Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Je to dobrý zákon

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  09.12.2009 15:12

Žil jsem dosud spokojeně. Neprodával jsem a ani nevyráběl drogy a při televizních záběrech ze zatýkání drogových dealerů jsem si říkal. Dobře jim tak. Z hub rozeznám asi 10 druhů a mezi nimi rozhodně nejsou lysohlávky, konopí nepěstuji a tak jsem se bláhově domníval, že mne nikdo za drogového dealera považovat nemůže. Ovšem nyní je to jiné. V zákoně se má objevit, že vlastnění jakéhokoliv množství rostlin s haluceniogidními účinky je buď trestným činem, nebo přestupkem. Nejprve jsem si znovu říkal, dobře jim tak, dealerům. Ovšem po chvíli mi zatrnulo. Vlastním nějaké pozemky a kousek lesa. V něm rostou muchomůrky červené a jiné houby, ze kterých se zcela jistě dá vyrobit nějaká droga. Také se v něm vzácně objevuje vraní oko a roste zde náprstník. Mám lýkovec, tis a občas na zahrádce pěstuji mák setý, za oknem mám 4 kaktusy, na terase durman. Nevím, co všechno ty rostliny obsahují, ale mám dojem, že se ze mne stává kriminální. A to ještě nevím, nerostou-li na mé louce lysohlávky. Pro jistotu budu muset asi les vykácet, květináče vyhodit do popelnice a vše dát vybetonovat. Pane Pavlíčku, kde se dá podepsat petice proti tomu nesmyslu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kif

Datum:  30.12.2009 11:12

Tak se mi zdá, že tahle diskuze ztrácí smysl. 1) netýká se konkrétně našeho města (až na osobu pana kaktusáře), 2) někteří (shot) stočili celou diskuzi někam úplně jinam než na zákon, o kterém to celé mělo být.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  10.12.2009 10:36

Petice je umístěna na www.petice.net, eventuelně na www.cact.cz/noviny, které jsou ukládány (představte si to!) Národní knihovnou jako České kulturní dědictví!
Díky za každou pomoc - PP.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kif

Datum:  10.12.2009 13:45

Ten zákon je opravdu naprostý blábol. I já bych ho svou skromnou sbírkou kaktusů okamžitě porušil. A pro ty, co mají za oknem pár kaktusků a myslí si, že se jich to netýká, protože určitě nejsou psychoaktivní připojuju odkaz na (skromný) seznam kaktusů s prokazatelným množstvím psychoaktivních alkaloidů. Pokud si k některým dohledáte obrázky, lehce zjistíte, že tyto kaktusy často slouží jako dekorace např. v domovech důchodců, na úřadech i ve školách. Nepodporuju užívání drog a nikoho nenabádám k pojídání kaktusů za účelem zjistit, co to udělá (nejspíš se jenom poblijete), ale myslím si, že se jedná o naprosto iracionální záležitost.
http://www.lycaeum.org/~iamklaus/botany.htm

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ador

Datum:  10.12.2009 11:01

Pavlíček, Lebduška - vy teda musíte mít spoustu volného času ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2009 11:57

To víš, podnikatelé. Jakmile vidí nějakého chudáka, hned mu seberou dům i auto, ožebračí jeho celu rodinu, vytěhují ji i s nemocnou babičkou na ulici a potom peníze propíjejí v barech utrácejí s lehkými holkami. Daně neplatí a tak i ti nezaměstnaní chudáci co dosud celý život nepracovali se musí uskrovnit a odřeknout si dovolenou na Malorce. Navíc určitě nepodporují Parouba, který chce nám chudákům přidat z jejich platů. Kdežto ty chudák, musíš šroubovat v práci a nemáš ani čas si dojít na WC, natož pak sledovat v pracovní době diskuzi na internetu. To by tě vykořiťující zaměstnavatel okamžitě vyhodil. A doma tu diskuzi sledovat nemůžeš také, protože na internet a počítač nemáš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ador

Datum:  13.12.2009 15:57

a s tím se léčíte v zařízení nebo ambulantně?
Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.12.2009 20:16

Z paroubovinek a impotence ODS nás vyléčí jedině příští rok. Doufám, že to volby spraví, jen by měly být až v r. 2001. To už bychom poznali, kam nás naše vládní strany vedou a jakou mají vizi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.12.2009 08:34

To "2001" je doufám překlep. Nějak nechápu, co by měly volby změnit. Pořád tam budou ty samé ksichty s těmi samými schopnostmi, se kterými nás dovedli na pokraj (rozpočtové) díry. Co se má změnit? Snad kdybychom ty neúspěšné a neschopné předhodili lvům - každé 4 roky zopakovat a za takových 20 let by se situace mohla lepšit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  15.12.2009 19:06

V histori už něco podobného bylo. Ruský car, tuším Petr Veliký, nechával občas popravit toho nejtlustšího provianťáka armády. S odůvodněním, že je na něm vidět, že moc krade. Zřejmě se to příliš neosvědčilo. Zajímalo by mne, kdo by to, za podobných kritérií, v našem parlamentu vyhrál.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  20.12.2009 17:47

Není to dávno co jsem viděl čisté ruce, slunce zlaté pana poslance Libého.Jateční váhu má,takže jednoho horkého kandidáta bychom měli..-))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  20.12.2009 23:04

Bohužel, mám pocit, že v naší PS si nehrají na malou domů jen ti tlustí, ale všichni. Občas mám pocit, že se kolem PS ani nedá projít, jak tam mlaskají. Inu, ptáka podle peří, člověka podle činů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  24.12.2009 12:36

Jojo.Dojné krávy v ČR už vláda a EU pomalu zlikvidovala,tak teď by měl být na řadě ostatní dobytek.Asi by tedy bylo nejlepší vymláti celou poslaneckou sněmovnu i se senátem a pak vyrazit s jateční pistolí na Brusel....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.12.2009 00:04

Omlouvám se , překlep samozřejmě r 2011

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  14.12.2009 21:12

Shote,prosím,už nic nepiš,ani nevíš která bije.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.12.2009 00:08

Mám pocit, že tebe bili až moc. A asi do hlavy, že ano? Samozžejmě, že vím o jaký zákon jde, ale ta reakce nebyla na zákon o drogách, ale na něo úplně jiného. Tak si to přečti celé a pak reaguj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ador

Datum:  14.12.2009 20:36

jejda, to je ještě horší, než jsem si myslela Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je to dobrý zákon

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  10.12.2009 09:06

To myslite vazne? HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.