Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  nejen náměstí

Odesílatel:  visit.cz

Datum:  22.09.2009 10:33

jen pár řádek ke zdejší diskuzi, kde jak koukám jde jen o názory co a jak stavět a nestavět..do roku 1990 jsem v Chrudimi bydlel a teď se sem začínám pomalu i vracet..a někdy se nestačím divit..např. v neděli v podvečer jsem procházel od křižovatky na Bídě Širokou ulici na náměstí a a za celou dobu jsem potkal dva!!! dva kolemjdoucí a to jsem se díval i do bočních ulic..neskutečně mrtvo a pustoprázdno nikde ani živáčka..vypadalo to hrozně - mrtvý střed města bez jakéhokoliv náznaku života..uvědomuje si toto vůbec někdo? na radnici..či místní lidé? či Chrudim žije už jen Kauflandem a jak jsem koukal nově i Tescem?? Nechtěl bych se vrátit někam kde se lidé potkávaji jen v kolonách aut od autoservisu až po výpadovku na Pardubice či na parkovištích všech možných a nemožných super a hypermarketů..hezký den

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejen náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Krmelec

Datum:  22.09.2009 15:43

Proboha, další mudrlant. Měla by teda snad radnice všem od 18 do 22 h nařídt vycházky? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejen náměstí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  22.09.2009 13:56

Pro srovnani: V nedeli v podvecer jsem projizdel na kole Pernstynskym namestim v PCE a potkal jsem 4 (ctyri !!!) lidi...nerozhlizel jsem se do postrannich ulicek, pac jsem tou ulickou prijel...a pardon, tam byli jeste dva pesaci. Takze 6.
Myslim, ze probehly leto bylo bohaty na kulturni akce, urcite mnohem vic nez treba v sousednich Pardubicich. Ja jsem spokojenej a neobvinoval bych tedy nekoho, ze neusporada v nedelnim pozdnim odpoledni mejdan pro visit.cz Ok?


Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.