Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kavárna Balustráda a podloubí

Odesílatel:  Vaklaf

Datum:  29.10.2009 16:33

Co si myslíte o tom, že kavárna Balustráda zabírá část podloubí v ulici Štěpánkova?
Osobně si myslím, že je velký rozdíl mezi stolečky, usazenými ve volné části podloubí (to mají i v Litomyšli) a úplnému zabrání prostoru před kavárnou. Pokud město toto povolilo, může to být začátek úplného zániku podloubí, jako jednoho z určujících prvků Štěpánkovy ulice.
Pakliže by se ale jednalo o zábor na zimní a jarní měsíce - čili demontovatelné stěny - pak by mi to až tak nevadilo.
Poznámka - výše uvedeným nijak nezpochybňuji majetková práva k předmětné ploše - jde pouze o můj názor na fungování a historický vzhled podloubí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kavárna Balustráda a podloubí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.12.2009 15:15

Kdo je vlastíkem podloubí? majitelé domů nebo město? V případě jsou-li vlastníci majitelé domů, platí jim město za užívání? Popřemýšlejte o paralere s zpoplatněním za vjezd do centra města, jak o tom uvažuje třebas Praha.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kavárna Balustráda a podloubí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  08.12.2009 12:50

až půjdete znovu kolem tak si pořádně prohlídněte způsob uchycení a budete mít hned jasno ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kavárna Balustráda a podloubí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MV

Datum:  30.10.2009 08:57

Pochybuju že by město povolilo montáž na celorok, spíš si myslím že to bude jen přes zimu a osobně mi to připadá jako dobrý nápad.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kavárna Balustráda a podloubí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  alena.nemcova

Datum:  09.12.2009 10:10

takto upravené podloubí pro zimní měsíce v kavárně je skvělý tah, moc se mi to líbí, škoda jen že už tam nechodíme, nekuřácká místnost se změnila na mateřský klub, kde přes řev dětí není slyšet vlastního slova.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kavárna Balustráda a podloubí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jana s.

Datum:  08.12.2009 14:16

Já osobně si myslela, že zateplené podloubí je záměr pro mamky s kočárky, které si tam v letních měsících měly možnost dát kafčo a nesedět uvnitř kavárny. Ale šla jsem okolo a viděla popelníky na stolech a zahuleno...škoda:o(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kavárna Balustráda a podloubí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavla m.

Datum:  08.12.2009 18:26

My chodíme do zadní části kavárny, která je celý den nekuřácká. Je to lepší, mají tam dětský koutek. Kočárek nám nechávají většinou na chodbě.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.