Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  dotaz

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  18.02.2004 10:22

V diskuzi o pejskařích se psalo, že Chrudim má někoho kdo po nich uklízí ( prý s vysavačem na mopedu ) - ptám se, viděl ho někdo někdy ????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  26.02.2004 14:23

Stručně - vysávání zmíněných produktů nikdy neviděl - zmíněné produkty vidím všude (a nedávno jeden neviděl a potom dlouho cítil) S pozdravem Blix :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  27.02.2004 20:48

vysávání jsem viděl několikrát ... zima nebude zřejmě obdobé kdy se jezí .... doporučuji sledovat na jaře a obnovit diskuzi

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zizi

Datum:  23.02.2004 11:31

Vzpomínám si, že jsem ho několikrát viděla v sídlišti Na Šancích. Ale myslím, že to bylo naposled na podzim.
Asi v zimě neuklízí. Ono by se to ze sněhu špatně luxovalo.
Zizi

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zizi

Datum:  28.04.2004 09:52

Ahoj všem.
Právě jsem viděla z balkonu v sídlišti Na Větrníku "uklízeče" psích exkrementů, jak prozkoumává sídlište na mopedu a má vzadu vysavač.
Takže to není fáma, on existuje.
Zizi

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  28.04.2004 10:56

Dobrá zpráva! Sláva! Pokud ovšem nebude uklízeč viděn například méně než 1x týdně...to by moc nezachránil pokud většina pejskařů nebude sbírat...
S pozdravem Blix Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  28.04.2004 19:56

Ne, mohu všechny pochybovače uklidnit : jezdí 2x týdně a nejte sami kdo is ho všimnul. HAHAHA! )

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ja.

Datum:  18.02.2004 14:36

Jestli mylíš pejsky, tak ano.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: dotaz

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pejskař

Datum:  18.02.2004 11:26

Stále chodím se psem, ale nikdy jsem ho neviděla. Zato psí hromádky vidím všude.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.