou a platit ho z našich daní to snad už ne.!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  gambaccr

Datum:  24.09.2010 11:19

Ještě by se tam mohlo dopsat, za co vše chce ještě kandidovat, než odejde do důchodových časů :D!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tonda2

Datum:  24.09.2010 13:11

Myslím, že Řezníčkův dinosaurismus a kabátnictví jsou jeho nejméně nebezpečné vlastnosti. Umí se nasmívat a slibovat, ale ve skutečnosti mu nevěřím ani pozdrav.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  24.09.2010 14:30

Můžeme se stavět třeba na hlavičky, stejně se tam dostane. Stejně jako další kádři - lidi sice nadávají, ale odvahu ke změně nemají.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  24.09.2010 15:05

naprosto souhlasim...především ženské pokolení bude volit nasmívajícího pána, co umí jedině to....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  gambaccr

Datum:  24.09.2010 22:08

ženské pokolení snad tu slibotechnu volit nebude :), jinak máme na 4 roky zase vystaráno :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Edward

Datum:  24.09.2010 16:54

jo ono se říka všeho moc škodí,...ten kabát Řezníčka už je moc záplatovaný...ale nápad s tím bilboardem je luxusni :- )))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  25.09.2010 00:35

Mám docela jinou představu o volebních bilboardech. Jen teď čekám odvetu. něco na téma: tři postavy v poutech a u toho text ve smyslu. Tohle opravdu chcete? Svěřit Chrudim kriminálníkům? Pak tedy volte nás. Pod tím jména a název jednoho volebního sdružení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  25.09.2010 02:30

a já se opět ptám o kom to tu shote mluvíš, ještě ani jednou jsi nebyl konkrétní, tak se pochlub.....možná je lepší jeden veřejnej přešlap, než plíživá lstivost a zákeřné přebíhání ze strany ke straně a čekat, kdo vás bodne do zad

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas2

Datum:  25.09.2010 13:32

Zajímavý bilboard, myslím, že je řejmé, kdo za tím stojí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  25.09.2010 17:37

Je to vůbec důležitý, kdo za tím stojí ? Je tam nějaká lež ? Píše se tam o fašistech, komunistech, anarchistech a další podobné havěti ? Vůbec ne. Je to heslo Věcí Veřejných, ti přece bojují proti brontosaurů, za které p. Řezníček mimo jiné kandidoval v posledních republikových volbách. Takže já mám osobní tip Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  chrudimak100

Datum:  27.09.2010 18:10

Myslím, že všichni místní pana Řezníčka známe, tento bilboard je však proti etice, stejně jako tato štvavá diskuze.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  28.09.2010 20:41

To je pravda. Pana Řezníčka všichni známe. Jako slibotechnu, podrazáka a největšího populistu. Tedy zatím, nějak mu v tom populismu šlape na paty pan Pilný z Věcí veřejných. Jeho konstatování, že zařídil pro Chrudim obchvat, bylo mistrné. Tedy pro blbce:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  27.09.2010 19:28

prosím, zajímalo by mě, co je na tomto bilboardu neetického, však nijak nepohoršuje...ten kdo má cit pro češtinu musí vycítit znění (možná trochu ironie), ale rozhodně nijak urážející

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.09.2010 22:01

Hlavně mi tam chybí podpis.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  29.09.2010 16:48

Kázat na anonymním fóru proti anonymnímu bilboardu mi přijde opravdu velmi morální. Ten bilboard je vtipný a podle všeho naprosto pravdivý. Jenom nerozumím, proč p. Řezníček kandiduje v létě za Věci Veřejné a na podzim zase kandiduje za Evropské demokraty. Takovýhle kotrmelce mi hlava fakt nebere.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2010 23:42

Tak ho nevol.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  baby

Datum:  29.09.2010 18:53

Tak to vám můžu říct úplně přesně. Pan Řezníček před každými volbami pečlivě vyhodnotí, která strana "jede", k té se přihlásí a výsledek se ukáže v jeho vylepšených preferencích. Jak snadné!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.09.2010 19:38

To není Řezníčkovo minus. Naopak - je to ostuda těch stran, že i po tomhle politickém turistovi jsou ochotny sáhnout s vidinou pár hlasů pro svou partaj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  01.10.2010 10:06

Tak s tím naprosto souhlasím. Je potěšující že zde mezi agitačními předvolebními příspěvky pochybné kvality (alespoň podle mě) člověk narazí na někoho kdo nejdříve přemýšlí a pak píše.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  karin pospíšilová

Datum:  27.09.2010 23:43

no hlavně, že tady těch podpisů je že??? ten bilboard je to samé co ty debaty tady, jen to prostě někdo udělal ve velkém...sám toho využíváte, že se nemusíte podepisovat, tak o co jde???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  28.09.2010 14:56

Tady vystupuji za sebe, shota a ne za karin pospíšilovou. Ten bilboard vydalo sdružení p. Kušty a snaží se aby to bylo na Věci Veřejné nebo na Stranu svobodných občanů. Navíc na facebooku si k tomu vytvořili pod jmény některých kandidátů z jiných stran svá moudra, aby se řezníčkovci vymezovali proti někomu jinému. Způsob vedení takovéto kampaně svědčí o záludnosti, proradnosti a pletichaření. Nedivím se, je to jediné volební uskupení, které má ve svých řadách pravomocně odsouzení podvodníky a zloděje. Jestli ovšem takovéto živly mají ovládnout Chrudim, tak Bůh s námi. To mi na tom vadí. Nic jiného.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  04.10.2010 22:40

Byl jsem upozorněn, že mé jméno s mojí fotografií je zneužíváno na Facebooku. Jelikož na Facebook nechodím a nikdy jsem se na této službě neregistroval(!), jedná se zcela evidentě o podvod a zneužití mého jména.

Bohužel dnes si může kdokoliv z anonymního IP napsat na internet cokoliv a viníka nelze dohledat. Není jiná obrana, než takto veřejně na nepravost upozornit.


Jan Roček, Chrudim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  05.10.2010 21:49

Poraďte mi, nejsem z toho moudrý Bohužel, škoda Jan Roček se tady na fóru distancoval od svého profilu na facebooku s tím, že profil je falešný, doslova píše "...jelikož na Facebook nechodím a nikdy jsem se na této službě neregistroval(!)..." Dnes je ovšem stejné vyjádření na facebooku, kde se jan Roček distancuje od tohoto "falešného" profilu. Hádanka ovšem zní: jak se může "pravý" Jan Roček distancovat na facebooku od "falešného", když tam nechodí a nikdy se tam neregistroval? Úsměv Rozumíte tomu někdo? Já ne Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  05.10.2010 22:52

Jo krmelče, krmelče. Měl by jsi pochopit, že je velmi snadné poznat v čích barvách tady kopeš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Morek

Datum:  06.10.2010 22:16

Už jste slyšeli, že se Eda distancoval sám od sebe? Že prej celá kandidátka Svobodnejch je podvrh, že ten Éda v čele je jen kašírovanej, vycpanej nebo nafukovací, nevím jak přesně to říkali ženský v krámě. Že prej žádnej z těch kandidátů neví o svý kandidatuře... Roček, Korejtko, Káles, Novej a další... všichni jsou prej jen vycpaný nebo nafukovací. Fakt suterén chrudimský politiky todle, kam ty podvody spějou. Běs!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  12.10.2010 20:20

P. Beránek se tak dlouho distancoval, až ve svém předvolebním klipu popírá svůj volební program, který mi přišel do schránky. V něm říká, že chce zastavit projekt muzea barokních soch. Zároveň říká, že Chrudim má být kulturní a vzdělaná Úsměv . A v předvolebním klipu říká, že je pro dokončení tohoto projektu. Je už zak zmatenej ? Nebo ho někdo manipuluje ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  12.10.2010 20:45

Znovu čtu volební program na stránkách Strany svobodných občanů. Nic o zastavení projektu Muzea barokních soch tam není. Je tam jen že nebudou podporovat akce typu Muzeum barokních soch. Z toho pohledu se mi jeví prohlášení pana Beránka konzistentní a jasné. Po přečtení nelegálních Chrudimských novin vydávaných Chrudimskou volbou je mi také jasné kdo překrucuje fakta a balamutí chrudimáky. Proboha volte koho chcete, jen ne Chrudimskou volbu, odnož chrudimské ODS. Ti jsou ty žáby na prameni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  12.10.2010 20:47

Shote, www stránky změním za minutu. Tištěné letáky už nikdy. Hledej tam.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  12.10.2010 20:58

Protože vyhazuji všechny noviny a letáky k volbám až po volbách, schválně jem je prohlédla. Tam také o zastavení projektu Muzea barokních soch nic není. Je tam jen, že nebudou podporovat akce typu Muzeum barokních soch. To je dost velký rozdíl. Takže filku, zase překrucuješ, jako vždy. Že ty jsi jedním z manipulárotů ChV?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Morek

Datum:  06.10.2010 22:25

A ještě víc večer přišla zpráva, že prej se pravej, rozuměj SKUTEČNEJ Éda distancoval od toho distancování, že to prej byl taky podvod. A mezi tím se začali na fejsbůku množit Édové a Ročkové jak králící, ale všechno to podvod, protože kdo se může distancovat na fejsbůku, když tam vůbec nechodí a nikdy se tam neregistroval, takže zase podvod. To zmátlo shota natolik, že dneska zapomněl vydat prohlášení, koho bude volit, protože kdyby se ukázalo, že bude volit ty podvržený kašírovaný kandidáty, tak by ze sebe udělal blbce víc, než ze sebe normálně dělá. A to si netroufám předpovědět, jak by votřáslo politickou scénou v Chrudimi, kdyby se ukázalo že shot je taky falešnej a pravej shot se od všeho distancuje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.10.2010 09:06

Ono by to mohlo také být tím, že na facebooku se může zaregistrovat každý. Tedy i každý podvodník, aby mohl dobře podvádět. No a které volební uskupení v Chrudimi má na své kandidátce nejvíce odsouzených podvodníků? A podvodníků, kteří si myslí, že platit nájemné se nemusí? Takže stopy zřejmě vedou tam. Chrudimskou volbu zcela jitě volit nebudu. Ale už jim musí hodně téct do bot. Jenom nechápu, proč se nejprve obuli do Řezníčka, potom p. Kušta ve své samochvalné inzerci vše svedl na Stranu svobodných občanů, která má v zastupitelstvi jen jediný hlas. Jen zapoměl, že samochvála smrdí. A p. architekta Kopečného se jim podvést podruhé zjevně nepovedlo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Melasa

Datum:  05.10.2010 21:56

Jedna možnost je že falešný Roček je pravý Roček ne? Druhá možnost je, že Roček je kokot

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  05.10.2010 22:47

Ještě je zde třetí možnost. Že ten, kdo píše tyhle voloviny sem, píše i za pana Ročka na facebook. Zdá se mi nejpravděpodobnější.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  05.10.2010 08:53

A jak jste byl zneužit pane Ročku. Chtělo by to nějaké zásadní prohlášení, nejlépe předsedy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bujón

Datum:  04.10.2010 23:11

Ročku příspěvku nerozumím. Tak co tam dáváš fotku a píšeš tam, když to není tvůj profil, ty kokote? A na kandidátce SSo to seš ty nebo taky zneužili tvou vizáš?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  05.10.2010 02:06

To se musíš asi naučit číst. Mám dojem, že to bylo napsáno velice jasně. Ze které třídy jsi vyšel?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  28.09.2010 20:38

Opět "brilantní" logika shota. Není co dodat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  gambaccr

Datum:  28.09.2010 16:18

Mě vadí, že tu žiješ a taky ti to necpu :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2010 23:55

Mě zase tvůj život nevadí. Žij a užij si ho jak nejlépe umíš, víckrát se ti to už nepodaří.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.