Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pasťák v Chrudimi

Odesílatel:  Fanny Resslová

Datum:  02.08.2007 20:46

Kdo souhlasí se stavbou pasťáku na okraji Chrudimi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.08.2007 22:13

Já.
A hospic tu měl být taky už dávno.
Třeba namísto poloprázdné průmyslové zony...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.08.2007 22:12

Určitě někde ty děti být musí. Ale proč zrovna v pasťáku? Tam se asi o moc lepší nestanou. Kde je chyba?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  02.08.2007 21:45

Já s tím nemám problém.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  bobinka

Datum:  02.08.2007 20:59

At si zůstanou kde jsou a nepřinášíme do Chrudimi další kriminalitu, to si chtějí udělat blíže hnízdečko zaměstnanci, aby nemuseli dojíždět za prací.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  03.08.2007 09:34

Hlavně je tento "pasťák", kde jsou děti s kriminálnímu delikty a třeba i drogově závislé, stále radnicí předkládán občanům jako Dětský domov, a to je podle mně velký rozdíl.
Že se jedná o zařízení pro děti problémové napovídá i to, že škola se bude nacházet přímo v areálu.
A kdo náhodou toto prokoukl, je panem místostarostou nazván xenofobní osobou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  03.11.2009 18:49

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  04.11.2009 12:09

K vám a k panu Lebduškovi to budou mít obzvláště blízko, že? Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  04.11.2009 18:58

Velevážené ano. Skutečně to k našemu domu bude z pasťáku blízko. Ovšem ukažte mi můj jediný příspěvek, ve kterém bych proti pasťáku protestoval či skutek ve kterém bych proti této stavbě nějak vystupoval. Jsem si vědom toho, že někde pasťák stát musí a určitě to nemůže být někde uprostřed pralesa. Jediné co mi je líto, je to, že v tom pasťáku jsou děti. Děti, které někdo špatně vychoval a nejsem si plně jist, zda ten pasťák je to pravé pro potřebnou změnu v jejich duších. Avšak věřím, že z mnohých z nich vyrostou slušní lidé. Záleží to ovšem především na jejich okolí a můj dojem je, že zrovna Vy jim to neusnadníte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  04.11.2009 19:43

Zase jsme se špatně vyspinkali? Naštvali nás v práci nebo doma? Jen jsem napsal, že to k vám a panu Pavlíčkovi budou mít obzvláště blízko. Tím jsem vás chtěl vyprovokovat k reakci - to se povedlo. Jen je mi záhadou, proč se do mě musíte trefovat tou poslední větou. Ukažte mi, kde jsem proti nim něco napsal či řekl, ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  05.11.2009 23:28

Chápu, bylo to píchnutí do mne. Podsunutí něčeho co má asociovat negativní dojem na mne. Proto jsem se ozval

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  06.11.2009 17:07

Nebylo to myšleno tak útočně, jak to vyznělo, ale budiž. Dostal jsem z vás názor na "pasťák" v CR a o to mi šlo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pasťák v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  03.08.2007 12:21

Necestuje ti děloha?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.