Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Sbírka na výmalbu kostela

Odesílatel:  Kurt

Datum:  05.02.2004 19:44

Co si myslíte o sbírce na opravu a výmalbu kostela? Je to užitečná věc, která pomůže nám všem, kteří zde žijeme, nebo sponzoroský dar církvi, která má tolik majetku, že jej nezvládá sama spravovat? Neměla by se chrudimská radnice podílet více, než vypsáním sbírky?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tony

Datum:  07.02.2004 23:13

Ten čí je kostel ať si to platí. PROČ TO MAJÍ PLATIT I TI KDO DO KOSTELA NECHODÍ, NEBO MAJÍ JINÝ KOSTEL?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Šonský

Datum:  05.02.2004 22:09

Vážený přispěvateli Kurte,nejsem si zcela jist, že Vaše tvrzení je co do podstaty zcela pravdivé. Na stránkách Chrudimského zpravodaje jsem onen údaj nenašel, (rozpočet "Výmalby kostela"), ale domnívám se, že je vyvěšen v kostele včetně časového harmonogramu a město Chrudim se v rozpočtu podílí přímou částkou z vlastních zdrojů, tedy ze zdrojů poplatníků, a teď mne neberte "za slovo" z celkového rozpočtu 1,7 mil Kč cca 400 tisíc.
Kolik se podílí církev z vlastních zdrojů a kolik se očekíví ze sbírky tam je také, ale již si to nevybavuji. Pokud si uděláte čas a zajdete si to přečíst, můžete mne opravit nebo to jen upřesnit.
(pokud to je ještě možné - myslím si že je již kostel uzavřen pro provádění průzkumu před zahájením oprav a rekonstrukcí před vlastní výmalbou)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kurt

Datum:  05.02.2004 22:37

Přiznám se, že jsem čerpal právě z onoho CHZ. Pan Slejška tam v tom případě nějak "opomněl" uvést to, že se město podílí. V tom případě se omlouvám. Ale stejně: má to řešit církev, nebo občané?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nero

Datum:  06.02.2004 07:59

Příspěvěk města je v pořádku a zbytek ať je ze zbírky, kdo bude chtít, ten přispěje (lze předpokládat že nejvíce by měli dát věřící a ti co do kostela chodí). Sám nepřispěji, protože tam nechodím, ale přesto s příspěvkem města nemám problém, i když se tak na tom také nepřímo jako občan města podílím, vymalování podpoří atraktivnost náměstí pro turisty, půjde jen o to zda kostel bude více přístupný o čemž pochybuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jana

Datum:  07.02.2004 23:33

To určitě, už vidím ty zástupy turistů jak se hrnou podívat do kostela na jeho nové vybílení. Auta a autobusy zaparkují ve Slatińanech, okolo náměstí není kde, a na trhu si mohou koupit něco typicky českého, třeba vietnamské adidasky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  James Bond

Datum:  11.02.2004 13:08

Sbírka na opravu kostela, Sbírka na opuštěné děti, Sbírka na povodně, Sbírka na opravu mostu v Písku, Sbírka na boj proti rakovině, Sbírka na transplantaci kostní dřeně, Sbírka na pomoc občanům při povodních, Sbírka Bílá pastelka, Sbírka Tříkrálová, Sbírka na pomoc obětem válek, ničivých povoní a katastrof, Sbírka na vodící psy a pomůcky pro zdravotně postižené občany, Sbírka na podporu hospice, Sbírka na Jedličkův ústav, Sbírka na opuštěná zvířata a útulky pro ně................všechny jsem potkal ve městě, všem jsem přispěl -pomohl.
Tak se ptám....sám bydlím v drahém nájmu, jsem nezaměstnaný, a všelijaké poplatky plácám jak se dá.
Na vlastní bydlení nemám, spořím už s komárem, velbloudem, medvědem........jsem ve věku, kdy bych měl uvažovat o založení rodiny - přítelkyni prý tikají nějaké hodiny.......
Tak se ptám - kdo pomůže mně???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deklen

Datum:  11.02.2004 21:51

odpověď zní pomož si sám a nebo na sebe vypiš sbírku ..... nic ve zlém ale je to prostě tak .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sbírka na výmalbu kostela

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  lord kancléř

Datum:  11.02.2004 16:08

Obrať se na vládu jejího Veličenstva

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.