Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Romové

Odesílatel:  F.Hena

Datum:  01.12.2009 14:45

Dobrý den

Včera jsem seděl na nádraží a přišla skupinka romů a začala mě a moji přítelkyni otravovat. Obdržel sem od nich jednu ránu do nosu. Říkal jsem že se s nimi rvát nebudu nebo jich vyběhne pak dvacet navíc, tak jsem jim řekl že zavolám polici a oni na to že ta s tim nic neudělá.

Tak bych touto cestou chtěl požádat .. ať už s tima posranejma cikánama na nádraží začne někdo něco dělat. Dělají tam akorád bordel a obtěžují lidi... Takže ať se pak zas policie z Chrudimi nediví když toho hnusného a drzého cikána ,,, příště ZASTŘELIM . vim že za to nemůžou když jejich rodiče všechny prachy vrážej do chlastu a retek a na děti pak nemaj čas... ale ty super strážníci z Chrudimi by tam mohli posílit hlídky a to hlavně večer. VY MÁTE POVOLENÍ JIM NĚCO UDĚLAT , ale pak jim zas něco udělá slušný člověk a bude ten nejhorší on. Děkuji ... a jestli se jich bojíte ? tak kdo s tim pak něco udělá ?? DĚLNICKÁ STRANA ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zuzukral

Datum:  26.03.2010 15:25

Již císař pán a prvorepublikové zákony měly v otázce romů poměrně jasno. Nebylo by na škodu tyto praktiky znovu přijmout. Pan ministr Kocáb jistě promine, že romové nejsou romové, ale cikáni. V historii totiž žádní romové nebyli, byli to jednoduše cikáni. Pro objasnění pár citátů z dobových pramenů:

"Zákony a nařízení Státu československého, jakož i bývalé říšské a zemské zákony a nařízení, které jsou doposud v platnosti. Výtah pro četnictvo. V Brně 1919."

CIKÁNI
Výnos ministerstva vnitra ze 14.září 18888
Bod 3.
Cikáni, kteří bez povolání a nedokázaného zaměstnání se potulují a není dokázáno, že do našeho státu přináleží, buďtež pokládáni za cizince.
Bod 4.
Všichni bez zaměstnání a práce se potulující cikáni, ať tuzemci, ať cizozemci, průvodními listinami opatření nebo ne, buďtež jako tuláci okresnímu soudu dodáni. Děti těchto cikánů, které se k potrestání nehodí, předají se obci, ve které tito cikáni byli chyceni, k prozatímnímu zaopatření.
Bod 6.
Jedná-li se o odevzdání (eskortování) zvláště silných cikánských tlup k soudu aneb bezpečné vyhostění těchto, budiž náležitá asistence vzata.
Bod 7.
Cikáni, kteří svým tábořením v tlupách, aneb pasením svého dobytka v poli neb lese škodu způsobili, budou dle polního neb lesního ochranného zákona potrestáni.
Bod 13.
Potírání cikánských zlořádů jest v první řadě povinností četnictva za spolupůsobení obcí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vano212

Datum:  19.03.2010 13:10

Ahoj taky mám na ně velkej vztek.Moji manželku dobila jedna cikánka až do bezvědomí a nic se s tím neděje a ještě k tomu máme problémi s nima.Ne že by sem se jich bál ale tady v Uherský Brodě se bílí lidi bojí cikánú.Tady si nikdo na ně nedovolí.Ale nepochopím tu logiku,když se nějakýmu cikánovi něco stane,je z toho velký halo,ale když oni zbijou bíliho tak to se nic neděje a to si ještě stěžujou,že jsou odcozování kvuli tomu že sou černý měl by někdo konečně tady s něma udělat velkej jarní úlid.Už mi lezou na nervi a ja na to nemám sem asi jedinej kdo z nich strach nemá,ale co ten zbitek?bojej se řeknout svuj názor,čumí a držej hubu tak prosí pomozte

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  buldog

Datum:  18.03.2010 16:09

SICE SE NEJEDNÁ O CHRUDIM, ALE JEDNÁ SE O STEJNOU PAKÁŽ:

Rušnou noc a neveselé čtvrteční ráno za sebou mají obyvatelé nevelké obce Kyselovice na Kroměřížsku. Tamní hospodu a její hosty napadlo večer asi dvacet násilníků, podle sdělení místních obyvatel se jednalo o útok Romů bydlících v protějším domě.
„Vtrhli dovnitř a začali tam lidem nadávat a útočit na ně. Vzduchem létaly sklenice a popelníky, mlátili tam chlapy hlava nehlava pěstmi i židlemi,“ popsal událost jeden z místních, který útok přečkal bez vážnějších zranění.

„Včera v nočních hodinách byli skupinkou občanů napadeni zákazníci restauračního zařízení v Kyselovicích. Podle dosavadních informací, které vyplývají z přijatého oznámení na tísňové lince, vešla do hospody skupinka asi dvaceti lidí, jak dětí tak dospělých a část z nich začala údajně bezdůvodně napadat hosty a ničit tamní zařízení. Po příjezdu policie se situace uklidnila a nedošlo již k dalšímu napadání. Celá věc je v šetření. Prověřují se výpovědi svědků," sdělila mluvčí okresního policejního ředitelství v Kroměříži Barbora Balášová.

„Po konzultacích se státním zástupcem je vyšetřování vedeno s právní kvalifikací jako zvláště závažný zločin těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečin výtržnictví,“ dodala.

Starostka se raději zamkla na záchodě

Že šlo o místní i přicestovalé Romy, potvrdila Právu starostka obce Magda Říkovská. „Byla jsem tam, měli jsme včera jednání zastupitelstva a pak jsme se stavili v hospodě. Když tam násilníci vtrhli, utekla jsem a zamkla se na záchodě. Tak se schovalo několik lidí,“ řekla starostka.

„Můj muž skončil v nemocnici, tloukli ho do hlavy,“ sdělila mladá žena na návsi před hospodou. Lidé v Kyselovicích zavírali ve čtvrtek dopoledne před cizími lidmi vrata, dveře i okna domů. „Nedivte se, že máme strach. Kdoví, co se může stát, však se podívejte do hospody.

Ta byla dopoledne zavřená, uvnitř rozházené židle a po úklidu již jen hromádky střepů vypovídaly, že včerejší posezení zde nepatřilo k běžným večírkům. Roztřískané sklo výplně dveří a zaschlé krůpěje a šmouhy krve dojem jen dokreslují.

"Popijí a jdou nás řešit"

„Ani nevím, kolik přijelo policistů, asi dvě hlídky. Jejich zásah nepovažuji za adekvátní, nedostatečný. Nikoho neodvezli, v podstatě útočníky jen poslali domů,“ uvedla starostka. Doplnila, že nešlo o první podobný případ. „Normálně jsme zvyklí na soužití s Romy, ale stane se, že něco oslavují, přijedou jim příbuzní, popijí a pak nás 'jdou řešit',“ sdělila starostka.

Zatímco uličky v Kyselovicích v poledne zely prázdnotou a ozývalo tu a tam jarní pípání ptáků, z domu, odkud se podle místních večer útočníci vyrojili, zněla do okolí hlasitá hudba.

„Jsme na začátku trestního řízení, probíhají výpovědi svědků. Policie zjišťuje okolnosti incidentu, počet osob, rozsah zranění, majetkových škod a podobně,“ řekl Právu okresní státní zástupce v Kroměříži Pavel Pukovec.
„Až policie shromáždí potřebné informace, rozhodne se o právní kvalifikaci. Zatím z šetření nevyplývá rasový podtext,“ dodal Pukovec. Policistům komplikuje postup skutečnost, že část útočících z Kyselovic stačila během noci a ve čtvrtek ráno odjet.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.03.2010 22:42

Každý člověk si dovolí to, co mu okolí umožní. Jeden hází zápalné lahve do pokoje, jiný bílí hospody, další jezdí na červenou. Jen náčelník policie Červíček to řeší povinným dýcháním. Je na čase vybavit policejní auta sledováním, sestavit rozpis kam a kdy pojededu na hlídku, vyházet různé preventisty z kanceláří a poslat je šlapat chodník. Policisty rozdělit do platových tříd podle toho jak zvládají své úkoly a znají zákony. Různým romským aktivistům sebrat státní peníze (jen je půjčují na vysoký úrok) a dát přídavky jen těm romům, kteří se řádně starají o své děti. U soudů soudit ne dle barvy, ale dle skutku. Romové jsou zrovna takoví jak neromové, jen se na nich podepsaly všechny vlády, počínaje Masarykem a konče Fišerem. Prostě se někteří naučili chovat racionálně, za málo muziky hodně peněz.Nic víc. Ale znám i neromy, kteří se chovají stejně. Všimněte si volební rétoriky a populizmu Paroubka. Co si myslíte, pro koho to platí? asi v průzkumu zjistil, že v ČR platí daně jen 48% jejich obyvatel. Těch 52% prostě žije z daní. Po odečtení důchodců, dětí a nemohoucích je to dost slušná voličská oblast, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  20.03.2010 23:01

Admine, zase podvrh, někdo zneužívá mého anonymního nicku ... Nikdy bych takhle o Romech nemluvil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  22.03.2010 08:01

Jeste, ze nenapise tvoje jmeno, to by bylo po okoli ostudy HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  buldog

Datum:  18.03.2010 15:10

SVATÁ PRAVDA

Romský chlapec se ptá otce: "Tati, co je to DEMOKRACIE?"
"Demokracie je, synu, že dostáváme od státu podporu, ... prostě peníze!"
"Aha, rozumím! ...Ale když je potom za dva dny utratíme, tak potom co?" "No, pak si od bílých vezmeme, co chceme." "A nezlobí se za to na nás?" "Ale jo, to víš, že jo. Ale tomu už se říká RASISMUS!"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  03.12.2009 10:08

Měl si volat tísňovou linku 156 nebo 158 u nádraží jsou kamery, třeba by je poznali.Bylo jím víc jak 15 let? Věř mi, že by ti policie pomohla ráda. Bohužel chybně vykládána demokracie a strach z nálepky rasistů nahrává extrémistickým skupinám. Lidé se začínají naklánět k náckům protože je stát nedokáže ochránit, to je však skryté riziko! U nás je demokracie teprve v počátečním vývoji, lidé musí sami přijít na to,že pravomoce policie a justice musejí být posíleny i za cenu vlastního pohodlí, pocit bezpečí za to určitě stojí! Novela tr.zák.bohužel potvrzuje kdo je v této zemy chráněný.Od nového roku jízda bez řidičáku opět pouze přestupkem, pokuty? Směšné, není jim co v exekuci zabavit a oni to vědí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  03.12.2009 19:50

Romové-cikáni?To je právě jeden velkej problém po komančích.
Zákony hovoří jasně.Kdo je nedodržuje musí být potrestán. Ať je třeba duhovej.Ale kdejakej magor plácá, že jsou v česku rasisti.Blbost.V česku jsou cikáni,kteří dělaj problémy.A to právě nahrává náckům.
Takže ještě jednou.Je to dědictví po komunistech.
Hezký večer.
Mirek

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  02.12.2009 16:13

tak můžeš si vybrat koho volit ;) myslím, že možností je dost... ale hlavně jít volit! tlacháním na různých fórech a diskusích nikdo nic nevyřeší :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  02.12.2009 09:37

Nejde o nic jiného, než o propagační příspěvek a video příznivce Dělnické strany nebo nějakého podobného nácka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  02.12.2009 14:27

To se nedivím, že když cikáni vidí nácka, že mu hned jednu zinknou. Ikdyž je taky nemusím, v tomto bych se k nim přidal. Odkazy pisatele hovoří za vš, na taková individua bič a hůl....Dělnická strana, Národní starna a podobný svinstva je potřeba vymýtit v první řadě...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  FH

Datum:  11.12.2009 13:22

Jj to je potřeba vymítit ,ale až po romech, protože bílí normální lidé kteří chodí do práce od rána do večera se s nimi zahazovat a špinit ruce nebudou a hlavně na to nemají čas !!! Proto by měla být zkupina romů která si bude romy hlídat a zkupina neztraných lídí která zas bude hlídat romy jestli to dodržují. A když by to tak bylo tak by byl od nich klid protože většina by se probrala začala makat a odvádět daně a ty kdo by se neprobrali , tak by zkončili ve věznici. A v Chrudimi je hrstka romů co se už zařadili do normálního života jako každej jinej. Ale ta druhá HRST je tu furt která dělá bordel,krade a obtěžuje.A když by nebylo romů a i bílejch zevlících doma na podpoře .. možná by ten státní dluh pro naše děti byl o něco menší !!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  buldog

Datum:  18.03.2010 15:19

Navrhuji, aby Česká republika přestože je teď v docela velkým finančním srabu, zakoupila nějaký pustý ostrov někde daleko v tichomoří a tam odstěhovala všechny CIKÁNY a teď po novu i ROMY. Ať se tam třeba mezi sebou pozabíjejí nebo sežerou. Když se neumějí přizpůsobit většině, tak ať táhnou do p....e. Tento nákup pustého ostrova by se nám v brzku vrátil. Už jste někdo viděl kolik ti černoši berou měsíčně na sociálních dávkách a důchodech? Pokud ne tak si to raději ani nepřejte vědět, hned by Vás přestala chuť chodit ještě do práce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  11.12.2009 17:27

Ten názor o romských hlídkách není až tak špatný. Ale v ostatním si nědělej iluze. Paroubek při schvalování rozpočtu přitlačil na pili a tak prachy pro nemakačenky budou, pracující to v pohodě zaplatí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  FH

Datum:  11.12.2009 12:59

Proč nácka ??

Jsem normální člověk jako ty. Až tě jednou zmlátěj a okradou až se budeš od někud vracet. Tak se budeš divit.Ono možná lepší to nechat vyřešit ukrajincema než policii.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  quido.

Datum:  01.12.2009 15:56

Myslím, že si stěžuješ na nesprávném místě. Dojdi na město a tam jim to všechno řekni, domluv si shůzku se starostou a řekni mu, že chceš aby byla hlídka strážníků posílena. Neveřím, že jsi volal Policii ČR, že by řekli že tam nepojedou. Polici by se určitě nedivila (proč taky), kdyby jsi příště Cikána zastřelil, spíš by ses divil ty. Samozřejmě nechci se jich zastávat a nikdy nebudu. Mám s nima svý zkušenosti. Určitě jim to jednou vrátíš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.12.2009 21:29

Pokud jsi volal na tísňovou linku, tak je hovor zaznamenán a mělo by to zaznamenáno i u tvého operátora, že jsi tísňovou linku volal. Běž a podej stížnost na postup policie, která ti neposkytla ochranu při napadení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  FH

Datum:  11.12.2009 13:09

Nikam jsem nevolal .. jelikož jsem vzal mobil do ruky že zavolám Polici .A romové se na to obratem začali smát : ŽE VČERA S TIM NIC NEUDĚLALI , TAK ŽE DNES S TIM TAKY NIC NEUDĚLAJÍ. A když jsem začal volat tak mi ho div nevytrhli z rukou s pokřikami jakože : Já zavolám tátu ten to všechno vyřeší nebo že zavolej tamty apd.
Pak se jich tam seběhne 40 z baraku pro 15, prdnou mě nůž dozad a jak největší hrinové zdrhnou.
Ono se to nějak vyřeší oni na svoji blbost doplatěj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  F.Hena

Datum:  01.12.2009 15:08

<< PŘÍSPĚVEK SMAZÁN >>
Rozhodl jsem se videa nepublikovat.

Pane Hena, pokud Vás napadli, obratťě se na PČR.

Děkuji za pochopení a další nešíření rasové nesnášenlivosti.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  FH

Datum:  11.12.2009 13:03

A žádné šíření rasizmu to nebylo. Byli to jen videa aby lidi viděli , ako to tu dopadne, když si budou fuurt dělat co chtěj.Na www.youtube.cz si toho lidi mohou poslechnout víc.
A rasista jsem nebyl a nebudu kamarádů černejch,bílejch,žlutejch mám dost. Jen mě naštvalo ,že člověk jim v životě nic neudělá a oni ti pak píchnou nůž dozad. Protože jich je víc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Romové

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomaš marny

Datum:  05.12.2009 16:25

a vidím že cenzůra zabodovala i tady.proč to hned nazívat rasovou nenávistí?nejsem ani skyn ani cigán sem normální člověk.po přečtění různých diskutujících mě nepřekvapilo nic.když já jdu na nějaký uřad něco řešit tak mě jako bílího skasnou do poslední koruny a když ne tak si uměj poradit formou exekuce.a nemá nikdo odvolání.když je to cigán a jde na úřad tak když mu jako by nevyhoví tak spustí tu svojí,že je to diskrimunace a radši mu to dají aby neměli oplétačky ti co sedí za tou přepážkou.pokud v této republice nebude opravdová rovnoprávnost před zakonem a budeme si hrát na ty co musej poslouchat a na ty co to maj v zadní části těla nikdy nebude člověka kterej by nenadával a jak píšeš admine o rasové nesnašenlivost tak mě jako normálního občana taky v tom případě diskriminuješ v tom že bych se na to video rád podíval.cenzurou to začíná a končí to někde kopancema v parku.to říkám sám za sebe protože tady v baraku máme nastěhovaný cigány taky a chtěl bych aby se sem nastěhoval pes obranář p.Kocáb když je tak miluje a chrání.potom si myslím by ani od tebe a ani od nikoho jinýho cenzůra nehrozila.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.