Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  semafor u Hypernovy

Odesílatel:  pan Antonín

Datum:  07.02.2004 10:38

Vedle ostatních témat na fóru je tohle docela blbost,ale jezdíte někdo ráno kolem šestý po okruhu a skoro vždycky musíte zastavit na červenou na semaforu u Hypernovy? Trošku nechápu, proč nejsou zapnutý až později,vždyť Hypernova otevírá tuším až v devět.
Nešlo by to změnit? A jak a u koho?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  07.02.2004 18:41

Věřte mi vím o čem píši nejde to, protože je to propojené se semafory u ul. Topolská a tam již ráno pěší chodí, takže by jste zastavil o 150 m dále.
Taklto když zastavíte u H a pak jedete v průměru 35 km v hodině dál přijedete a skočí na dalších semaforech zelená .... stačí ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pan Antonín

Datum:  08.02.2004 17:40

Pokud jsou oba dva semafory propojené a tím pádem musí být zapnuté oba dva najednou,tak to beru.Ale jestli mohou být zapnuté nezávisle na sobě, tak pro mě, když jedu ze sídliště Stromovka a na semaforu v Topolské odbočuji doleva směrem k Hypernově to znamená, že musím po pár metrech zastavovat znovu. Jak říkám, je to blbost,ale vždycky, když padne červená, tak cosi utrousím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  08.02.2004 18:24

je to propojené aby na halvních směrech fungovala "zelená vlna" , stejně jako je tomu ve směru od Elitky ke Guláškovi na ul. Palackého

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pan Antonín

Datum:  08.02.2004 18:58

O.K.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  09.02.2004 20:25

dnes jsem prověřil celou záležitost a vzhledem k tomu že existuje urč. tech řešení jak semafory u H např.
spustit až od 7,00, bude celá věc projkednána na další schůzce s policií ČR a možná dojde ke změně.
Omlouvám se, že jsem to neučinil ihned, ale byl víkend.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  11.02.2004 09:01

Netrápí mne téma, ale neodolal jsem - když je slušnost, vstřícnost i v diskuzi, to je pak pohoda, hned je i nezúčastněnému lépe na duši. Děkuji pánové (doufám, že pánové, jinak omluva).
S pozdravem Blix :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pix

Datum:  07.02.2004 13:03

Dobrej postřeh, stačí jenom přeprogramovat. Starosta má telefon 469 645 111.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: semafor u Hypernovy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tony

Datum:  07.02.2004 23:15

Ten má jiný starosti. Sehnat novýho investora a za odměnu jít sedět do parlamentu. A my si to tady musíme vlízat sami

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.