Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  vycházky

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  22.09.2009 18:10

tak zcela určitě nepotřebuji, aby pro mě někdo pořádal mejdan či aby někdo někomu nařizoval vycházky..ale to že je to vymřelé centrum to mě nevymluvíš ani kdybys na tom kole dojel i do Semtína..a tam - nedej bože - došlo k výbuchu..-:) ale chápu tyto názory..pro zdejší většinu je daleko důležitější za kolik je bůček v Kauflandu a lahváč v Lidlu..než to, že tímto stylem uvažování budou všude už jen vietnamci s úžasným a kvalitním zbožím a megamarkety s tím, že levnější už to nebude..-))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  22.09.2009 18:26

Takovy zarazeni jsem si nezaslouzil...buckar z Lidlu a Kauflandu, to opravdu ne-e Úsměv
Zkus nam tady ale popsat, co by se melo dit koncem zari, v nedeli, kolem 17.00 v Siroky ulici. Docela by me to zajimalo a mozna nekoho inspirujes HAHAHA!
Dik

P.S. A nezakladej novej strom, pak litame sem tam a cert aby se v tom vyznal Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  29.09.2009 12:18

Pro lidi jako ty stánek s pečeným bůčkem a laciným pivem. A pokud by platilo tu žranici měto, tak bys odhlasoval i třetí světovu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  29.09.2009 13:33

Diky madam za nabidku, ja ale stanek s buckem a lacinym pivem opravdu nepostradam. Bavime se o nedelni prochazce prazdnymi ulicemi a vy mi tady cpete kus prasete... Úsměv
Nesnazte se mi prosim vnutit neco, oc nemam zajem, stejne, jak to delate v jinejch diskusich, "vazena" lady...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.10.2009 12:11

Protože jste nekulturní ťulpas. Je jasné že vůbec nemáte rozhled jako já a jediné co vás zajímá je kus žvance.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  08.10.2009 18:09

Tak nevím,na mě působí večerní prázdné centrum,namesti,Siroká,vsechny ty krasné stavby daleko lépe,než kdyby tam byly davy lidí.Já si tu atmosféru vychutnám daleko víc,když je zde klid a tichoÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  18.10.2009 21:11

tak, to že si atmosféru liduprázdného či spíše tedy vymřelého centra..vychutnáváš naplno..tomu plně věřím a ze srdce Ti to přeji..ale teď jde i o to..zda si tu atmosféru liduprázdného centra vychutnávají i ti..co tam mají jakýkoliv obchod, bar či restauraci..-))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: vycházky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ema

Datum:  22.09.2009 18:46

Koncem září v Široké ulici v neděli v 17. hodin a k tomu jemně prší - co třeba závody v běhu mezi kapkami deště? Úplně to vidím.To by bylo. Nebo sjíždět ty jedinečné schody na lyžích se skokem do fontánky u muzea.V ní by tekla medovina nebo grog. Ach, jen si to představte.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.