Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Takhle nenápadně to začíná ...

Odesílatel:  filek

Datum:  28.04.2010 12:12

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Takhle nenápadně to začíná ...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  29.04.2010 06:55

jen tak bokem.
na chrudimských legal výlepových plochách je vyvěšen provozní řád, kde se píše že plocha není určena k propagaci stran ve volbách.

a kdopak to tam visí - plakáty čssd kam se podíváš a jeden mach.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Takhle nenápadně to začíná ...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  30.04.2010 08:17

Ahaaa, tak proto se shot odmlčela, vylepuje letáky Úsměv . No chudák pan Mach, myslím že tady je jeho sympatický pravicový program poněkud devalvován tím, že se k němu hlásí největší exot tohoto fóra Úsměv .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Takhle nenápadně to začíná ...

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  28.04.2010 21:54

No byl jsem včera na Pernštýňáku na zahrádce v Bushmanovi od 15,00 do 20,00 (pil jsem nedotovanou kofolu a pozoroval oranžové tsunami) a situace byla taková, že tam bylo cca 10 mladých kluků, kteří měli cedule s vtipnými i méně vtipnými nápisy, nic nekřičeli, nemluvili, pouze s nimi procházeli po náměstí. No a naše udatná PČR je neustále dokola lustrovala. Pokud by je zkontrolovali jednou, budiž. Ale furt dokola ? Každých 15 minut? Proboha proč? Z pohledu shromažďovacího zákona se nedopouštěli vůbec ničeho protiprávního. Jestli tam někdo narušoval pořádek, tak parta důchodců, kterým ti kluci zřejmě hodně vadili. To že se z toho Pardubická ODS snaží vytřískat nějaký ten politický kapitál je věc druhá, ale policie má pomáhat a chránit a ne buzerovat slušné lidi. Z mého pohledu právníka se jednalo o hraniční situaci hodně blízko ke zneužití pravomoci.
Nejvíc mě však zaujal policajt (jestli to byl policajt, ale stál v hloučku s uniformami a byl s nimi dlouho v "družném rozhovoru) v riflovém oblečení, s červeným mobilem na krku, vizáží mě připadal identicky jako estébáci z videí z listopadu 89.

http://www.novinky.cz/domaci/198809-tvrdik-s-langerem-se-obvinuji-z-nezakonnosti-na-mitincich.html

ten pán na fotkách je on.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.