Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  kodlcr, videa a nové forum

Odesílatel:  lika

Datum:  13.02.2010 10:33

Dávám k úvaze adminovi zřízení nového fóra čistě pro diskuze. Videa, kterými nás zásobuje kodlcr jsou jistě zajímavá a asi by si zasloužily svoji samostatnou sekci. O chrudimských problémech si docela rád počtu, vyjímečně zareaguji a pro to jsem ochoten sem tam přečíst i výrony shota a jiných Úsměv
Podle reakcí několika svých známých soudím, že kodlcr je už dostatečně známý a jeho videa si každý, kdo bude chtít najde - nejlépe v samostatné sekci třeba i na tomto serveru.
Toto je můj nesmělý návrh a nekamenujte mě Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kodlcr, videa a nové forum

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  15.03.2010 21:06

Videa jsou jistě působivá a zasloužila by si svoji zvláštní "videosekci" mimo diskuzi. Připojuji se k návrhu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kodlcr, videa a nové forum

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Přádná

Datum:  20.02.2010 16:58

Na druhou stranu s myslím, že ta videa jsou přínosnější než kydy šota či ventilování mindráků dalších tzv. diskutujícícm. Mě kodl nevadí, alespoň se něco dozvím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kodlcr, videa a nové forum

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pilka

Datum:  20.02.2010 13:35

Taky bych se přomlouval, aby Kodrc měl svou sekci. Docala prudí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kodlcr, videa a nové forum

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  alena.nemcova

Datum:  19.02.2010 11:09

Naprosto souhlasím. Diskuze je od toho aby se na ní vedla konverzace na různá témata a ne prohlížeč videí. Kodlcr tady solidně zahltil diskuzi a pokud si projedete jeho příspěvky, prakticky nikdo na ně nereaguje, tudíž by si zasloužil nějaký koutek pro videa, kde si je může vesele vkládat třeba do aleluja, tady by to nemělo co dělat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kodlcr, videa a nové forum

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  15.02.2010 00:30

A co takhle nechat videa tady a diskuzi shota a Lebdušky přesunout do nějakého sanatoria? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: kodlcr, videa a nové forum

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  16.02.2010 21:35

Jasně, pokud k tomu budu moci sledovat krmelce, jak se kouká na ta videa alespoň 3 hodiny denně, tak to bude to fain.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.