Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Firma provádějící rekonstrukci rodinných domů

Odesílatel:  provizorni

Datum:  18.12.2009 22:27

Dobrý den, mohu poprosit o nějaké doporučení na stavební firmu či živnostníky z Chrudimi či blízkého okolí na celkovou rekonstrukci rodinného domu? Popřípadě jakým firmám se máme určitě vyhnout, zkrátka za jakékoliv rady děkujeme

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Firma provádějící rekonstrukci rodinných domů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ,obchod

Datum:  19.12.2009 08:02

těžko zde admin dovolí jmenovat nějaké firmy.
Já jsem to udělaltak, že jsem si nechal vypracovat několik nabídek a pak jsem rozhodl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Firma provádějící rekonstrukci rodinných domů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  24.12.2009 12:52

A ty co tu nechá určitě nebudou jak by řekl žid-košer.Já si obešel pár lidí co stavěli nebo prováděli rekonstrukci a ptal jsem se jich na spokojenost.Zatím mi to vychází.Rozhodně bych si nevzal domů firmu,která staví rodinný domek šest let.I takové případy jsem viděl.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.