Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  SČÍTÁNÍ LIDÍ

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  07.12.2009 11:59

Sčítání lidu, domů a bytů.
Celá tahle sranda má stát 2,6 miliardy (mj. – cena 2 chrudimských obchvatů)
Každý z nás má občanku, rodné číslo, na autě je číslo a čí je který barák a pozemek, to stát také ví. Stejně tak ví, kdy jsme se dali očkovat a máme-li pas, pak jaký. Ví, kde jsme studovali a jestli si platíme na důchod. Tak na co chce ta banda úřednická ještě nějaké údaje? A proč vyhrožuje, co nám všechno udělá, když ten sebeudávací spisek odmítneme? "Kdo to ví, ať odpoví, odpoví mi na otázku..." Bojím se, že neodpoví. Třeba na to, proč se tady takhle vyhazují peníze a shánějí údaje, které stát už má, a navíc chtějí další, do kterých je státu hoooo…uby.

Ten článek mi mluví z duše. Kdo si ho chce přečíst celý, ať si klikne na http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-at-zije-senator-kubera-drl-/p_spolecnost.asp?c=A091206_171522_p_spolecnost_wag
Václav Vlk st.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.12.2009 15:03

Inu, je přeci krize. Šetří se a je před volbami. Kde jinde si mají chudáci politici sehnat na volby a přitom zachovat životní standard? Jedině na státních zakázkách. Na zakázkách typu sčítání lidí, správa dluhopisů a pod. V případě vyšetřování to dopadne jako v Praze. Open card bude vyšetřovat Bém.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.12.2009 15:09

Jo, abych nezapomněl - Pavle, skliďte včas Lophophorky, než vám je přijdou sklidit kluci v černém. Dneska o tom jednala vláda: "Mezi omamné látky patří například konopí, kokainovník, kaktusy obsahující meskalin nebo lysohlávky." Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  08.12.2009 08:59

Jo - ty kaktusy..., předpis náhle od 1. 1. 2010 kriminalizuje více než 6 tisíc kaktusářů. I jedna rostlina je přestupek, 6 jich je už trestný čin. Mezkalin je přítomen skoro v polovině druhů. Holt, úředník se asi pořádně sjel...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.12.2009 12:38

Takových blbostí z nich padá několik denně. Bohužel pro nás, občany se některé z nich dostanou až do zákona. Viz. nedávný návrh zákona o likvidaci leteckého modelářství: http://zpravy.idnes.cz/ministerstvo-odlozilo-absurdne-prisny-zakon-proti-modelarum-pbg-/domaci.asp?c=A080612_174133_domaci_dp

Vyhláška 411/2008Sb. o povinném označování jedovatých hadů nad 30cm: http://www.reptarium.cz/news/14166
a další a další. Je na nás, abychom si nenechali od úředníka či politika věčně dělat na hlavu a abychom nebyli jen poslušnými ovčany. Je to naše země, naši volení zástupci a naše daně, ze kterých je platíme.
Ostatně, tento citát s nadčasovou platností to myslím vystihuje: "V Německu si (fašisté) nejdříve přišli pro komunisty a já mlčel, protože jsem nebyl komunista.
Potom si přišli pro židy a já mlčel, protože jsem nebyl žid.
Potom si přišli pro odboráře a já mlčel, protože jsem nebyl odborář.
Potom si přišli pro katolíky a já mlčel, protože jsem byl protestant.
Potom si přišli pro mě a nezbyl nikdo, kdo by se mě zastal."
(Martin Niemöller, 14. leden 1892, Lippstadt - 6. březen 1984, Wiesbaden, německý teolog)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  07.12.2009 15:14

Jen 20 houbiček na osobu.... sakra málo. Třeba shot jich podle mě konzumuje kila... Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.12.2009 15:18

Shotka je akorát neurotická dáma, ta na houby nechodí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  07.12.2009 16:20

No konečně je tady taky trochu srandaTo je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.12.2009 13:58

Stíháte ještě sám sledovat, proti čemu všemu jste?
Teď jste se pro změnu zhlédl v článku, ve kterém stojí, cituji: "Celá tahle sranda má stát 2,6 miliardy korun, což je 2,6 milionu milionů korun. Tedy jeden milion milionů + druhý milion milionů + šest set tisíc milionů korun.".
To snad nemyslíte vážně. Opravdu věříte článku, když autor nerozliší milion od miliardy?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.12.2009 15:09

No, je to opravdu hovadina, tedy to sčítáni. Vyhozené peníze. V tom má autor článku pravdu. Je lhostejno jak autor článku umí či neumí počítat. Ale není lhostejno, zda zbytečně vyhazujeme miliardy a na druhé straně není na zdravotnictví, na důchody ... a proto nám politici tvrdí, že nás musí více zdanit. Ano, je to svinstvo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  07.12.2009 14:36

Tak až na to, že se autor trošku přepočítal a ty miliardy se mu trochu zašmodrchalyTo je sranda :-D Má jinak pravdu. K čemu nám to sčítání bude? Copak nejsou na všechno papíry, doklady, lejstra? Ať si dá stát do pořádku tenhle chaos(napadá mě příznačnější slovo) a neotravuje s tímhle drahým nesmyslem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SČÍTÁNÍ LIDÍ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.12.2009 15:10

Samozřejmě, že je to úplně k ničemu. Stejně jako valná většina všech formulářů.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.