Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kartel chrudimských pneuservisů

Odesílatel:  davyy

Datum:  27.10.2009 07:15

Jak se Vám líbí tajné dohody chrudimských pneuservisů o tom, že pokud si koupíte pneumatiky jinde napr. na internetu tak vám napálí cenu výměny na min. 800,-? To už je minimálně na udání na ČOIku ne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  02.11.2009 23:29

To me u Drbouta napocitali petapatnact polozek vcetne myti kol. Ty z auta byly zaprasene a suche, ty nove jsem mel umyte. Takze uz tam nejdu. A vyvazovali mi vyvazena kola. Nechtel jsem se hadat, dal jsem jim sest stovek, aby meli na premie a uz tam nepudu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  02.11.2009 23:30

"zaprasene" je bez hacku, tedy "spinave"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  27.10.2009 16:03

nooo..než je ještě udáš..tak se nejdřív zastav alespoň na uličním výboru..či ještě lépe na OV KSČ..tam ti jistě poradí spoustu dalších pěkných věcí jak proti těm vykořisťovatelům bojovat..-))) jooo a jinak...nedochází ti alespoň trošičku..že když má někdo pneuservis..tak se tím asi i dokonce živí??? to si už můžeš rovnou nosit jídlo a pití do restaurací..nosit si mašinku k holiči a pokud bys jel někdy taxikem tak si vezmi s sebou rovnou 5litrů naturalu do kanystru..ať tě odveze za symbolickou cenu..)))jinak pro úplnost nevlastním ani pneuservis ani kadeřnictví...ani taxislužbu...)))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  27.10.2009 19:02

Nenechat ze sebe dělat blbce mu schvaluju. Ať si to spočítá a jde tam, kde je levněji. Proti tomu nemůžeš nic namítat, soudruhu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  29.10.2009 14:41

nikdo nechce, aby někdo ze sebe dělal blbce..ale pokud si všichni začneme nosit vlastní pneumatiky do servisu..vlastní řízek s bramborovým salátem do restaurací..tak za pár let už tu možná opravdu zůstane leda jen tak tesco a lidl...s tím..že levnější už to nebude..))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  30.10.2009 22:40

A proč by nebylo možno nosit pneumatiky do servisu? Servis je živ buď z prodeje nebo z práce. No a je to jenom jeho rozhodntí jakou cenu si bude účtovat. A je logické, že pmeuservis dá slevu tomu, kdo si pneu koupí u něj. Komu se to nelíbí, může si pneumatiky koupit na internetu, a jít jinam, nebo si je přezout v garáži, se starým Populárem jsem s gumou v servisu nikdy nebyl. Případně si zřídit vlastní servis a konkurovat a bude-li nejlevněší v Chrudimi, bude mít plno. Domnívám se, že pneuservisů v Chrudimi a okolí je docela slušný výběr.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  31.10.2009 13:09

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  31.10.2009 13:14

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  30.10.2009 08:08

Neblbněme lidi. Vždyť ne všichni mají dvoje disky, takže logicky si na přezutí nosí vlastní disky. Srovnání s tím, že si do hospody poneseme vlastní vepřo knedlo v tomto případě hodně kulhá.
pp

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MV

Datum:  27.10.2009 11:24

Blbost.. pneumatiky jsem měl svoje nový a za přezutí na plecháče a sundání letních jsem neplatil víc než 700,-

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  01.11.2009 16:05

Nazuti na prázdný plechace a vyvazeni .... to vse za 270,- disky a gumy jsem si privezl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  03.11.2009 12:29

To já jsem si přivezl nazuté pneumatiky na plecháčích v kufru a chtěl jsem je jen vyvážit a hodit na auto a oni chtěli 400kč a samozřejmě na objednávku.Za takové peníze by to mohlo být na počkání.To mi tedy připadá hodně.Kolik by chtěli za přehození pneumatik a vyvážení jsem se raději neptal.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  01.11.2009 16:15

a to nazutí na prázdný plecháče..a vyvážení..to už dělal někdo z toho pneuservisu..či to jsis dělal taky sám..??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  02.11.2009 12:22

nazuti a vyvazeni delal pracovnik servisu Ok? A na auto jsem si je dal v klidu sam doma na dvore Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  03.11.2009 12:29

Jaký to byl prosím servis?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  03.11.2009 18:32

autoservis Kosík ve Svítkově

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kartel chrudimských pneuservisů

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  davyy

Datum:  27.10.2009 11:57

záleží kde asi, ale tuto myšlenku mně nutil chlápek v Auto Moto Mixu ve Hniličkový, nejsem blázen abych mu tohle dal, v Mercii to bude do 500,-.
Imho kdyz kupujete pneu na netu tak usetrite az nekolik tisic napr. ja za 4xGoodyeary jsem ušetřil 2800,- oproti tomu co mně bylo nabízeno a jinde je mají ještě daleko dražší. Já na netu i s dopravou dal za 1gumu 1210,- vedle Modrý hvězdy za ní i s 20%slevou chtěli něco přes 1800,-, jinde je ani neměli a někde v Pardubkách chtěli 2200 za jednu.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.