Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Hledám nekuřáckou restauraci v CR

Odesílatel:  Jan Víšek

Datum:  24.10.2009 09:24

Hledáme s kamarády nekuřáckou restauraci v Chrudimi, kde by točili dobré pivo. Poraďte někdo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Hledám nekuřáckou restauraci v CR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  29.10.2009 19:05

Příjemné a nekuřácké prostředí je v restauraci U kapličky,mile mě překvapiliÚsměv Je zde pouze kuřácký salonek, ale v nekuřácké části není po smradu z cigeret ani památky.Kuchyně je zde také na dobré úrovni a pivo 12°Pernštejn dobré chutiÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Hledám nekuřáckou restauraci v CR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  davyy

Datum:  27.10.2009 08:20

v Alfě mají nekuřácký salonek, Na Hradbách mají sklípek a tam se také nekouří, ale asi funguje jen v létě; kavárna Balustráda (nevím jak se jmenuje přesně ale ta nad Myší dírou) zadní část je nekuřácká; U Dalibora je nekuřácký salonek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Hledám nekuřáckou restauraci v CR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  davyy

Datum:  27.10.2009 10:25

jo a jinak vsude jak jsem uvedl maji Plzeň, Na hradbách navíc Budvar a v Alfě taky něco ale už si nejsem jistý co ... A ještě jsem si vzpoměl na nekuřácký salonek na Borzně na Bowlingu maji, ale pivo nic moc co tak pamatuju jidlo dobry.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.