Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Fiasko blokády

Odesílatel:  Jan Víšek

Datum:  07.09.2009 15:20

Tak se dnes ta blokáda na Bídě vůbec nevydařila. Policajti odkláněli dopravu na vjezdu do města tak, aby se auta vůbec nedostala k Bídě. Takže kolem kruháku pochodovaly desítky lidí s transparenty a kolem pusto a prázdno. Myslím, že tento svinský nápad -odklánět dopravu mimo Bídu - se zrodil zřejmě na radnici. Místo toho, aby se město postavilo do čela těchto protestů, tak tenhle podraz. Kde byl starosta, místostarostové a další funkcionáři města? Proč se nezúčastnili této protestní akce? Zkrátka je jim úplně jedno, že se město dusí ve zplodinách aut. Přesně tak, jak to bylo napsáno na jednom transparentu: "Puch ve zdravém městě". Styďte se!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  diskuter

Datum:  07.09.2009 20:44

No policie vytvořila bandě s trasparenty klidne prostředí pro jejich vyřádění. Když se někdo chystá lehat na silnici je přeci pro něj bezpečnější nasměrovat auta tak aby se nestalo nějaké nestěstí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rosa

Datum:  07.09.2009 20:54

Docela jsem se pobavil. Škoda, že policie nevyužila vysílaček, aby operativně přesměrovávala auta na příjezdu do Chrudimi. To by se ti Patrioti mezi Aralkou a Bídou docela naběhali:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  07.09.2009 21:09

Tak koukám, že od bolševika se v našem Českém Kocourkově vůbec nic nezměnilo. Většina sedí doma se založenýma rukama, čumí co vrchnost vymyslí, občas si zanadává, ale nejhůř je když se někdo vzepře a ukáže svůj názor formou nějaké dmonstrace, když už to nejde klidnější cestou. Je mi z toho docela smutnou číst posměšky lidí, kterých se šílená dopravní situace v Chrudimi týká stejně tak jako těch, kteří nechtějí nečině přihlížet jak se tu začínáme dusit. Jste borci vážení. Bolševika na vás, asi by se vám žilo nejlépe, kdyby vám opět diktovali co smíte a nesmíte!!!
Všem zúčastněným moc dík, myslím, že i přes snahu zhora blokádu znemožnit, se to docela podařilo a přesun před plynárnu splnil svůj účel a blokáda se nakonec vydařila ikdyž na jiném místě než bylo původně plánováno. Demonstrace bohužel také ukázala, že pouze malá část Chrudimáků je opravdu znechucena dopravní situací zde a zbytek pouze tlachá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zvedavec

Datum:  08.09.2009 10:26

Myslím, že je třeba hl. začít hledat skutečně systémové řešení! Mýtné na silnicích se v Česku platí od ledna roku 2007, zatím pouze na dálnicích, rychlostních silnicích a malé části silnic první třídy. Mýtná povinnost se vztahuje na kamiony o hmotnosti 12 tun a těžší. Nutno tedy zahájit jednání o rozšíření mýtného systému také na silnice II. a III. tříd, které spravují kraje, tedy ne radnice! V souladu se zákonem (č. 13/1997 Sb) je pak možné už nyní zavést mýtné pro kamiony v úseku Pardubice - Slatiňy vč. Tedy podobně jako úsek Plotiště nad Labem – Náchod, Staré Město nad Metují (I/14) 23,5 km. 1.místopředseda Asociace krajů a hejtman Pardubického kraje Radko Martínek (ČSSD) by to měl vědět. Proč prosím nechodíte s transparenty pod jeho okna??? Pomoci ad hoc může opravdu nyní nejlépe on. Link pro silnice jejichž užití podléhá mýtnému: http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/BB4A33F7-1E62-49A8-8054-38FBEEB5782A/0/SEZNAM_USEKU_EFC_2009.doc

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  07.09.2009 21:34

Ano jo, opravdu se to povedlo. Jen nevím co. Těch pár, mírně řečeno, nezodpovědných rodičů, kteří nasunovali svá dítka pod auta vedeni Chrpatem, přičemž kašlali na to, že jim policajt říká něco jiného. Jo tak to je vrchol úspěchu. Buďte rádi, že tam nějaký řidič nezmagořil a nerozjezdil ty lidi na kaši. Byla by to sice pastva pro média, ale jinak nic moc. Tudy cesta nevede. Ale jinak máš pravdu, za všechno můžou bolševici. Měli ten obchvat postavit oni a dnes by to bylo OK. Ten jeden hřích navíc by jim už neuškodil. Upřímně, já to vidím opravdu na fiasko. Je vidět, že lidi mají svých starostí až nad hlavu a blbnout se ve větší míře nenechají. Příjemný večer.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  08.09.2009 07:03

Moc nerozumím těm "právníkům" v řadách této diskuze. Nikdo totiž nemůže chodci zakázat pomalu přecházet po místech, která jsou pro přecházení chodců určená. Buďte si tím jistí, neboť pokud by se jednalo o přestupek, není pro policii nic jednodužšího, než si účastníky prolustrovat a pokutovat nebo si je pozvat na správní řízení. To zajišťuje město. Tj. stejný orgán, který akci podporuje (nejen) veřejnými prohlášeními.
A že by některý řidič zmagořil tak, že by lidi rozjezdil na kaši? No - pane Brusvilisi, myslím, že Vaše myšlenkové představy by měly být zkoumány psychologem. Nebo máte za to, že jen šťastnou souhrou náhod některý z řidičů nezmagořil?
On ten stav dopravy nejvíce zajímá, nebo by měl zajímat, právě ty rodiče s dítkama. Právě ta dítka jsou totiž současným stavem nejvíce ohrožena. A určitě ne blokádou. Ovšem, nejsnadnější je to vše řešit tak, že si sednem u TV, čekáme, že se snad něco stane samospádem.
A sem tam někoho prostřednictvím této diskuze popliveme. Jak snadné...
pp.
PS - hned včera večer se výbor Chrudimských patriotů dohodl, že blokády budou pokračovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.09.2009 22:16

Pane Pavlíčku kdy vyjdete s pravdou ven? Jde vám o lidi obchvat nebo o politický ambice??? Je pravda že budete za rok za patrioty na radnici kandidovat??? Chrudimský maminy známe - manželka, dcery, sousedka... Kdo ale tvoří váš anonymní výbor patriotů??? Vystřihněte nám tady jejich morální profil ať se máme o čem bavit. V televizi se představil nějakej prošedivělej tajemník patriotů Motyčka - kdo to je??? Prej už se tam taky hádáte o fleky na kandidátce a váš předseda Kopečný se od toho má distancovat. Kolik stran jste prošel??? OF, ODS, volba, zelený...zapomněl jsem ještě na někoho??? Rád mluvíte za lidi - kolik jich za váma v Chrudimi vlastně stojí??? V pondělí to bylo vidět... Ta hrstka co přišla porušovala zákon - neposlouchala výzvy policajtů. Když ukážou řidičům volno a chodcům stát je to jasnej pokyn a od vás neukázněná anarchie... Myslím že máte co vysvětlovat - proč jste tady a co od nás Chrudimáků chcete??? Proboha jen ne náš hlas...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  09.09.2009 08:50

Pan Vilda, pan Ano, pan Brusvilis - to je příspěvků, to je nenávisti, to je histerie...
Asi by vám nejvíce lahodilo, kdyby policie všechny protestující násilím naložila do antonů a vyložila je někde v lesích u Chotěboře.
Chcete-li vědět víc o Chrudimských patriotech, klikněte si na jejich web www.chrpat.cz, není nic snazšího.
Vildo - ptáte se jestli mi jde o lidi a nebo o politický ambice?
Když mne za podobný protest v 1971 zatkli a odsoudili, šlo mi o lidi nebo o politický ambice? Myslím, že ani jedna odpověď není správná. Jde mi o princip. Jestli se mi něco tak hodně nelíbí, proč to nedat najevo. V klidu a v pohodě. A pokud se Vám to nelíbí...
pp.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  09.09.2009 17:37

Tak tedy pouze za mě. Z mé strany nejde o vůbec žádnou nenávist. Pokud v tom vidíte histerii - prosím - váš názor. Je vidět, že už zase motáte hrušky a jablka do jednoho koše. Nikdy jsem nenapsal, a ani si to nemyslím, že by vás měli policajti vyvážet k lesu. Možná je to vaše přání, protože potom by vás byly plné zprávy. Mně jde o to, že vaše stránky jsou sice plné dobrých ideálů a proklamací, leč při praktických zkouškách (tím myslím blokády a obchvat) prostě u mě propadáte. Mluvíte A, konáte B a tak trochu kašlete na zákony. To je to, co mi vadí. A potom taky to, že jsem nikdy z vaší strany neslyšel ani neviděl "nenásilnou" akci ve vztahu k obchvatu - mimo dopis po první blokádě. Žádná písmna, žádná jednání, ale hned hups na kruhák, ať o nás lidi vědí a ještě pár polopravd, ať to má grády. To mi prostě zavání. Vaše zásluhy v dobách normalizace nemohu posoudit, neznal jsem vás. A pokud vám jde o ten princip, tak to dělejte zákonnou cestou - v klidu a v pohodě. Potom vám bude fandit daleko více lidí. A pokud to neumíte, tak..... Je fůra potřebných věcí. Třeba krmit ptáčky v parku. Krásný a nehisterický večer

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  09.09.2009 16:23

Tak tady je výbor patriotů - víc jsem Pavle Pavlíčku na vašich stránkách nevyčet, dlužíte další odpovědi na otázky: Josef Kopečný kopecny.josef@centrum.cz Vladimír Krejcar krejcarv@seznam.cz Lubomír Motyčka lubomir.motycka@seznam.cz Pavel Pavlíček pavlicek@chrudim.cz Jan Woff woff@centrum.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.09.2009 15:00

Ajé, všichni jsou blbci, jen Pavlíček je génius. Kde jsem psal něco o antonech? Než něco napíšete, rozmyslete si, komu to adresujete.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  09.09.2009 14:57

Vytáčky pane Pavlíčku a zase jenom vytáčky ale žádná odpověď - na wwww.chrpat.cz se nic nedozvím. Kdo je ten váš slavnej výbor kterej se usnes že pudete znovu do ulic??? Na Ivana B. z Přestavlk nebudu reagovat ale vy si říkáte koordinátor - míříte koordinovaně k volbám??? Hádáte se ve výboru o funkce??? Co to bylo za tajemníka co za vás mluvil??? Ptal jsem se i na další věci ale zase jenom mlžíte vzpomínkama na rok 1971. Za co ste seděl???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  KKa

Datum:  09.09.2009 19:35

Ten tajemník byl Lubomír Motyčka, majitel prodejny s látkama VESNA.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brambas

Datum:  09.09.2009 22:20

Nechápu proč se tady tak vzájemně napadáte.Chrudim potřebuje obchvat to víme všichni.Stát nemá peníze to taky víme, ale policajti nám ukazáli, že problém má častečné řešení.Jeden den pustíme dopravu na Palackého a druhý den okolo plynárny k nemocnici.Pěkně si ten smrádeček rozdělíme.Konec konců takových to polovičatých řešení, postavených na hlavu jsme už v tom to státě zažili dost.Nemám pravdu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  09.09.2009 13:55

Budete se divit, ale já si skutečně myslím, že pokud někdo vydírá ostatní (a je mi jedno, jesli blokuje dopravu, přivazuje se k elektrárně nebo skládá hnůj na dálnici), tak by měl být naložený do antona a posedět si pár dnů v chládku. Moderní demokracie má, bohužel, víc porozumění pro různé kraválisty než pro ty, které jejich šaškárny omezují a poškozují. Jinak teď ale zcela bez nadsázky... je vážně mimo vaše rozumové schpnosti pochopit, že pokud někde demonstrovat, tak před ministerstvem dopravy?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  08.09.2009 22:35

Vildo- kolikátý je to dnes od tebe nenávistný anonym? Co kdyby si nám ty představil svůj morální profil a čestně se podepsal. Pan Pavlíček se pod své názory podepisuje-už jenom ten fakt, svědčí o jeho morálním kreditu... Ale na to, ty nemáš...
P.S. A řekl bych, že máš strach, aby P.Pavlíček za rok nekandidoval....
jo a za koho mluvíš ty?
i.b.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.09.2009 22:55

Ve svém věku už byste snad, Ivane, mohl chápat, že nic není černobílé. A vždy je něco za něco. Podívejte - vy využíváte internet k rychlému, snadnému a bezplatnému šíření (sdílení) informací. Tak to má být, k tomu byl vymyšlen a zrealizován (mimochodem, letos předchůdce internetu, známý jako Advanced Research Project Agency Network, resp. ARPANET, slaví 40 let existence). Jenže sudičky mu u kolébky přisoudily ještě další vlastnosti, než jen šíření informací - např. to, že bude decentralizovaný, nebo jistou formu anonymity, kterou má ten, který internet využívá.
Jenže vy chcete neustále vrtěti psem a kdykoliv, kdy s vámi někdo nesouhlasí, vykřikujete cosi o anonymitě. Přitom však zapomínáte na to, že právě jistá forma anonymity je internetu vlastní, stejně jako ta vlastnost, kterou tak rád využíváte - to je právě šíření informací.
Jít na internet pod svým jménem znamená, že chcete odkrýt všechno. Dá se to srovnat třeba s návštěvou pláže - pokud chcete ukázat všechno, je to vaše věc. Ale ostatním ty plavky nechte, je to jejich volba. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  09.09.2009 06:52

Milé Ano,
klidně si nech své plavky-vy narozdíl od Vildy nežádáte od lidí odkrýt morální profily atd. Jen jsem Vildovi naznačil-že právě z tohoto úhlu pohledu-anomyn to žádá od podepsaného autora, je jeho žádost absurdní....nic víc.
Měj se úžasně.
A sem tam si taky zavrť psem.
i.b.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.09.2009 15:01

Pokud šlo o výkřiky o morálních profilech, tak se vám skoro divím, že na to reagujete. V davu je každý křikloun hrdina. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maxim

Datum:  08.09.2009 19:34

Naprosto s blokádou souhlasím, klidně ať jsou další, i delší. A také v co nejbližší době. Nenechte se odradit občanama Chrudimi, kterým je stav města u ........ Bojujte za lid dál. Tito diskutéři jsou všichni mimo normální myšlení. Ať žijou patrioti!!!
Navrhuji napsat dopis na radnici, proč se nikdo nezůčastňuje, zda je pro úředníky vážně tak důležité sedět v kanceláři na prd....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.09.2009 21:43

Naprosto zcestnej blábol Maxime. Co má radnice společnýho se stavbou obchvatu??? Tak jako některý ostatní rozumný v týhle diskusi opakuju snad postý - je to státní zakázka za státní peníze - takže napiště státu a proboha už nepleťte lidem hlavy nesmyslama aby psali radnici. Klidně si bojujte ale na jiným písečku. Až zase budu projíždět blokádou a spěchat nakopu prvního patriota víte kam...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maxim

Datum:  09.09.2009 22:37

Vildo, ty truhlíku, zajímalo by mě..zda se tě osobně ta blokáda dotkla, jestli si seděl za nějakým autem. Doufám, že jo. Musel si být rudej až za ušima, že přijedeš o 15 minut dýl domů...asi si měl strach,aby ti nevystydla odpolední svačinka :D. A taky doufám, že až budem blokovat příště, tak zase budeš sedět u svého volantu a já se znovu budu smát tvému zrudlému obličejíku :D .... a jinak..o tý blokádě jsi věděl dopředu, tak jsi mohl zavolat domů, ať ti udělají dlabanec o 15 minut dýlejc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  09.09.2009 22:58

Ty seš ňákej vtipnej patriote Maxime - jasně že mě štve když vopruzujete v Chrudimi a ne před ministerstvem. Votravujete lidem zbytečně život protože za to nemůžou. Nerespektujete zákony a řvete o policejní brutalitě. Co si mám o tom vašem podivným spolku myslet??? Zatím jen to že na vás Chrudimáci z vysoka...proto se tahle diskuse správně jmenuje fiasko blokády vtipálku - asi si pojed vtipný kaše cestou z tý vaší demonstrace

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maxim

Datum:  10.09.2009 08:20

Ale Vilíku, tak proč jsi nezavolal domů..a neřekl, že přijedeš o 15 minut dýl na sváču? Nebo to jsi nemohl odjet z práce o 15 minut dýl? Určitě by tě za ten přesčas pan vedoucí pochválil! Tak už se na nás nečil :)... Hele já ti půjčím příště píšťalku juj?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  12.09.2009 19:46

Hele Maxime - píšťalka patří do rukou dětem a že jsou nápady patriotů dětinský je víc než jasný...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  30.09.2009 19:17

Nezlobte se mě, že jsem svůj příspěveček nakopíroval ještě sem, ale netrefil jsem asi vlákno, které má odkaz na stránkách chrpatu, a to mě mrzí. Případně to může cenzůrka vedle smáznout. Třeba zde budu úspěšnější a někdo mi slušně a pravdivě odpoví. Vedle jsem Ivanovi B. nějak nesedl. Tak ještě jednou - odpusťte darebnému šťouralovi.


Mrknul jsem se na stránky chrpatu a málem mi vypadla kukadla. Čučel jsem jak zajíc na myslivce s namířenou flintičkou.

Tak jsem to raději stáhnul a překopčil sem, páč je to pro pobavení. Vyjádření chrpatu k poslední blokádě:

"Jediným, ale zato pořádným překvapením, bylo odklonění dopravy směrem na kruhový objez "u plynáren". Protestující reagovali rozdělením do dvou skupin a přesunem na kruhový objezd "u plynáren" a také na kruhový objezd "u romanie". Zde akce pokračovala. Policisté by měli prostestující (řádné a schválené demonstrace) chránit před řidiči, kterým mohou "ujet" nervy. Nicméně realita ukázala, že se po vzoru soudruhů z VB snažili protestujícím zabránit v chůzi po přechodech. Dále si prolustrovali maminku roznášející řidičům omluvné obrázky nakreslené dětmi z Chrudimských základních škol. A pár pánů "v civilu" si fotili účastníky... Chování policie bylo většinou zúčastněných vnímáno jako rána pod pás... Paradoxně nám ale pomohlo, neboť se ozvalo více lidí nabízejících pomoc s další blokádou... Děkujeme za Váš zájem."

Vy kluci ušatý chrpaťácký, to snad není možný. Když vám čerti umožnili vyjádřit své názory uzavřením kruháku na Bídě, a zde jste si mohli užít svých patnáct minut slávy, tak to vy ne. Šupky, hupky na jiné kruháky. Takže na Bídě se vám cajti nehodili a jinde by vás měli chránit. Velmi zajímavé myšlenkové pochody. ČIŽE - PROČ???? A jestli jste stihli nahlásit na zdejší "vejbor" konání demostrace na jiném místě, tak to jste rychlejší než ten Bolt. Určitě zveřejníte jakým způsobem jste to provedli. Tuším, že zákon na to pamatuje a chce to písemnou formou. Tu vaši "řádnou a schválenou demonstraci" bych chtěl teda vidět (poprvé mluvíte o demonstraci). Vždyť vy nám tady lžete na celé čáře. Obchvat chce každý chrudimák a vlastně všichni, kteří se musí přes město ploužit, ale pánové, když už toho chcete využít a taháte nás za frňáčky, tak nějak více s citem a hlavně bez lží a nenávisti. Podle jednoho dramatika by se to tu již nemělo vyskytovat. Tak tedy pěknou, nikým a ničím nerušenou přípravu na další blokádku. Když vydržíte dostatečně dlouho, tak určitě jednoho dne začnou stavět a vy budete moci vyvěsit prapory a zvolat: "Bez nás by to nebylo!".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jeden občan z Chrudimi

Datum:  10.09.2009 16:03

nevím co si mám myslet o tomo diskuzním fóru. Čtu tady jak se lidi dohadují o tom kdo pomohl uspíšit výstavbu chrudimského obchvatu, kdo ne, kdo za to nese vinu a kdo ne. Jsem z tohoto velice znechucen, protože jsem jeden z vlastníků pozemků, který je státu - silnicím prodal za velice nevýhodnou cenu, kdy katalogovou cenu násobili koeficientem 0,6 a na základě toho tato cena dost znatelně ponížila. Já jsem i přes toto svůj pozemek prodal, abych pomohl dobré věci. Když vidím, záběry a fotografie z úředně neohlášené akce ze dne 7.9.2009 tak Vám všem gratuluji k tomu, že vrcholní patrioti se na Hradbách (kde jsem je osobně poté viděl ) chvástali a ty "……… " promiňte nechci urážet řadové účastníky protestu, přijdou příště a budou nepřímo hrát za politiku Chrudimských patriotů i za cenu možných postihů v nemalých částkách ze strany státní správy. Tak to se na mě nezlobte, ale myslím si, že by se mělo více přemýšlet do budoucnosti, protože sice dnes nejsou peníze na okamžitou výstavbu chrudimského obchvatu, ale až budou a slibovaná stavba postoupí až za sídliště Na Šancích tak potom nastane následný problém a myslím si, že pro Chrudim a tuto oblast dosti zásadní a to, jejího zaplavení při větších deštích, protože stavebními chybami a špatnými rozhodnutími v minulosti se toto území stane dost problémové, protože z komunikace obchvatu bude do polí nad sídlištěm odváděna povrchová voda a to pouze vsaky. Z tohoto sami můžete usoudit, že když zde již bylo několik záplav, tak se prám Chrudimských patriotů, myslíte i dále než jen k výstavbě obchvatu? A nebo přemýšlíte jen krátkozrace ve smyslu rozhodnutí státní správy a nebo jste opravdu Chrudimskými patrioty, kteří nechtějí mít jen hlasy do komunální politiky a začnete se legálně o tento problém zajímat ? Já osobě si myslím, že toto není pro Vás dobré téma, protože by jste museli jednat s chrudimskými radními, kteří ve věci začali již malinko jednat, jak je mi známo, ale tak, že zase na tom chce někdo profitovat, ale co na to občané, kteří v této lokalitě žijí a bylí. Pro ně mám jednu zprávu. JESTLI S TÍMTO OPRAVDU PROBLÉMEM NEZAČNEME NĚCO DĚLAT TAK jsme ihned v zátopové zóně a co zde voda dokáže jsme již viděli a ve sdělovacích prostředcích jsme viděli co voda dokázala jinde, než u nás.
Nyní otázka pro ostatní : Jak chcete potom protestovat až k tomuto dojde ? Blokádou obchvatu a jeho rozkopáním ?
Můj návrh je : Zajímat se o tento problém již dnes v předstihu s možností klidného řešení.

Promiňte, že se nepodepíši svým občanským jménem, ale jen jeden z občanů Chrudimi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maxim

Datum:  12.09.2009 09:49

tak ty jseš fakt hustej, co sem motáš za blbosti se záplavama? Takový kecačky. A co sem montuješ nějakej pozemek? To je každýmu uplně putna. To jsem zvědavej, co zase napíšeš za blábol ty záplavová zóno :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  11.09.2009 21:38

Ovšem to, jak uvádíte, že výstavbou obchvatu dojde k záplavám, to se mi nezdá. Předpokládám, že s vodou museli projektanti počítat a pokud ne, pak se v klidu obraťte na stavební úřad, máte-li skutečně pádné argumenty pro takovou úvahu a mějte připomínky. Zkuste je předat i CHRPAT. Teprve potom kritizujte.Co dělat a kde vzít peníze proti záplavám? To se spíše zeptejte na radnici p. Čechlovského. Ten hodlá stavět cyklostezku na Podhůru, k rozhledně. Jistě zajímavý nápad, ovšem v situaci, kdy nejsou peníze vůbec na nic, spíše šílený nápad.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  11.09.2009 14:58

Vážený občane. K tvému vyjádření lze dodat jen: opět lžeš viloušku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  10.09.2009 16:24

Bez hlubších analýz - Chrpati asi zablokují obchvat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  08.09.2009 21:06

Takové roztomilé, úsměvné, leč zcela mimo mističku. Vy snad musíte být organizován!?!?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maxim

Datum:  09.09.2009 22:41

milý bruci, jsi se dívat na svou smrtonostnou past a nevnucuj nám své názory. Asi tě celý život nikdo neposlouchá, a ty se o to chudáčku snažíš, aspoň na internetu :D. žij si svůj uzavřený svět společně s tvým idole Brucem Willisem, nech si o něm zdát...ale dej nám pokoj. Radši vem příště píšťalu do úst a doraž... Pokud právě nebudeš koukat na svého oblíbence.. :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  10.09.2009 16:28

Napadla mě pěkná odpověď, zejména na tu píšťalku a doražení, ale ono to nemá cenu. Budiž blahořečení, chudí duchem. Ty boháčku jeden.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  08.09.2009 17:48

Zítra tedy hupsnu k Chocholouškovi. Jen vám můžu říct, že vy i s tou vaší grupou máte problémy s dodržováním zákonů. Jestli jste pyšní na váš výstup před Mercií, kde zcela jasně ignorujete pokyny policajta, tak nás potěš, jestli vás tyto taškařice vynesou na radnici. Zcela jasně jste ukázali, že vám nejde o klidnou prezentaci názorů, ale jen o rozruch a získání pozornosti. Upřímně, už byste mohli mít rozum. Nejlepší bude, když ta ochotnická vystoupení budou lidi ignorovat a ono vás to přejde samo. Jinak ta dítka byla včera nejvíce ohrožena svými rodiči - to je snad na sociálku nebo můžou jít se mnou k tomu Chocholouškovi. Zdarec a pěkný večer. Nashledanou v lepších časech.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  občan chrudimě

Datum:  08.09.2009 08:07

PAne Pavlíčku asi jste zapoměl, že i chodec je účastník silniční dopravy a i on musí respektovat příkazy Polocie. Takže pokud příslušník řekl, že chodci mají stát, tak měli stát. Bylo mně ho líto, protože se snažil řešit situaci a účastníci vaší demonstrace z něj měli akorát tak srandu a nerespektovali ho - to bylo ubohý.
Jinak se zamyslete - co můžou blokády v době, kdy se politické strany starají jen o termín voleb a u moci je šetřivá úřednická vláda něco zmoci. NIC. nechte to po volbách, teď jen ze sebe děláte "šašky".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.09.2009 17:37

Občane Chrudimě souhlasím s váma - nerespektovat příkazy policajtů je na pováženou. Taky mi bylo toho policajtíka líto. Vůbec bych se nedivil kdyby někdo z řidičů do těch lidí najel protože měl příkaz k jízdě. Patrioti ukazujou zač jsou toho loket a vyřvávat o policejní agresi uměj akorát tak z davu slaboši. Na férovku s policajtem nešel nikdo...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  08.09.2009 17:58

Jo, čerti se na to měli vykašlat a nechat je na férovku s kamioňákama. To by bylo teprve žůžo, ale to by si zase "naši" patrioti stěžovali, že tam nebyli. Je to ňáký zamotaný. A že voni ty potvory si vždycky vyberou toho nejmenšího a dělaj mu příkoří. Srabíci to jsou. Kdyby ho aspoň potom vzali na pivko, aby ty svoje hlasivky vyléčil a nervičky uklidnil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IVAN - B.

Datum:  08.09.2009 12:48

Pokud by mezi chrudimáky převládl názor, že není potřeba medializovat blokádou katastrofální stav aut. dopravy a tím i ovzduší ve městě, a také neschopnost politiků-kteří přes sliby, že obyvatelům města zajistí kvalitní život. Tak si současný zoufalý stav obyvatelé zaslouží. Neb za mnoho desetiletí spoléhání na politiky se nestalo téměř nic.
Z tohoto důvodu si myslím, že blokáda je k důraznému upozornění občanů svým zvoleným zástupcům legitimním nástrojem. A souhlasím s ní.
Práci policie nehodnotím--jen si myslím, že hry patří dětem...........
I.baborák

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.09.2009 17:23

Pane Ivane B. z Přestavlk souhlasím s váma že je stav automobilový dopravy v Chrudimi katastrofální. Souhlasím dokonce s váma že už nám toho politici za posledních 20 let naslibovali opravdu hodně, ale ani jednou jsem vás na blokádě vašich patriotů neviděl...asi je to na vás z Přestavlk do Chrudimi daleko a doprava taky není zadarmo... To taky vysvětluje proč se pomýleně oháníte výrazem důraznýho upozornění občanů Chrudimě zvoleným zástupcům když se toho vašeho důraznýho upozornění až na hrstku patriotů žádný občani Chrudimě nezúčastnili.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ador

Datum:  08.09.2009 13:50

Něco nechápu - proč při první blokádě Policie jen dohlížela na bezpečnost a do konání chodců nezasahovala a při druhé blokádě se akci snažila zabránit ? Plnila jen své povinnosti nebo to byl příkaz zhora? a kde byla u druhé blokády podpora představitelů města?
Tentokrát s p.Baborákem souhlasím - dle mého názoru blokáda neměla ani tak za účel popohnat zahájení výstavby obchvatu, jako spíš ukázat na neschopnost vedení města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vilda

Datum:  08.09.2009 17:11

Policajti to vysvětlovali v televizi že chtěli zabránit rvačkám jako posledně. Jinak to byla trapárna největšího kalibru - Chrudimáci Pavlíčkovu agitku ignorovali - jsou prostě chytrý - nejde o obchvat ale o politický ambice v příštích komunálkách. Přál bych si aby nám patrioti neotravovali život (jsou to stejně vesměs důchodci) a v tichosti si někde schůzovali nebo šli demonstrovat tam kde se to má - před ministerstvo dopravy do Prahy. Jako řidiče mě šokovalo že neposlouchali příkazy policisty - takhle se patrioti nechovaj - jen anarchisti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  občan chrudimě

Datum:  08.09.2009 14:19

jak z vašeho, tak z přízpěvku pana Ivana je patrné, že narážíte na radnici, ale opět a po několikáté - obchvat je záležitost státu. Chrudimský starosta je jen další starosta v řadě na obchvat. Máte pravdu měl, se postarat pan Libý, jak sliboval - ale důraz by se spíše měl klást na kraj, ktarý je přecijenom více prodloužená ruka státu. Tak místo blokád udělejte velkou demonstraci před krajským úřadem a rád se ji zúčastním - to bude mít smysl (kor ted v období před volbami a v době škrtů) neustále se opakujícími blokádami můžete totiš docílit i opačného efektu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  08.09.2009 09:27

POSLEDNI - NEJDELSI VIDEO K BLIKADE:
http://www.youtube.com/watch?v=iX1RNg2xvsk

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Fiasko blokády

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.09.2009 15:02

Jindro, ta "blikada" je super překlep. To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.