Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  07.09.2009 17:08

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brtnicky tomas

Datum:  22.09.2009 08:42

nakopal bych vas do prdele už takhle je doprava na hovno a ještě blokujete kruhaky!!!!to muže napadnout jen vola!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  22.09.2009 20:39

Vážený pane, pokud jste si všiml, je to s dopravou v Chrudimi čím dál tím horší. A právě proto probíhá blokáda. Aby se upozornilo na problém a aby zodpovědní začali něco konat. Pokud se o problém zajímáte, tak zcela jitě víte, že se jedná o finančně náročnou akci a prostě takové finace momentálně stát nemá. Rozfofrovali je poslanci při "porcování medvěda" a při jiných podobných akcích. Místo objetí Chrudimi po obchvatu se tedy můžete pokochat zelení golfového hřiště pod Kunětickou horou. CHRPAT ovšem jenom neblokuje, hledá také řešení. A návrh na rozdělení stavby na podetapy je jedním z navrhovaných řešení. Určitě se snáze sežene 400 miliónů, než 1,2 miliardy. A s každým odloženým měsícem výstavby cena stoupá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  23.09.2009 23:14

A já se vás znova a znova ptám, proč tedy ten vyrvál nejdete dělat před ministerstvo dopravy. Odpověď zní: Protože celý ten cirkus je jen vaše divadelní vystoupení před komunálníma volbama pro ty chrudimáky, kteří jsou mírně mdlého ducha.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  24.09.2009 00:00

Protože ten problém je v Chrudimi a ne před ministerstvem. Na ministerstvu mají dělat vyrvál naši poslanci - např. p. Libý, zastupitelé např. p. Čechlovský spolu s hejtmanem. Ale někteří z nich zřejmě dávají přednost golfu. Proto vyrvál v Chrudimi, aby se probrali a začali nšco konat pro Chrudim a ne jen čekat jak to dopadne. A dopane-li to dobře, pak se bít v prsa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  24.09.2009 01:26

Právě jste mě utvrdil v tom, že vůbec nejde o obchvat, ale o dehonestaci politických soupeřů. Problém s financováním obchvatu SAMOZŘEJMĚ je na ministerstvu dopravy a jinde se vyřešit nedá. Já se fakt jen vroucně modlím, aby při příští blokádě nějaký kamioňák vypěnil a dal vám přes tlamu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  24.09.2009 11:12

Pokud si myslíte, že nějací kamioňáci vyřeší náš problém obchvatu, no prosím. Stále voláte po blokádě ministerstva. Zajistěte ji prosím, rád se účastním. A věřím, že účast členů CHRPAT dá alespoň na jeden autobus. Jinak je zde velmi zajímavý příspěvek z dnešního dne od autora Gerus. Je-li to vše pravda, pak obchvat má naději. Ale musíme všichni konat. Poslanec p. Libý, starosta p. Čechlovský, senátor p. Pithart a další všetně krajských zastupitelů. A samozřejmě i my občané Chrudimi. A ktomu směřují akce CHRPAT a všech těch, kteří se blokády účastní. Za to jim děkuji a na rozdíl od Vás věřím, že i příští blokáda proběhne v klidu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  24.09.2009 16:24

No, já si právě myslím, že žádné demonstrace ani blokády nevedou vůbec k ničemu. A že vaše pochodování s transparentama, píšťalkama a bubínkama je jen takový předvolební kravál. Který by mi nevadil, jako mi nevadí, když jedni rozdávají guláš na náměstí a druzí letáky v Široké. Jenže ti u toho neznepříjemňují svým spolubčanům život jako Chrpati. Vy si prostě berete spoluobčany jako rukojmí pro své zviditelnění.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2009 12:12

No, Chrpati nám život znepříjemňují zhruba půl hodiny 2x ročně. Bojují za obchvat tak, jak mohou. Naše slunko jasné a stále ještě poslanec p. Libý se svými kolegy v parlamentu nám jej znepříjemňují neustále. Bojují jen a jenom za svá koryta, za své prebendy, za své nekalé kšefty. A díky tomu co provádí se státními financemi, budou život znepříjemňovat i našim dětem. Bohužel jejich choutky zaplatíme všichni, vážený spoluobčane krmelče. A budeme proto mít ten krmelec hodně vysoko.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  01.10.2009 00:42

Díky za ilustrativní příspěvek na téma, že tady nejde vůbec o nějaké obchvaty, ale jde o to plivnout si na konkrétní lidi Úsměv Ty musíš mít hodně velký mindrák, už jsi s tím byla?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  30.09.2009 17:03

Nereaguji na příspěvek shota, ale mrknul jsem se na stránky chrpatu a málem mi vypadla kukadla. Čučel jsem jak zajíc na myslivce s namířenou flintičkou.

Tak jsem to raději stáhnul a překopčil sem, páč je to pro pobavení. Vyjádření chrpatu k poslední blokádě:

"Jediným, ale zato pořádným překvapením, bylo odklonění dopravy směrem na kruhový objez "u plynáren". Protestující reagovali rozdělením do dvou skupin a přesunem na kruhový objezd "u plynáren" a také na kruhový objezd "u romanie". Zde akce pokračovala. Policisté by měli prostestující (řádné a schválené demonstrace) chránit před řidiči, kterým mohou "ujet" nervy. Nicméně realita ukázala, že se po vzoru soudruhů z VB snažili protestujícím zabránit v chůzi po přechodech. Dále si prolustrovali maminku roznášející řidičům omluvné obrázky nakreslené dětmi z Chrudimských základních škol. A pár pánů "v civilu" si fotili účastníky... Chování policie bylo většinou zúčastněných vnímáno jako rána pod pás... Paradoxně nám ale pomohlo, neboť se ozvalo více lidí nabízejících pomoc s další blokádou... Děkujeme za Váš zájem."

Vy kluci ušatý chrpaťácký, to snad není možný. Když vám čerti umožnili vyjádřit své názory uzavřením kruháku na Bídě, a zde jste si mohli užít svých patnáct minut slávy, tak to vy ne. Šupky, hupky na jiné kruháky. Takže na Bídě se vám cajti nehodili a jinde by vás měli chránit. Velmi zajímavé myšlenkové pochody. ČIŽE - PROČ???? A jestli jste stihli nahlásit na zdejší "vejbor" konání demostrace na jiném místě, tak to jste rychlejší než ten Bolt. Určitě zveřejníte jakým způsobem jste to provedli. Tuším, že zákon na to pamatuje a chce to písemnou formou. Tu vaši "řádnou a schválenou demonstraci" bych chtěl teda vidět (poprvé mluvíte o demonstraci). Vždyť vy nám tady lžete na celé čáře. Obchvat chce každý chrudimák a vlastně všichni, kteří se musí přes město ploužit, ale pánové, když už toho chcete využít a taháte nás za frňáčky, tak nějak více s citem a hlavně bez lží a nenávisti. Podle jednoho dramatika by se to tu již nemělo vyskytovat. Tak tedy pěknou, nikým a ničím nerušenou přípravu na další blokádku. Když vydržíte dostatečně dlouho, tak určitě jednoho dne začnou stavět a vy budete moci vyvěsit prapory a zvolat: "Bez nás by to nebylo!".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  02.10.2009 22:40

Brusvilisi zase trefa na hřebíček - chrpatu nejde vo nic jinýho než na konci říct - bez nás by to nebylo!!! A ty jejich kecy o VB jsou směšný když porušujou zákon. Ví to každej účastník silničního provozu že vstupovat do řízený křižovatky se nesmí. I za demokracie. V jedný hospodě kam chodím se jeden chrpaťák (krajskej úředníček v oranžovým fáru) naparoval že byli v televizi a když vodešel všichni ho poslali někam... Štamgasti říkali že měli chrpaťáci dostat víc na hubu než posledně protože vopruzujou chrudimáky. Asi tolik emocí a "pomoci" blokáda vyvolala. Za všechny chrudimáky říkám že obchvat chci ale legálním způsobem!!! ne se chovat jako anarchisti pošuci a zbabělci a pomlouvat z davu policajty že jsou soudruzi. Dělali jen svou práci a chrpati můžou bejt rádi že nemuseli platit pokuty. Možná příště přimlouval bych se zato.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Abel

Datum:  07.10.2009 12:00

Zaručené zprávy ze žurnálu Jerevan - Peršing:
V červnové blokádě došlo na pěsti s motoristy – pozdější policejní vyšetřování prokázalo, že viníkem byl místní opilec přezdívaný Bruce a někdy také Willis – čti Brusvilis..
V zářijové blokádě se z davu příznivců Patriotů ozývaly urážky policie a výkřiky o policejní brutalitě – jako původce byla později odhalena městská postavička Willy Vyskoč, zvaná místními poťouchlíky také prostě jen Vilda.
Patrioti prý na frekventovanou křižovatku přišli s dětmi a podle mínění policistů je trestuhodně vystavili nebezpečí. Nutno dodat, že za demonstrantky převlečené pracovnice sociálky následně zjistily, že tato dítka byly většinou jen gumové napodobeniny, takže nedošlo na místě k žádnému odebrání ani k přemístění do dětských domovů.
K přesunu na jiný rondel prý přítomné naváděl předseda ing. arch. Kopecký. Ani to není pravda, neboť k přemístění ponoukal zmatené demonstranty jatečně tučný muž s přiléhavým nickem Krmelec.
Další dementi k těmto politováníhodným událostem pan Záhonek – jinak též redaktor Jerevan-Peršingu chystá, diskutující o nich budeme pravidelně informovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  07.10.2009 18:00

Jé to je hezoučký. A tu funkcičku (místní opilec), kterou jsem dostal. Díky moc - alespoň nebudu mít žízeň. Konečně to někdo bere s nadhledem a námořnickou rozvahou. Abeli, tobě chybí už jen Kain. Hezký večer.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  07.10.2009 12:10

Abel faber jemine další křikloun jemine!!! dementní počteníčko

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  04.10.2009 21:23

Na rozdíl od Vás CHRPAT vystupuje pod svým jménem a na svoji zodpovědnost. Zvu vás na příští schůzi CHRPAT, Vás i Brusvilise a pojďte nám to říci vše pěkně z očí do očí. Za členy CHRPAT mohu slíbit, že vás nikdo nebude bít a ani na vás plivat. Co vy na to?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  J. Káles

Datum:  04.10.2009 10:54

Dobrý den,
možná kdyby pan poslanec a bývalý starosta Libý dělal to, co dělat má, nemusely se žádné blokády konat. Blokády jsou podle mě zoufalým krokem, který přichází po selhání politiků. Libý se věnuje spíše shánění peněz pro golfová hřiště, pátečním schůzkám s Kuštou aspol., prodejem svých pozemků mezi Chrudimí a Vrcha atd. atd. Asi to vypadá, že Libého skutečně nemám rád, ale opravdu je tomu tak :) Kdo by mohl uznávat starostu nebo poslance, který hájí své zájmy místo zájmů občanů, kteří ho bohužel pořád nesmyslně volí. A současný starosta je bohužel jen Libý II.

Josef Káles mladší

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  05.10.2009 18:24

Je to pravda.Přesně toto slyším od většiny lidí z Chrudimi.Moc pěkně napsané.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ema V.

Datum:  05.10.2009 14:20

Mně zas pro změnu drzost rodiny Kálesů vyráží dech. Mít tolik másla na hlavě a při tom vytrvale špinit druhé, to chce opravdu silné žaludky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  06.10.2009 21:08

Vidíte, mně zase vyráží dech drzost námi volených zástupců v parlamentu "porcovat medvěda" při schvalování rozpočtu a cpát peníze na zbytečnosti typu dotace golfovému klubu. Dále mi vyráží dech tvrzení, že je nutno vystavět novou silnici k rozhledně Bára, protože ta stávající je křivolaká. A potom se v klidu dívat jak se v Chrudimi ve špičce nedá pomalu přejít ulice, jak jsou rozbité a neudržované chodníky, jak v Chrudimi místo zelené vlny máme červenou a svalovat vše na krizi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  05.10.2009 18:25

Když je to pravda tak se nejedná o špinění.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  05.10.2009 07:01

Zatímco vás ti hloupí voliči kupodivu nevolí. To je překvápko, co? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  04.10.2009 21:28

Naprosto souhlasím s p. Kálesem a musím přiznat, že reakce Brusvilise na něj, je alespoň pro mne, velmi překvapivá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  05.10.2009 16:25

To jsem se dostal na vlnu, kterou nemám moc rád. Chtěl jsem jen říct, že svádět vše na jednoho člověka, byť poslance, není z mého pohledu košér (jedno z které je strany). Tento problém by v žádném případě neměl lidi rozdělovat "na pravé a levé", ale naopak by je měl hnát jedním směrem - výstavba obchvatu (cíl je jasný, forma ......). To už je ale obehraná a z mé strany se stále opakující písnička. Tak raději končím. Pěkné dny všem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Oponent

Datum:  06.10.2009 17:22

"Budoucí stavitel obchvatu Chrudimi už sonduje terén"
"Rozdělit stavbu na víc částí by znamenalo zdržení, varuje ŘSD" Víc je dnes v aktuálním Týdeníku Pernštejn.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  06.10.2009 20:56

Týdeník Perštejn jsem nečetl, takže neznám důvody uváděné ŘSD. Ovšem domnívám se, že při řádném naplánování mohu etepy výstavby plynule navazovat na sebe a není žádných důvodů ke zdržení, nebo dokonce k prodražení výstavby. Objem prací přeci zůstává stejný a jak bylo vidět na výstavbě prvé etapy, zpočátku se pracovalo ne moc intezivně kromě finiše na konci. Stejně není možno pracovat najednou v celém úseku tak jak je naplánován. Musí být postaven most a náspy, což bude pro celou stavbu limitující. Není to náhodou od ŘSD výmluva? Samozřejmě se lépe staví velký úsek, stavění po částech je náročnější na přípravu i na dodržování termínů jednotlivých etap pro navazující činnosti. Dále pokud je mi známo, nemají dodnes vykoupeny všechny pozemky a to byl jeden z důvodů proč se stavba nemohla zahájit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  07.10.2009 12:04

Pane Lebduško mýlka! Dá rozum že když se něco rozestaví na několik kusů že se to prodraží a zdrží. Líp se staví jeden úsek než když se musí na stavbu pořád přepravovat technika a materiál. Beru tenhle nápad chrpatu jako jeden z dalších nepovedenejch. K čemu nám bude rozestavěnej obchvat když nebude na nic navazovat??? K ničemu!!! Hlavní je že se něco začíná s obchvatem dít a že nás chrpat možná nebude zdržovat na silnicích mavátkama výkřikama a pískáním. Moc ale nevěřím že se tenhle nedůstojnej cirkus politickejch výběhovek na chrudimský křižovatky nevrátí. Jak tu někdo dobře napsal jde přece o to říct my jsme to voliči zařídili!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.10.2009 21:53

Jasně, on ten válec začne válcovat u Medlešic a pojede zhruba tři roky ke Kauflandu a obchvat bude hotov. Přes Chrudimku uválcuje vodu a je to. Prostě na vše jeden stroj, aby se nic nepřemisťovalo. Materiál nasypou na jednu hromadu a přivezu jej jedním autem. A po celé 3 roky co budou obchvat stavět se nikde jinde nic dělat nebude, technika a lidi budou přece u Chrudimi, že ano. Ono se nejedná o nějakých 100 m, takže stejně se bude stavět postupně, musí být několik etap, jedna z nich je most a na ten bude zcela jistě potřeba jiná technika, jiné profese a jiný materiál než na vlastní vozovku. Postačilo sledovat výstavbu křižovatky u Opatovic a je zcela jasné, že technika i lidé se budou přemisťovat. Hlavní problém je ale v tom, že nemohou stavět na cizích pozemcích a zákon o vyvlastňování neprošel. Jinak nevím k čému bude obchvat, který bude končit u Kauflandu, když doprava pojede poté ke Gulášku, bude to zase ucpané a mnoho řidičů si bude cestu zkracovat přes město. Takže proč ne celý obchvat, až za Slatiňany, bylo by to, dle tvé teze, nejlevnější a nejrychlejší.Prostě je to celé poněkud zpackané. A mohou za to námi volení poslanci, senátor i úředníci města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.10.2009 14:47

Říkám dlouho že je shot zralej na chocholouška. Podívejte jak zase exhibuje všeználek kterej spadnul z měsíce...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  07.10.2009 18:15

To jsem psal já!!!! A stojím si za tím. Ale kdo mi uvěří, když jsem nýčko místní opilec?! Sakra - to je prekérka. Jinak jsem si všimnul, že jsme zvaný na do Kostnice na "Sabbat Chrpatu", by jsme vysvětlili svoji víru a odvolali. Kdypa, že se to koná? Já tam ale raději nepůjdu, vzpomněl jsem na Husa a jeho poslední slova, tož raději to tý špeluňky a teplé pivo a studený párek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.10.2009 22:00

Jsi předem podělaný až za ušima. Kecat anonymně, to ti jde, ale vystoupit s vlastním názorem? Co na to naše slunko milované. A co vodič loutek, mohl by tě odložit do krabice, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  08.10.2009 19:15

No hlavně, že ty tady rozumně mluvíš pod svým jménem. Když už jsme u toho anonymního žvatlání - vlastní názory zde uvádím, a že to je anonymní je moje věc. Vždyť ty jsi napsal úplnou blbost. Nechci urážet, ale cítíš se zdráv? Ta tvá sebechvála tu trošku páchne. A jen tak pro úplnost, podělaný nejsem, právě jsem se osprchoval. Ty jsi takový mimoň, že by tě snad do grupy nevzali ani kucí chrpatý.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  06.10.2009 21:55

Já bych chtěl mít vaše informace a zkušenosti se stavěním silnic. Nicméně je dobře, že obchvat není zatracen, naše tlachy na tomto fóru tomu stejně nepomohou (a podle mého ani promedány na kruhácích) a na konkrétní dotazy se odpovědi člobrda nedočká (asi bobřík mlčení místních hochů). Jinak jen pro pořádek: silnice I. třídy jsou ŘSD, II. a III. třídy Pardubického kraje, místní komunikace (včetně chodníků) a některých účelových komunikací teprve města, a do těch posledních dvou může město investovat. Toť asi vše. Mějte se krásně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.10.2009 22:07

Zato ty jsi zřejmě odborník na stavění. Je snad jasné, že je lépe pokračovat postupně a nakonec mít něco, než čekat až budou peníze. Na ty se čeká minimálně 50 let a stále nejsou. Kdyby se za tu dobu budoval ročně 1 km, bylo by dnes již hotovo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  08.10.2009 19:19

Nejsem odborník a ani ho ze sebe na rozdíl od někoho nedělám. Kdyby jsou chyby a když tak počítám, tak jsem měl zase pravdu, můžou za to bolšáni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kostelka

Datum:  08.10.2009 09:05

Mohl byste mi prosím pane shote napsat, proč je jasné, že lepší je stavět postupně? Dle mých stavařských zkušenností, je to snad nejdražší způsob stavění. Zdražuje se logistika, využívání stavebních zařízení, převoz pracovních sil, přerušují se návaznosti v technologiích, informacích, stále se obnovují počasím narušené práce apod. ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.10.2009 12:07

Hlavně tomu vůbec nerozumíte, co se do toho pletete pane chytrý. Tomu rozumím jenom já. Já Já Já.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.10.2009 13:54

Hlavně tomu vůbec nerozumíte, co se do toho pletete pane chytrý. Tomu rozumím jenom já. Já Já Já.
Opět se nejedná o můj příspěvek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.10.2009 11:49

Och, další nick stejné osoby. Takže proč? Protože na stavdu jako celek peníze nejsou a v dohledné době nebudou, ty už naši poslanci za přispění pana Libého prošustrovali. Samozřejmě je nejlepší stavět větší celek, který bude navazovat na stávající propojení. Navíc jakékoliv oddálení přináší zdražování. A to nejenom vlivem nutností oprášení projektu a sovisejících prací, ale i vlivem inflace. Takže peníze nebudou, už dnes se zjišťuje schodek rozpočtu ne 164 miliard, ale 174. Avízuje se jeho skutečná výše na konci roku přes 200 miliard. Kde vezmeš na obchvat? Argument o zdražení logistiky? Jak? Je cena závislá na přepravní vzdálenosti a objemu? Pokud ano, tak cena přepravy 1000 tun je dvojnásobkem ceny přepravy 500 tun. Cena za obalovačku, štěrk a pod. je také stejná, dělá-li se 5 nebo 10k km. Pokud se obnovují práce narušené počasím, tak to bude vždy bez ohledu na počet etap a stavební zařízení (nevím co tím máš na mysli, snad zařízení staveniště), to může být společné. Kapacitně i technologicky nikdo nezvládne, aby na celém úseku probíhaly stejné práce na každém metru obchvatu. Jakákoliv stavba vždy má etapy, nelze současně stavět základy a střechu. Takže, ať se bude stavět v celku nebo po etapách, stroje se budou odvážet a přivážet. Už jenom proto, že na každou vrstvu vozovky se používá jiná mechanizace a technologie. Nebo mi snad chceš říci, že stavbu zahájí současně finišéry, skrejpry a budozery? Ale hlavně při rozdělení na etapy již bude něco stát, něco na co se dá navázat, něco co zatíží rozpočet méně, než jedou miliardou. Mám pocit, že tvé stavařské znalosti jsou tak na úrovni výstavby psí boudy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.10.2009 13:56

Můj poslední příspěvek byl 08. 10. 2009 v 11:49. Ostatní nejsou mé. Omlouvám se těm, kteří je považovali za můj výtvor.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot2

Datum:  09.10.2009 20:26

Původně bylo mé jméno na této diskuzi shot. Protože jej někdo zneužil, mám nyní jméno shot2. Můj poslední příspěvek byl opravdu dbe 08. 10. 2009 v 11:49 hod. Další byly jen reakce na zneužití jména. Chci jenom upozornit toho, kdo jej zneužil, že se dopouští trestního činu. Nyní mám jméno shot2.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  10.10.2009 13:13

No, mně k tobě to chvástání nějak nesedělo, ale i tak jsem reagoval (snažil jsem se, aby to nebylo neslušné přes míru). Je mi velice líto, ale tímto se z tohoto diskuzního fóra stala ta žumpa, jak mají nazváno chrpati na svých stránkách. Dokud se diskutovalo v nějakých slušných mezích, rád jsem se zapojil, ale nyní již nechci. Tak třeba zase na nějakém slušnějším vlákně, které bude o něčem, ona se ta blokáda nějak vytratila. Zatím tady končím. Mějte se krásně a přeji klidné a pohodové dny. Zdarec.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot2

Datum:  10.10.2009 18:03

Dík, já již totiž vím, z jakého počítače to odešlo. a tak vím, kdo je brusvilis. Tak se odmlč a používej v klidu své další nicky. A ty slušné meze, to ti opravdu sedí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  11.10.2009 14:03

To by mě tedy zajímalo jak to můžeš zjistit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  10.10.2009 20:26

Žádné jiné nicky nemám a opravdu končím. Věř nebo ne, tvůj problém. Jsou věci, které bych si nikdy nedovolil. A jestli mě znáš, tak se zastav, dáme kafe. Leč opravdu pochybuji. Nemám svatozář, ale vím co je slušnost. Zdar.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  10.10.2009 21:20

Tady je to ale huuustýýý HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.10.2009 15:16

I když líp bych to stejně asi nenapsala, takž je to vlastně jedno.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  09.10.2009 14:54

Takže když poslední, byl z 8.10. v 11.49 h, tak ani tenhle poslední není váš? Já zas prosím psychiatry, aby prověřili, jeslti shot není blázen Úsměv Nemyslím, že by se jednalo o hrátky s mezerama.. spíš o hrátky s alkoholem, práškama a nějakýma houbama Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  09.10.2009 14:58

Omlouvám se všem, ani tento příspěvek není můj. Pravý Krmelec je v lese, teď jsem ho tam viděl, když jsem byl na bukvicích.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  11.10.2009 13:58

Jseš neskutečně trapnej.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  04.10.2009 16:05

No vidíte, že budete kritizovat pravicového politika bych opravdu nečekal. Leč musím konstatovat, že výstavba obchvatu není jen selháním poslance Libého. Toto tvrzení je dle mého demagogické a spíše osobní averzí. Opět dávám na vědomí, že blokády by měly být posledí možností subjektu, který všechny možnosti vyčerpal, což chrpat rozhodně není, ten nám tak trochu lže. Pokud se týká Parlemantu ČR, tak naši poslanci se při porcování medvíděte většinou neohlíží na potřeby "obyčejných" lidí, ale hájí zájmy privilegovaných mecenášů (viz. golfové hřiště) a ruku na srdíčko, jde zejména o pravici.Tím smozřejmě nechci urážet a napadat, prostě mi to tak připadá. Nyní je smutné, že nebude ani medvíďátko. Hezké nedělní odpoledne všem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  04.10.2009 16:06

Omlouvám se za překlepy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  any

Datum:  03.10.2009 10:32

Hmm, mě se taky moc líbí, jak vilda a spol. vědí vše. Oni vědí, co chtějí chrpati lépe, než sami chrpati... Že by božské nadání??? No, asi ano...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  občan chrudimě

Datum:  04.10.2009 08:02

Fascinuje mě jak se po některých nickech objevují odpovědi v rozmězí cca půl hodiny - ale do pěti minut to je extrém - nedokážu si přestavit, jak někdo v okamžik podání přízpěvku někoho jiného hned píše odpověď. No fuj.
Jinak z části souhlasím s vildou - účastníci blokády porušili dvě věci. Za prvé se přemístili na neohlášené místo a za druhé nerespektovali příkazů příslušníka Policie a to mi nikdo nevyvrátí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  občan chrudimě

Datum:  04.10.2009 08:05

Oprava - přehlédl jsem se a any nereagoval na pana Babobára - i tak některá časová posloupnout přízpěvku ve stromové struktuře je zajímavá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  05.10.2009 18:27

Na světě je takových náhod.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  03.10.2009 10:26

Za fšechny chrudimáky říkám, že vilda-ať už je to kdokoliv-na to zase kápnul, trefil hřebíček na hlavičku...štamgasti říkali, že by měl psát romány-protože je borec. Možná příště přimlouval bych se za to, aby si všichni udělali čas a přečetli si fšechny jeho příspěfki.
Stojí to za to.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pa3k

Datum:  03.10.2009 20:56

Ivane, ty neznáš Chrudimskou "celebritu" Petra Dolníčka a jeho tucet nicků?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  03.10.2009 16:59

To je odvaha.Za všehny?To si dovolil říct naposledy Milouš Jakeš na zasedání UV KSČ.Radši jenom za sebe.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cona

Datum:  30.09.2009 20:46

Já bych chrpaty tolik netrápil. Ber to tak, že už dlouho je nikdo nebere vážně (ani doma) a po demonstracích na kruhácích jsou plni euforie, že byli i na Nově.
Teď si o tom budou celou zimu povídat v hospodě a až vyleze na jaře sluníčko, tak zase budou chtít na vzduch, ono se něco najde ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  30.09.2009 18:29

Reaguji na příspěvek brusvilis: Ubohý brusivilišsi.
i.baborák

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.10.2009 12:45

Vy už mě taky pěkně štvete. Takhle jim akorát nahráváte na smeč. Takhle je v diskuzi nezesměšníme. Když neumíte napsat nic chytrého jako já, tak raději buďte zticha!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.10.2009 13:50

Prosím administrátora, aby prověřil, jakým způsobem se někdo přihlásil pod mým jménem. Není to opět hrátka s mezerami?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.11.2009 11:33

Dobrý den,
stalo se Vám to samé co p. Lebduškovi.

Vaše heslo prolomeno nebylo.

Celý trik spočívá v zapsání neviditelného znaku do jména, obejde se tak kontrola unikátnosti jména.
Zajistím nápravu.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  12.10.2009 06:48

Nepravý shot se hlásí pod jménem Autor: shot. Evidentně chybka v programování...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.11.2009 11:34

Přesně tak.

Omlouvám se, poslední dobou jsem neměl vůbec čas se serveru věnovat.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.10.2009 13:46

Bohužel tohle není můj příspěvek. Kdo a jak získal můj přístup, to nevím. Shot

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  08.10.2009 19:29

Zlatej Ivan B., ten se zde alespoň vtipně projevil, ale ty jsi se zde jen trochu vyblinknul. Koukám, že tomu shote dáváš směr, který otráví každého. Jestli si ale myslíš, že píšeš chytře, tak opak je pravdou, okřikovat na diskuzním fóru někoho ať mlčí nebo ať tě kopíruje je ......, nemám slušných slov. Přeji hezké a duchaplné dny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  02.10.2009 22:22

Pane Ivane B. fuj za to vylišsi ale dovedu pochopit že je to brnkačka na nervy když se nic nedaří...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  30.09.2009 19:00

To jsou opravdu pádný argumenty, leč když není čím trumfovat, tak alespoň urazit. Od vás bych však nic jiného ani nečekal. Jó, pro pravdu se člověk někdy zlobí. Ani nevíte jakou mi udělala vaše reakce radost. Přeji pěkný a klidný večer.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  28.09.2009 21:54

Máte krátkou paměť Krmelče. CHRPAT začali s blokádami mnohem dříve, než bylo vůbec zřejmé, že budou předčasné volby. V CHRPAT jsou příznivci mnoha politických stran a v CHRPAT se tento problém neřeší. CHRPAT je apolitické občanské sdružení. Jsou zde prostě lidé, kteří chtějí pro Chrudim něco udělat a dělají. Dělají to ve svém volném čase a za své peníze. Na rozdíl od politiků. CHRPAT nic jiného, než upozorňovat na problém a to i blokádami, případně předkládat návrhy prostě nemůže. CHRPAT nemá pod palcem státní a krajský rozpočet, ani nemá možnosti interpelací ve sněmovně, ani nemůže snadno jednat s ministerskými úředníky. To ovšem, v rámci svých kompetencí, mohou námi volení politici a strany za které byli zvoleni. Počínaje starostou, přes krajské zastupitele a poslance v PS, až po senátora. Ti ale ? asi spí na vavřínech jiných úspěchů a obchvat Chrudimi zřejmě není jejich prioritou. A jak zde bylo mnohokrát napsáno, v současné době se znovu jedná o rozdělování peněz. Takže řečeno slovy našeho eurokomisaře: zdroje jsou. Jen se o ně musíme ozvat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  24.09.2009 07:48

Krmelec,
my si volíme své zástupce,kteří mají za úkol se o nás starat a zajišťovat to, co nám ve volbách slíbili a dost dobře si je platíme. Pokud svoji práci dělají špatně-máme jen málo prostředků, jak jim to dát najevo. Snad si je příště nezvolit. Ale být tebou, nebral bych občanům-voličům právo- jim dát najevo, že nejsou spokojeni s jejich prací, neb za práci se přeci platí!!!
A pokud si myslíš, že ti pomůže se vroucně modlit-tak to dělej třikrát denně, aby se už konečně někdo staral tak, aby obchvat Chrudimě už konečně byl.
i.b.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Gerus

Datum:  24.09.2009 08:33

Malá naděje zbyla už jen obchvatu Chrudimi
Hradecký deník 22.9.2009

Škrty na ministerstvu dopravy se dotknou většiny plánovaných silnic. Neohrozí jen „hradubickou“ dálnici a opatovickou křižovatku

Východní Čechy/ Začne se v Chrudimi v nejbližších měsících stavět obchvat, nebo nezačne? Možná ano, možná ne. Po škrtech na ministerstvu dopravy sice opět – podle vyjádření ministra Gustava Slamečky – chybí na seznamu už jistých staveb, malá douška ale přesto zůstala.
„Obchvat Chrudimi je žhavým kandidátem na zařazení do balíků investic, které budou financovány z 12 miliard, které se nám podařilo získat navíc. Zatím ale není nic rozhodnuto,“ uvedl včera mluvčí ministerstva dopravy Karel Hanzelka.
Staveb, kterým nyní hrozí pozastavení příprav, je více. Předně je to krátký, ale komplikovaný nejfrekventovanější úsek v Pardubickém kraji – mezi křižovatkou u pardubického Parama a nedalekou Hypernovou.
Odsunut je také obchvat Svitav, Nové Paky či zoufale ucpaného Náchoda. Na dokončení jižní přeložky Vamberka stát pošle jen jeden milion korun, což vystačí sotva na přípravné práce. U ledu se ocitla i výstavba křižovatky Mileta v Hradci Králové na hlavním městském okruhu poblíž fakultní nemocnice.
Všechny tyto jmenované úseky totiž mají být budovány ze státních peněz. A kde nyní nic není, ani smrt nebere.
A to ještě akce „Chrudim“ je světlou výjimkou. Stavba první poloviny obchvatu je již vytendrovaná a čeká se jen na peníze, aby se mohlo bagry hrábnout do země. Právě to, že je těsně před zahájením, je trumfem pro zařazení do dodatečného dvanáctimiliardového balíku dluhopisů z Evropské investiční banky.
Žádné odklady se naopak netýkají výstavby čtyřproudé magistrály mezi Hradcem Králové a Pardubicemi, tuto silnici totiž financuje Evropská unie.
„Rád bych, abychom v roce 2011 jeli po čtyřpruhu z Březhradu až do Pardubic. Připravený je zejména úsek mezi Opatovicemi a Pardubicemi, náročnější kvůli nutnosti vybudovat mostní objekty bude ovšem druhá, kratší část z Opatovic do Březhradu,“ uvedl mluvčí pardubické pobočky Ředitelství silnic a dálnic Bohumil Veber.
Už na přelomu listopadu a prosince bude zprovozněna i třípatrová křižovatka v Opatovicích, která „hradubickou“ magistrálu propojí jako první úsek R35 s dálnicí D11 u Sedlic.
Budovat se navzdory nedostatku státních peněz začne i třetí patro křižovatky jako pokračování R35 na Olomouc, i tuto stavbu totiž financují evropské operační fondy.
Ale tím také veškeré radosti končí, jinde ve výchdoních Čechách si obyvatelé a řidiči ucpaných měst budou muset na slibované obchvaty opět další roky počkat.

***

Východočeské dálnice. Jak dál? Dálnice D11/R11 Finanční náklady na nedokončené úseky: 33,872 mld. Kč Popis realizace a specifikace hlavních problémů: V provozu je úsek Praha –MÚK Sedlice, v polovičním profilu pak úsekMÚKSedlice – Praskačka (provizorní sjezd). V navazujícím úseku Praskačka – Hradec Králové dosud není dokončeno majetkoprávní vypořádání pozemků pro výstavbu. Pro nejkritičtější nepokryté potřeby stavby 1105/2 Osičky – Hradec Králové (která zahrnuje i úsek Praskačka – Hradec Králové) se pro rok 2010 předpokládá vyčlenění finančních prostředků ve výši 100 mil. Kč z dluhopisů. Pro další jmenovité akce v úseku D11/R11 Praskačka – státní hranice ČR/PR nejsou v letech 2010 – 2012 vyčleněny žádné finanční prostředky. R35 (část D11 – Mohelnice) Sedlice - Opatovice Termín zprovoznění: 2009 Finanční náklady na nedokončené úseky: Sedlice – Opatovice 3,647 mld. Kč. Příprava dalších úseků je zahrnuta v globální položce (výhledově předpoklad PPP) Popis realizace a specifikace hlavních problémů: V realizaci je stavba Sedlice – Opatovice, jejíž zprovoznění se předpokládá v roce 2009. Pro zbývající úsek Opatovice – Mohelnice jsou náklady na přípravu zahrnuty v globální položce. Zdroj: Ministerstvo dopravy

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  25.09.2009 08:12

Na dopravní cesty i přes současnou krizi bude uvolněno dost peněz. Dokonce se začíná prosazovat i rozumná varianta - dálnice ze soukromých peněz, která funguje mnohde na světě. A pamatujte na to, že soukromník to postaví v nejhorším případě za maximálně polovinu, než stát. Jen tak trochu ubudou penězovody do stranických pokladniček a na konta stranických předáků.
Aby bylo pamatováno na Chrudim, je třeba konat - a to co nejdříve a na všech úrovních.
V příštích dnech Chrudimští patrioti zformulují dopis premiérovi, ministrovi dopravy a financí s úpěnlivým upozorněním na neudržitelný stav dopravy v Chrudimi, která je křižovatkou 4 frekventovaých silničních směrů, se sdělením, že naše sdružení neumí jinak na stálé odsuny zahájení reagovat, než blokádou kruháků v Chrudimi s tím, že příští blokáda proběhne dne (nebyl určen), na obou kruhácích Bohemka a Lídl (nebylo určeno). Pokud to ovšem Krmelcovi nevadí, že si tím vlastně vládu a ministerstva trochu vydíráme.
A ještě něco pro Krmelce - Patrioti deklarovali v tisku, že o radnici v Chrudimi neusilujeme. A co mne samotného se týče - tak už vůbec ne. Mám trochu potíží se zdravím, velké problémy s pamětí, stačil bych jakž takž na senátora, ale dělat zastupitele bych si už netroufl.
Zdar - PP

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  m.kusá

Datum:  07.09.2009 19:04

Lidi, co blázníte. Chozením přes silnici určitě obchvat neurychlíte. A ty mámy s kočárkama, máte rozum? V takhle hysterický situaci se může stát lecos. Já bych tam s děckem nešla.
Taky mi trochu vadilo, že půlka lidí byla z Gorkého ulice, kde žije hlavní pořadatel p. Pavlíček.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  diskuter

Datum:  07.09.2009 18:37

Ano je zde krásně vidět neuposlechnutí výzvy policisty ze stranz chodců. Neuposlechnutí výzvy policisty je porušení zákona

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  quido.

Datum:  07.09.2009 22:09

Jo to je fakt. Ale je to pouze jen přestupek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  07.09.2009 19:16

A nejdříve motto:

"...... Proto chceme navázat na první krátké zastavení dopravy na kruhovém objezdu Na Bídě a pokusíme společně říci, že sliby by se měly plnit. Zastavme opět dopravu na tomto kruháku a sdělme tak veřejnosti a politikům, že nechceme jen pasivně přihlížet.Udělejme to v klidu a s úsměvem !....."

Jo tak v klidu a s úsměvem, a "Na Bídě", hmmm???!!!!????

Chrpate, neporušují náhodou účastníci vašeho shromáždění zákon? Měli byste se asi zamyslet. A jen tak pro úplnost, těch pár lidí možná zkomplikuje dopravu ve městě ještě víc než je, ale daleko víc lidí namíchnete a poštvete proti sobě, přičemž rychlost výstavby obchvatu stejně neovlivníte. Tak nazdááár a přestaňte blbnout.

(a těm co neuposlechli výzvy alespoň naplácejte na zadek nebo jim vysvětlete, jak se mají chovat v silničním provozu, když jste tak velcí organizátoři - spletli si totiž křižovatku a porušovali zákon - předpokládám totiž, že jste měli vše pod kontrolou a hrdě se k tomu hlásíte)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  08.09.2009 05:24

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.